Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
365 napisał:
Rany jaki ból dupy, szok. Na zachodzie Polski to działa już od jakiegoś czasu... Tranzyt zawsze jest kierowany na obwodnice, nawet na taką jak w Puławach. Jest coś takiego jak znak C17...
Dorzucisz mi parę groszy na bułkę? Pracodawca mi dorzuca i to działa od jakiegoś czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy zdejmą te ograniczenia do 70 ... bezsensownie postawiane bo nawet słupki pousuwane a ograniczenia są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to głupota bo wiekszosc tirów i tych wiekszych bedzie sie pchalo na ta jednopasmówke rownoległą żeby omijać choć troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
logik napisał:
Czytając niektóre komentarze "obrońców osobówek" przez mytem smutno się robi. Wy- kierowcy osobówek zapłacicie w innych przeliczniku - w każdym zakupionym produkcie zamiast 20 gr/ km, zapłacicie 20 gr/ za bochenek, 10 groszy w cenie jogurta, 30 zł w cenie lodówki, 2 zł drożej za bilet autobusowy itd. Ciężarówki zapłacą 40 gr/ km, ale to nie są krasnoludki jeżdżące dla relaksu i zawalidrogi tylko wykonują jakąś społecznie użyteczną pracę, która będzie po prostu droższa o dodatkowy koszt.
Smutno to się robi czytając Twoje pseudo-wywody. Jeśli ciężarówki nie poniosą tych opłat, to kto wg Ciebie zapłaci za remont niszczonych przez nie dróg? Zastanów się i odpowiedz. Oczywiście zapomniałeś również dodać, że te opłaty idą w całości do Krajowego Funduszu Drogowego, z którego finansowane są budowy i remonty dróg, tak więc nie bardzo wiem o jakim okradaniu piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem że postawili odcinkowy pomiar prędkości :-) Tak czy siak. Obrońcy nowych opłat mogą sobie tupać nóżkami ;-)  Przez pół roku pracujemy na podatki. I niech mi jeden z drugim nie plecie że trzeba wiecej kasy. Ta kasa jest tylko nie trzeba jej marnować przez tak rozdmuchaną redysrybucję. Kiedy w końcu powiemy bandzie przy korycie DOŚĆ!!! PS. Ostatnio jaki się raban w mediach podniósł jak pojawił się pomysł zakazu handlu marketów w niedziele. W tych molochach jest kupa szmalu do zapłacenia w podatkach. Jak podwyższać to wszystkim sprawiedliwie. Tylko trzeba mieć jaja i uwolnić się od lobbingów korporacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem że postawili odcinkowy pomiar prędkości :-) Tak czy siak. Obrońcy nowych opłat mogą sobie tupać nóżkami ;-)  Przez pół roku pracujemy na podatki. I niech mi jeden z drugim nie plecie że trzeba wiecej kasy. Ta kasa jest tylko nie trzeba jej marnować przez tak rozdmuchaną redysrybucję. Kiedy w końcu powiemy bandzie przy korycie DOŚĆ!!! PS. Ostatnio jaki się raban w mediach podniósł jak pojawił się pomysł zakazu handlu marketów w niedziele. W tych molochach jest kupa szmalu do zapłacenia w podatkach. Jak podwyższać to wszystkim sprawiedliwie. Tylko trzeba mieć jaja i uwolnić się od lobbingów korporacji.
Wszystkie te sklepy-molochy żyda są, a inni żydzi którzy tym krajem teraz rządzą żadnej krzywdy im nie zrobią !! To wszystko ustawione jest na dymanie i łupienie POLAKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...