Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeź w eterze, czyli zwolnienia w Radio Lublin

Utworzony przez Lolo, 28 września 2011 r. o 11:58 Powrót do artykułu
Nieusuwalne symbole PRL: jego nieruchalność red. Turecki, realizator - niech jego słońce zawsze nam przyświeca, z wyjątkiem pożarów - Kanadys, mistrz relacji pierwszomajowych red. Tomanek, odkrywca i modernizator koła w wersji kanciastej z damskimi bibelotami na dźwigni biegów red. Bieniaszkiewicz, zwierzopodobna głosem red. Lipiec, co wreszcie idzie na uniwersytet trzeciego wieku, touruńksa z zamiłowania red. Brzezińska, rydzyk fizyk - red. Żurakowska, najbiedniejszy pod latarnią - bogaty w ustach red. Matyaszewski, Einstein wszechrzeczy red. Wróblewski, cy ja się zowię Szwabe, cy moze inaczej - "nie mogę się zdacydować" - prezesunio i pikny, olany chwałą głupoty mózgowej wc Komor. Cudowny obraz. Brakuje tylko przedsiebiorcy pogrzebowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wybrał Szwabe i Komrsskiego na członków. Nie przewidział jednak ( w swojej zdolnosci umysłowej ), że to żałosny "wybór". I znów Czesław Wiśniak górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwalniają dzieląc tych przed 89r i po tym okresie takie państwo sobie zbudowaliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy z was wypisują pierdoły (a może to jedna osoba) szczególnie jon i placek; jest to popis rynsztokowej inteligencji i intelektualnej inwencji w stylu pewnego b. posła z Lublina o niewymawialnym nazwisku. Tymczasem problem jest ważny; następuje degradacja pewnej ważnej instytucji w naszym mieście. Ważnej "placówki" dla Lublina z róznych względów. Nie będe pisał jakie to sa względy, bo większość piszących ma tole - i tak nie zrozumieją. Natomiast pytanie jest takie dlaczego tak się dzieje. Jeżeli chodzi o abonament to niejaki Tusk głośno nawoływał do niepłacenia, a bliżej to zgrany zespół kierowniczy RL wraz z RN popełnił błędy w jego zarządzniu. Deckert z PISu zostawił radio w dobrym stanie finansowym, a kolektywne kierownictwo: SLD-PSL-PO, ze starym komuchem Szwabem połozyło je na łopatki. I to jest problem, a nie o. Rydzyk i RM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanadys idzie na emeryturę - to dobra wiadomość. Nie dało się słuchać radia, kiedy miał dyżury. Albo ogłuchł, albo na stare lata położył laskę na robotę. W każdym razie dobrze, że idzie odpocząć, będzie mógł sobie posłuchać jak to się powinno robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem bardzo ciekawa kogo w końcu zwolnili. Ma ktoś jakieś przecieki????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bodajże: Barańska, Brzezińska, Brakowiecki, Bieniaszkiewicz, Chachaj, Grydniewskie (obie), Hendzel, Jachacz, Koss-Dybała, Lutosławska, Matyaszewski, Spicyn, Turecki, Żurakowska i chyba jeszcze ktoś. PS. Myślicie, że ktoś by to zauważył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkl napisał:
Niektórzy z was wypisują pierdoły (a może to jedna osoba) szczególnie jon i placek; jest to popis rynsztokowej inteligencji i intelektualnej inwencji w stylu pewnego b. posła z Lublina o niewymawialnym nazwisku. Tymczasem problem jest ważny; następuje degradacja pewnej ważnej instytucji w naszym mieście. Ważnej "placówki" dla Lublina z róznych względów. Nie będe pisał jakie to sa względy, bo większość piszących ma tole - i tak nie zrozumieją. Natomiast pytanie jest takie dlaczego tak się dzieje. Jeżeli chodzi o abonament to niejaki Tusk głośno nawoływał do niepłacenia, a bliżej to zgrany zespół kierowniczy RL wraz z RN popełnił błędy w jego zarządzniu. Deckert z PISu zostawił radio w dobrym stanie finansowym, a kolektywne kierownictwo: SLD-PSL-PO, ze starym komuchem Szwabem połozyło je na łopatki. I to jest problem, a nie o. Rydzyk i RM.
napisałem tylko parę słów,ale trafiłem chyba ? P.S. od początku lat 90-tych , w nowym, ludzkim systemie padła niejedna ważna. i niejeden zakład zatrudniający kilka tysięcy ludzi , lub więcej. kultura - to była kiedyś, teraz czy będzie radio lublin czy nie , i tak mamy do wyboru jedynie amerykańską papkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='jon' timestamp='1317667386' post='543301'] napisałem tylko parę słów,ale trafiłem chyba ? P.S. napisałem tylko parę słów,ale trafiłem chyba ? P.S. od początku lat 90-tych , w nowym, ludzkim systemie padła niejedna ważna instytucja. i niejeden zakład zatrudniający kilka tysięcy ludzi , lub więcej. kultura - to była kiedyś, teraz czy będzie radio lublin czy nie , i tak mamy do wyboru jedynie amerykańską papkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadzio napisał:
Bodajże: Barańska, Brzezińska, Brakowiecki, Bieniaszkiewicz, Chachaj, Grydniewskie (obie), Hendzel, Jachacz, Koss-Dybała, Lutosławska, Matyaszewski, Spicyn, Turecki, Żurakowska i chyba jeszcze ktoś. PS. Myślicie, że ktoś by to zauważył?
Nikt by nie zauważył, bo nie byłoby społecznego odzewu ( z wyjątkiem Tureckiego . Ludzie mają w d-pie wszystko, co wartościowe z wyjątkiem "twórczości chodnikowej" A mają w d-pie, bo tego się ich uczy i dostarcza rozrywki z oparami CH2H5OH. Taki jest mniej więcej rozmach działania rady nadzorczeji zarządu z Hermanem. Nie ma sensu gadanie o kompetencjach, umiejętnościach i predyspozycjach do zarządzania. O wiele istoptniejsze jest kto kogo popiera i dlaczego... i jaki ma w tym interes. Ale każdy interes sie sypie z braku kasy. To tylko kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starej Grydniewskiej nic nie ruszy bo ona w zwiazkach, a co ciekawe ma tylko maturę. Koss też związkowa.Ale jakby miala to byc prawdziwa lista, nic starconego. Ja bym jeszcze 20 nazwisk dopisal bez szkody dla radia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Starej Grydniewskiej nic nie ruszy bo ona w zwiazkach, a co ciekawe ma tylko maturę. Koss też związkowa.Ale jakby miala to byc prawdziwa lista, nic starconego. Ja bym jeszcze 20 nazwisk dopisal bez szkody dla radia
No właśnie - każdy tchórz schowa się jak nie w Partii, to w Związkach. Te ostatnie, jeśli miałyby być skuteczne, powinny się znajdować POZA FIRMĄ. Bo jak można walczyć z kimś, kto płaci pensje. ps. Tylko maturę ma tam jeszcze kilka osób (np. Lipiec), naprawdę ciekawe jest to, że wciąż pracuje tam kierowca ino z podstawówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego? Żeby być kierowcą, trzeba mieć maturę? Litości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...