Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali kocięta pod koła samochodów. \"Wyjątkowe bestialstwo\"

Utworzony przez Zbulwersowana, 9 czerwca 2013 r. o 15:30 Powrót do artykułu
Czy ktoś zna adres tej akcji na facebooku?
Zobacz sobie na stronie Foondacja Felis. Ja to tam znalazłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze pier.....ch oprawców spotka taka sama kara tzn wrzucic ich pod przejezdzajace samochody zeby ... skur.. biedne kociaki mam nadzieje ze te ktore przezyly znalazly dobry i kochajacy dom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie. nie bójcie się. nie myślcie że to żadna tragedia. nie myślcie "dobrze że nie wepchnęli człowieka".bo następny będzie człowiek!!kto widział kto wienie bądźcie obojętni!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają na takich durni. Że takie ścierwo jeszcze chodzi po ziemi. Jestem zbuwersowany że takie prostactwo się rodzi.   Tak na marginesie mam nadzieje ze będą napiętnowani przez społeczeństwo. CO do Policji to nie róbcie sobie nadzieji. Jestem pewny że jak ludzie ich nie znajdą to nikt więcej w tej sprawie nic nie zrobi. To samo się tyczy organów orzekających wyroki. Wyroki za znęcanie się nad zwierzętami jednym słowem są żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebać tych skurwysynów, zatłuc boleśnie żeby się zesrali umierając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasmarowac ich nafta i podpalic, albo line przywiazac do nog i rak i przeciagnac na srodek ulicy, zeby tyle samochodow po nich przjeechalo co po tych kotkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bydlaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoje !!!! :( Mam nadzieję, że chociaż pójdą siedzieć... Jakim psychopatą trzeba być, żeby takie coś zrobić. To nie ludzie. Takich to tlko na odstrzał, dla dobra wszystkich... Biedne maleństwa :( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabic to mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak inne podobne sprawy przejdzie bez echa... ja bym skurwys**** połozyla pod tira i takich połamanych podpalila...nie mam litości do takich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było ich wziąć i przywiązać do torowiska w okolicach mostu na Bystrzycy, dopiero by mieli fajną zabawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja mam propozycję: jak już wytrzeźwieją (żeby byli w pełni świadomi-jak te kocięta), ja wynajmę TIR-a( na swój koszt) i potrzebuję tylko kierowcę (no nie rozdwoję się) i ja tych dwóch debili wrzucę pod tę ciężarówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ja pier***  dlaczego nic nie moge zrobić! co za bezsilonsc! chciałabym im uciąć kuta*y i wsadzić to ich parszywych mord!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ja pier***  dlaczego nic nie moge zrobić! co za bezsilonsc! chciałabym im uciąć kuta*y i wsadzić to ich parszywych mord!
Bezsilna, w tym wypadku faktycznie już nic nie możesz zrobić. Stało się. Ale można pomóc znaleźć tym pozostałym kociakom domy. Dać im dobre, długie życie. Możesz się też zaangażować w pomoc jakiejś fundacji pro zwierzęcej, albo schronisku. Możesz wiele. Na ludzką głupotę i okrucieństwo, trzeba odpowiedzieć zdecydowanym działaniem na rzecz zwierząt. I nic lepszego nie możesz zrobić. Pomyśl, gdyby tak wszyscy zwierzolubni pomagali w schroniskach, fundacjach, tworzyli domy tymczasowe, albo wspierali chociaż groszem, to nie uważasz, że te działania byłoby widać i takie bestie bałyby się dokonywać takich czynów, bo wiedzieliby, że będą skazani na potępienie i rzeczywistą karę? A tak, większość ludzi komentuje na forach, ale nie działa. Oczywiście są tacy, którzy to robią, ale ciągle jest ich za mało. A można wykorzystywać portale społecznościowe, żeby ogłaszać zwierzaki szukające domów, mówić na nich o profilaktyce itp itd.  Działanie - to jest to czym możesz pomóc. Zastanów się nad tym. Ja też do niedawna byłam bierna, ale już nie jestem.  Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lukasz dołożę się do tego tira.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat jest piękny, ale ludzie to kurwy". - Chada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli istnieje szansa aby dorwać gnoji to prosze wszystkich ludzi dobrej woli o wskazanie sprawców zdarzenia. Takich incydentów nie można zbagatelizować, sprawcy muszą ponieść karę i to oby najsurowszą! Żałuję, że nie mam dostatecznej władzy aby sama ich ukarać, nie zostawiłabym suchej nitki na nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( Po prostu brak slow...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZUKAMY ZWYRODNIALCÓW DALEJ!!   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.534021886657803.1073741860.191778707548791&type=1  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy policja działa w tej sprawie mając zapewne dostęp do zapisu kamer z autobusu? Pytam się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...