Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziękuję za wszystkie oznaczenia. było naprawdę profesjonalnie. wyraźne tablice informowały przyjezdnych, którędy wjechać do miasta, policja oczywiście nie stała, tylko pomagała jak mogła i wyglądała równie profesjonalnie. nikt się nie zgubił i wszyscy są zadowoleni. drogi są pięknie oznaczone, równe i jakby bardziej z górki. drogowcy uwinęli się w mig i wcale, ale to wcale nie było utrudnień. trochę dziwne to, że ktoś w ogóle chce wyjeżdżać z tak pięknego miasta jak Świdnik. i jechać aż godzinę do oddalonego o 10 km Lublina. po co? przecież tam nie ma nic ciekawego, a tu jest tak cudownie, wszyscy mają pracę, jest dużo Biedronek, fontanna, śmigłowiec na rondzie i 3 światła na skrzyżowaniach. S17 jest piękną drogą, a miasto wcale nie jest odcięte od świata, bo ma nowoczesne lotnisko z prostym jak stół pasem startowym. jadąc S17 można podziwiać postawione w pocie czoła ekrany dźwiękochłonne. sa ładniejsze i bardziej nowoczesne niż nasz Świdnicki krajobraz. cieszymy się wszyscy i przyszłość przed nami świetlana. a amortyzatory w samochodzie sa tylko trochę zniszczone, kto by się tam nimi przejmował, kiedy dookoła świat taki technologicznie piękny...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lewoskret zamkneli po 7 a nie punktualnie o 6 :] wiem bo jechałem chwile przed tym wydarzeniem
0
Zamknąć ten Hamburg, bardzo dobrze.
0
światła... Krępiec.... już za Krępcem... Wierzchowiska... może do Piask dojadę... tylko gdzie ten zjazd... Może jakieś oznaczenie....
0
wczoraj wieczorem - po wspanialym oznaczeniu trafilem do Wierzchowisk - wiec wcale tak dobrze nie jest... nie mozna postawic normalnego znaku?
0
Węzeł Świdnik jest w Krępcu. W Kazimierzówce to jest kładka piesza!
0
Też nie trafiłem jak było ciemno. Znak niewielki, teren bez oświetlenia a słupków nastawiane tak, że nie wiadomo gdzie skręcić. I przejechałem. I nie tylko ja. PROSZĘ OWIĘKSZY ZNAK i MOŻE JAKIEŚ LAMPKI POMARAŃCZOWE NAPROWADZAJĄCE NA TEN SKRĘT!!! Jak zwykle, zrobione po polsku, bez pomyślunku.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: