Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucali mięsem w sądzie (wideo)

Utworzony przez piotrus, 10 stycznia 2008 r. o 16:43 Powrót do artykułu
dziewczyna konrada napisał:
WIESZ MOJ CHLOPAK GRYPSUJE I NIKT MU H*JA W d*** NIE WSADZI JAK JUZ TO ON MOZE TO ROBIC JAKIMS CWELOM A TY JAK NIE ZNASZ CALEJ SPRAWY TO SIE NIE WYPOWIADAJ BO AKURAT TAKIE SCIERWA JAK TY NIC NIE WIEDZA A GADAJA
Myślę, że niewiele wiesz. Pewnie już go nieraz przelecieli starsi "koledzy", bo dla nich to 17 letnie ciasteczko Przecież się do tego nie przyzna a czy on będzie dawał d... czy sam brał, to chyba i tak stawia go w tym samym świetle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZERAZAJACE I PORAZAJACE ! KTO TAKIE SCIERWA URODZIL I PO CO ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważcie że po 5latach ich wypuszczą za dobre sprawowanie i zabiją tego studenta. Tak to jest u nas z wYMIAREM sPRAWIEDLIWOŚCI - zarabiają ogromną kasę na czyjejś szkodzie. Chłopak dostał nożem w klatke i tylko 17 lat za to! - to było działanie z premedytacją, gdyby go zabili dostaliby po 18 lat. Dlaczego ta dziewczyna jest na wolności (wyrok w zawiasach) - to tłumaczy samo za siebie. Za znieważenie sądu powinni dostać kolejne 17 - tak jest w usa. U nas sie tym nie przejmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto takie ku**y spłodził. pewnie: dziwka krzaczasta i ch*** plamisty. wyrok wyrokiem ale ciesze sie z jednej rzeczy: tak ich w dup*cie wyruchaja ze nie siadzie jeden z drugim na du*** bo nie bedzie ani mogł ani zdarzyc ahahahah zajefajnie: chlopaki w więzieniu beda mies nowe miesko do zaliczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAłY WYROK DLA TEJ CHOłOTY .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te gnoje maja zlasowane mozgi, powinno sie takich bandytow eliminowac ze spoleczenstwa, jakis Sybir albo na pozarcie lwom np....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem z Nastajem przez rok do jednej klasy, do 6 podstawówki, przyszedł do mojej szkoły, bo wyrzucili go z innej. Ale muszę, przyznać że przez ten rok byliśmy dobrymi kumplami, odwiedzaliśmy się w domach czasami. Ale cieszę się bardzo, że dostał 15 lat i mam nadzieję, że odsiedzi cały wyrok. Nie czepiajcie się jego rodziców, może to i nie ich wina. To wina całego społeczeństwa z jego okolicy i obowiązującej tam "kultury", on mieszkał przy ulicy Kunickiego, wiecie jak tam jest, brud, smród i ubóstwo. Pełno tam takich jak ci dwaj, i tylko czekać aż ich kumple pójdą siedzieć za coś. Na szczęście teraz dwóch dresiarzy mniej na ulicach. A ta jego dziewczyna i jego brat....to widzicie po ich wpisach. Są tacy sami, chodząca patologia. Tylko szukają kogoś, żeby wpieprzyć za byle co, za długie włosy, za złe buty, za spojrzenie nie tam gdzie trzeba. Pełno takich, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='dziewczyna konrada' date='10.01.2008, 21:07' post='11586'] h*j wam w d*** nie macie prawa ich oceniac spojrzcie na siebie...banda frajerow! gowno was obchodzi to wszytko!!!!!! i to wy jestescie smieciami !! a od mojego chlopaka wara [/quote Ty dziewczyno chłopaka!myslicie że swoim wulgarnym zachowaniem jesteście jak wy to mówicie KUL...Jesteście bandą czczeniacką!zerem!Po prostu brak słów!życzę wam abyście spotkali na swej drodze równie podobnych do siebie, takich którzy wsadzą wam nóż w klatkę, ale tak, abyście nie wstali!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shary napisał:
A gdzie jest Nina?
Gdzieś w ośrodku resocjalizacyjnym pod Bydgoszczą. Sra w gacie ze strachu, bo jej obiecali podziękowanie za studenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze ! Powinni dostac dozywocie a nie 15 lat . Dla takich ludzi jedyne sluszne miejsce to wiezienie! Skoro zadali komus 5 ciosow nozem to zapewne nie chcieli go tylko i wylacznie skaleczyc. Brawo SAD. A dresów zamknać w pace!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu niektórych postów proponuję referendum: "Czy w Poslce powinna funkcjonować kara śmierci". Dziewczyno, miej na uwadzę, że następną "kosę" możesz otrzymać właśnie Ty, bo też się komuś coś nie spodoba. Ca za ludzie...... (a może to za DUŻE słowo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Kowalski napisał:
Jeżeli to zdarzenie miało miejsce na sali sądowej, w obecności przedstawicieli prawa, to oni z urzędu powinni tym się zająć.
"Artykuł 190 § 2 KK - Ściganie następuje na wniosek oskarżonego." - dotyczy to przestępstwa "groźba karalna"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ sfrustrowani i bezsilni muszą być ci koledzy tych dwóch bandytów. Spójrzcie z jaką wsciekłoscią atakują i jakim językiem. Niestety to im tylko pozostało na szczęscie. Nic nie mogą zrobić bo wyrok już zapadł. Śmieje się im w twarz i cieszę się, że wreszcie zwyrodnialcy dostali nauczkę. Zawsze tacy pewni siebie stoją na ulicy klnąc i ublizając, odważni w grupie, z nożami. A te ich dziwczyny zawsze takie dumne jak ich faceci cwaniakują bijąc słabszych teraz zostały same. Już nie ma kto ich pukać i zmięknie im rura. Szkoda, że nie możecie zobaczyć mojego szyderczego, prowokującego usmiechu wyrażającego moje zadowolenie z wyroku i chwilę triumfu na chamstwem, prostactwem i prymitywami. Do wszystkich tych znajomych, krzykaczy i dziewczyn tych badziorów - pokrzyczcie jeszcze - mam z was niesamowitą polewkę i zajebiscie się bawię widząc wasze sfrustrowane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozaczki dwaj i ta jego laska i cała reszta..oni czekają na słabszych,a to takie cwaniaczki ze nas by szło dwóch to ciężko by sie czuli...i taka prawda głupia dupo!!! dostaną w pace zapinke pod prysznicem to będą zadowoleni i ty dziewczunko tez ze twoj chłopak jest najlepszą laską w wiezieniu!!!!hahaha i teraz ja brechtam z ciebie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZICE!!!! Apeluję do was!!! Ponieśliście klęskę wychowawczą, rodzicielską, Wyprzyjcie się tych bydlaków, tej Niny, przez która mogły zginąć dwie osoby a nie wiadomo ile zginie, ona jest porostu już śmieciem. Wyrzeknijcie sie tego diabelskiego potomstwa i proście o jak najwyższy wymiar kary dla tych bandziorów, a rodziny ofiar o wybaczenie za ich narodziny! ( a ja słucham wywiadów z rodzicami a oni ich jeszcze bronią i wyrażają zdziwienie)-apokalipsa chyba nadchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może rodzice to też takie same śmiecie i bydlaki dlatego nie widzą nic złego w zachowaniu tego padalstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe zło bierze się z faktu dopuszczania do prokreacji ludzi nieodpowiedzialnych, niedorozwinietych emocjonalnie, intelektualnie czy czort wie jak jeszcze. Wóda, prochy i niska inteligencja no i mamy takich pseudoludzi jak Ci dwaj wraz z gronem dziewczyn ślepo zapotrzanowch w swoje bozyszcza, które jedynie stać na przekleństwa i wyrazenia"brechtam się ' To jednak chyba Apokalipsa:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych z Was ponosi wyobraźnia, chłopaki grypsują więc o żadnym cweleniu w dupę niema mowy. Aha i 15 lat to tylko wyrok a wyjdą po 7-8 latach. I nie stoję tutaj w niczyjej obronie ale patrze trzeźwym okiem na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wika napisał:
sami frajerzy mocni w gębie tylko na forum a jak by przyszlo co do czego to byście\ sie zesrali ze starchu!! jebac kudłeji!!!! i tym pier***onych studencików! i dajcie juz spokój z tymi wrzutami na ta laske bo ona ma racje a wy gówno wiecie!!!!!!!
Jak na razie to widać kto usiłuje być mocny w gębie, szkoda czasu i energii. Bardzo dobrze, że dostali takie wyroki, to i tak za mało. Nie można dopuścić do tego aby jakaś dresiarska patologia terroryzowała i napadała na spokojnych ludzi, bo niedługo strach będzie wyjsć z domu samemu czy bez broni. Ciekawe czy gdyby student miał broń i jednemu łeb odstrzelił lub był ze znajomymi? Najłatwiej kogoś zaczepiać kiedy jest się w grupie, nie ma wtedy ryzyka, że ofierze uda się uciec wiec nie pisz mi tu o tym kto jest odważny a kto nie. Ten twój dresik gdyby był sam to by nikogo nie zaczepiał i taka to jest ta wasza "odwaga".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie generalizujcie... bo nie wszystkie dresy to takie zryte berety... to już sa recydywiście,maja tak zwalone głowy ze takich właśnie recydywistów powinni zamykać do końca życia o chlebie i wodzie!!! co z tego ze dostał 15lat jak wyjdzie za 8 i znów kogoś pobije... tylko ze taki człowiek jak wyjdzie po tylu latach siedzenia to jemu jest wszystko jedno w życiu wiec nie zdziwię sie jak pobije kogoś ze skutkiem śmiertelnym w centrum Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...