Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeź w eterze, czyli zwolnienia w Radio Lublin

Utworzony przez Lolo, 28 września 2011 r. o 11:58 Powrót do artykułu
G**no mnie to obchodzi, kogo tam zwalniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuć ludziom można, owszem, ale gdzie k... rzeź? Może jeszcze niewiniątek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie ! Kogo to obchodzi !!! Czy Ci dziennikarze martwią się zwykłymi ludźmi zwalnianymi z hipermarketów lub innych firemek w imię kryzysu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się cieszę i ciekawe czy Rozwałkę wywalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radia LUBLIN nie słucham od ...zawsze.Jeśli mam wybrać pomiędzy stacją radiową której:nie słuchałam/nie słucham/i słuchać nie będę a kawałkiem drogi w tym mieście ,który wyremontują zamiast przeznaczać kasę na działanie tej instytucji-WYBIERAM DROGĘ BEZ DZIUR!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby została audycja "Nie tylko Barachołka", zresztą zdjęcie jednej z najbardziej popularnych, chociaż chyba nawet najbardziej popularnej audycji Radia Lublin w obecnej sytuacji byłoby strzałem w stopę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tureckiego niech wywalą, bo działa na nerwy i codziennie gada...mam gościa dość! żeby miał jeszcze coś do powiedzenia... żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jakby tylko Barachołkę prowadził Tomasz Chachaj, on o wiele lepiej prowadzi od tego Dariusza, mam wrażenie że ten Dariusz nie lubi tej muzyki, ironiczne podejście do sprawy nie ułatwia słuchania tej dobrej audycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że Pani red.Ewy Dados nie będą zwalniać to by były cyrki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam wolę red. Tureckiego niż red. Chachaja. Zresztą nie tylko ja, chyba widać co tydzień jak dobrze się razem bawimy, my - słuchający Barachołki. Chyba rozpisują się tu głównie ci, którzy jej nie słuchają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchacze lubią red. Tureckiego, ja nie odczułem aby jakoś ironicznie podchodził do disco polo, jedynie za często w tej audycji trzymają się tych samych piosenek, nie chodzi mi że puszczać jakoś dużo tych nowych utworów bo mimo że nie które są nawet niezłe to do pięt nie dorastają utworom z lat 90, ale chodzi mi o właśnie inne utwory z tego okresu. Bo jest ich cała masa, a są puszczane w audycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucjan napisał:
[...} a są puszczane w audycji.
Oczywiście chodziło mi o to że nie są puszczane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak nawiązując do artykułu, padło hasło "sztandarowi dziennikarze"... Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że tam jest cała rzesza dziennikarzy, a tylko kilka głosów miłych, takich naprawdę radiowych i rozpoznawalnych. To co robi ta reszta, ze ich nie zapamiętujemy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" 25 osób, w tym 11 dziennikarzy ma stracić pracę w Radiu Lublin. Zawiadomienie o zamiarze takiej redukcji zarząd rozgłośni przesłał już do Miejskiego Urzędu Pracy " Tragedia. A w Polsce jest 2 - 3 miliony ludzi bez żadnej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest to radio co katuje ludzi tzw. barachołką ??? CO ZA WIOCH A!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NIKT NIE ROZUMIE, ŻE NAJBARDZIEJ KOMERYJNA AUDYCJA - BARACHOŁKA JEST NADAWANA PRZEZ NIEKOMERCYJNE RADIO? ŻADNA KOMERYJNA STACJA W POLSCE POZA RADIEM LUBLIN NIE ZNIŻYŁA SIE DO TEGO POZIOMU! DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie wreszcie w spokoju naszą barachołkę! Nie znam się na rozliczeniach radia, ale głowę dam, że pieniądze z naszych sms-ów (a w trakcie audycji odczytywanych są setki) w pełni pokrywają koszty audycji, a może i dają kasę na inne. Róbcie sobie dalej nudne, ambitne audycje, których nie da się słuchać, bo nie wiadomo dla kogo są one robione, ani dla młodych, ani dla starszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej żenujący i tchórzliwy zarząd w dziejach tego radia. Jak można tak znęcac sie nad ludźmi psychicznie nie informując ich jeszcze o podjetych decyzjach co do personaliów? Jak prezesem może byc Szwabe, który ze strachu prędzej narobi w gacie, niż podejmie jakąs decyzje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mona napisał:
Zostawcie wreszcie w spokoju naszą barachołkę! Nie znam się na rozliczeniach radia, ale głowę dam, że pieniądze z naszych sms-ów (a w trakcie audycji odczytywanych są setki) w pełni pokrywają koszty audycji, a może i dają kasę na inne. Róbcie sobie dalej nudne, ambitne audycje, których nie da się słuchać, bo nie wiadomo dla kogo są one robione, ani dla młodych, ani dla starszych.
No to trzeba jeszcze wprowadzić audycję z sextelefonem na żywo, porady intymne dla naprutych słuchaczy, program z instukcjami dot. stosowania przemocy itp. Smsów będzie tyle, że zarobią na t g.... z nawiązka w "publicznym" RL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomal napisał:
No to trzeba jeszcze wprowadzić audycję z sextelefonem na żywo, porady intymne dla naprutych słuchaczy, program z instukcjami dot. stosowania przemocy itp. Smsów będzie tyle, że zarobią na t g.... z nawiązka w "publicznym" RL.
Niech te wszystkie audycje prowadzi Turecki! To będzie początek jego wielkiej kariery medialnej. Potem może już tylko awansować na naczelnego "Życia na gorąco"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...