Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Polsce niewielu przejmuje się aborcją czy eutanazją LUDZI, to co będą przejmować się kociętami. Skoro mozna zabijać nienaorodzone dzieci lub ludzi schorowanych (starszych i młodszych), to dlaczego reagować na przemoć wobec zwierząt? Chyba jest jakaś gradacja, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie takie poglądy, jak twoje są powodem znieczulicy, zarówno wobec ludzi, jak i zwierząt. Zwierzę samo się nie obroni, to my za nie odpowiadamy, podobnie jak za osoby starsze i schorowane. Na tym polega człowieczeństwo w dobrym wydaniu, żeby nie znęcać się nad słabszymi. A eutanazja to z kolei już wybór osoby często cierpiącej ponad wytrzymałość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce niewielu przejmuje się aborcją czy eutanazją LUDZI, to co będą przejmować się kociętami. Skoro mozna zabijać nienaorodzone dzieci lub ludzi schorowanych (starszych i młodszych), to dlaczego reagować na przemoć wobec zwierząt? Chyba jest jakaś gradacja, prawda?
  Dobry człowiek pochyli się nad innym człowiekiem i pochyli się też nad zwierzęciem i nie będzie sie zastanawiał które jest lepsze bo dla DOBREGO człowieka WSZYSTKIE istoty zywe są tak samo ważne. Oczywiście nikt nikomu nie każe pomagać, skoro ty nie czujesz takiej potrzeby to twoja sprawa ale nie pisz bzdur, że człowiek jest najważniejszy i tylko jemu trzeba pomagać.   Ciekawe co się stało z tymi kociętami, czy przeżyły, czy trafiły w dobre ręce? Ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co nie reagowali to je...ne tchórze, pier...lemingi którym można nasrać na łeb! Kompletne zera bez "własnego ja".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co nie reagowali to je...ne tchórze, pier...lemingi którym można nasrać na łeb! Kompletne zera bez "własnego ja".
  Ciekawe czy sam reagujesz, gdy widzisz jak ktoś komuś robi krzywdę, czy tak jak 99,99% społeczeństwa, chowasz się w tłum i udajesz że nic nie widzisz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce niewielu przejmuje się aborcją czy eutanazją LUDZI, to co będą przejmować się kociętami. Skoro mozna zabijać nienaorodzone dzieci lub ludzi schorowanych (starszych i młodszych), to dlaczego reagować na przemoć wobec zwierząt? Chyba jest jakaś gradacja, prawda?
  zabijać a znęcać sie godzinę-dwie-trzy-cztery itp. to różnica, bo ja jak ma ktoś się znęcać nade mną jakiś tam czas (godziny-dnie-lata) to wolałabym aby mnie od razu zabił. A co do aborcji, to jest zlepek komórek a nie człowiek, dzieci już narodzonych się nie zabija, jak się nie chce to się zabezpiecza a co do starości, bo zaczynam być już stara i jak nie będę miała możliwości leczenia a grozi mi, że nie, bo pieprzony rząd okradł mnie z moich składek zusowskich to wolę aby ten pieprzony rząd wykonał na mnie eutanazję jak będę ciężko chora, cierpiąca ból, niż mam zamiaru umierać z głodu i bólu, bo wystarczy jak przepracowałam tyle lat, gdzie rządzący patafianie wypłacali mi jałmużnę (w przeciwieństwie do siebie) a nie godne wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co nie reagowali to je...ne tchórze, pier...lemingi którym można nasrać na łeb! Kompletne zera bez "własnego ja".
  bo to pieprzony rząd na czele z pieprzonymi solidarnościowcami z lat 80 tak zniewolili ludzi, że się oni wszystkiego boją, komuna to pikuś tego co jest teraz, precz z solidaruchami z lat 80, precz z bolkiem,precz z rządzącymi niby wolnym ale najgorzej zniewolonym kraju jakim tylko może być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka gnoja, k.... bo inaczej jej nazwać nie można zamiast dokonać aborcji urodziła debila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak przeczytałam w czerwcu ten aet. to byłam wściekła.   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.534021886657803.1073741860.191778707548791&type=1   jestem pewna, że pomimo złapania tej kanali i tak mu nic nie zrobią. W polsce kuleje egzekwowanie praw zwierząt. Dostanie najwyżej "zawiasy" i grzywny z 1000zł. Tak na marginesie jakim trzeba być kretynem aby tak pastwić się nad zwierzętami. Nienormalny gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co nie reagowali to je...ne tchórze, pier...lemingi którym można nasrać na łeb! Kompletne zera bez "własnego ja".
Hmmm, a o "przekroczeniu granic obrony koniecznej" słyszałeś? Nie sztuką jest "z.a.j.e.b.a.ć." drecha, Pozostaje kwestia  sądowej odpowiedzialności za czyn. W Bulandzie chroniony jest przestępca, nie ofiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to pieprzony rząd na czele z pieprzonymi solidarnościowcami z lat 80 tak zniewolili ludzi, że się oni wszystkiego boją, komuna to pikuś tego co jest teraz, precz z solidaruchami z lat 80, precz z bolkiem,precz z rządzącymi niby wolnym ale najgorzej zniewolonym kraju jakim tylko może być
Dlatego ten kaszubski żyd musi odejść,wtedy ojczyzna nasza i POLACY wstaną z kolan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i przyznał się do winy, itd... ale jak dla mnie takiego to złapać za luloka i zrobić z nim to samo. A ci co nie reagowali uważają że zachowali się OK? Ja rozumiem, każdy się czegoś boi, ale ludzie, bez przesady, TOTALNA ZNIECZULICA!!! Ja mam w domu 2 koty i kocham je ponad życie, a tu takie sytuacje. ŻAL po prostu ŻAL :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ten kaszubski żyd musi odejść,wtedy ojczyzna nasza i POLACY wstaną z kolan.
  polacy zaczęli upadać odkąd rządy objął .... bolek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę na zdjęciu 4 gośći większych od tego kretyna, ale pewnie w gacie narżnęli. Co za tchórze. PS. Zanim ktoś powie, że sam bym pewnie nie zareagował uprzedzam uratowałem od pobicia człowieka właśnie w tramwaju jak go zaatakowała grupa pseudo bohaterów. Na pełny tramwaj ludzi zareagowałem tylko ja i parę chwil później jakiś młody chłopak. Reszta oglądała swoje telefony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, a o "przekroczeniu granic obrony koniecznej" słyszałeś? Nie sztuką jest "z.a.j.e.b.a.ć." drecha, Pozostaje kwestia  sądowej odpowiedzialności za czyn. W Bulandzie chroniony jest przestępca, nie ofiara.
Tak się tłumacz. Siedziałeś z prawej czy z lewej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i przyznał się do winy, itd... ale jak dla mnie takiego to złapać za luloka i zrobić z nim to samo. A ci co nie reagowali uważają że zachowali się OK? Ja rozumiem, każdy się czegoś boi, ale ludzie, bez przesady, TOTALNA ZNIECZULICA!!! Ja mam w domu 2 koty i kocham je ponad życie, a tu takie sytuacje. ŻAL po prostu ŻAL :(
A może poprostu Ci ludzie przedłożyli swoje zdrowie i życie nad zdrowie i życie kotów. No niestety ale skoro w podobnej sytuacji (zamiast kota był akurat kosz na śmieci) ginie nie byle kto tylko doświadczony policjant po służbie to daje wiele do myślenia dla tych "znieczulonych" świadków. Na poparcie moich słów weź chociażby dwa artykuły z dzisiejszego dnia o wydarzeniach na ul. Kunickiego i pl. Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co nie reagowali to je...ne tchórze, pier...lemingi którym można nasrać na łeb! Kompletne zera bez "własnego ja".
Scenariusz nr1: Wstajesz z miejsca i mówisz: Hej ty łobuzie! Zostaw te bezbronne kocięta w spokoju bo mnie popamiętasz! A wtedy momentalnie zawstydzony osobnik spuszcza głowę, zostawia koty i wychodzi płakać na najbliższym przystanku. A wszyscy pasażerowie łącznie z kierowcą klaskali... Scenariusz nr2:  Pijany/ naćpany Idiota wbija Ci kosę między żebra za zwrócenie uwagi, a ty mimo kilkudziesięcio minutowej reanimacji umierasz jako lokalny bohater i obrońca zwierząt.   A jak będzie naprawdę okaże się w trakcie, może dlatego ludzie wolą nie reagować? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak można nie zareagować no kurw... jak? ja mimo strachu bym zwróciła mu uwagę nie potrafiłabym siedzieć i patrzeć jak on nimi rzuca.... kocham zwierzęta i nie można tego tolerować, co za znieczulica ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chętnie bym zobaczyła fotkę owych "ludzi" w autobusie. Światłych, odważnych, bogobojnych obywateli. Pewnie nikt akurat pechowo nie miał komórki by zadzwonić na policję, nikt nie był w stanie podnieść dupy i pójść do kierowcy. Nie mówiąc już o rozwalonych na fotelach orłach uważających się za prawdziwych mężczyzn.   Dlaczego mają zamazane twarze? Przecież wykazali się bohaterską obojętnością.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykly naćpany i bezmózgi drech. Ciekawe jakby mu rura zmiękła jakby go złapać za łeb a resztę zwłok wystawić za drzwi autobusu w czasie jazdy. Jakby się posrał ze strachu? Na twardo, czy na miękko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...