Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17. Protest mieszkańców Kalinówki na serwisówce

Utworzony przez lucek, 30 czerwca 2014 o 10:48 Powrót do artykułu
"Ludzie żeby dojść do przystanku mają prawie dwa kilometry"   Czy ci ludzie to sobie żarty robią? To przystanki mają być co 500 metrów a może częściej??  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja domagam się poprawnej polszczyzny   Co to jest? "Domagają się większej ilości przystanków autobusowych w stronę Lublina."   A może większej liczby cukru?  
0
Ja też chce przystanek pod blokiem!!! Nikomu jeszcze kilka km. spaceru nie zaszkodziło...
0
A jak wywalczą przystanki, to zaczną protest, bo się okaże, że bus do Lublina jedzie całą godzinę bo przystanki są co 500 metrów. Prawdziwe polaczki z pod świdnika
0
Najlepiej jak każdy miałby przystanek pod swoim domem. A nie łaska z buta przemaszerować na Felin do MPK?
0
Rozebrać ekspresówkę i przenieść do Poznania. Tam się przyda i docenią..   Na drogach ekspresowych przystanki nie mogą być co 500 metrów. LUDZIE opanujcie się!  
0
Jestem z kalinówki, do przystanku miałem z domu ok. 1,5km, na dk17, jak sie jechało do lbn to było pełno busów, tj.  jadące przy okazji (np. chełm , zamość) jak i te ze swidnika np. 88.Można było znaleźć się w Lublinie w ciągu 30min. Teraz do przystanku mam 4km, a busów moze z 7 kursów na dzień...... z cena 3 zł za przejechanie 5km!!! Samo czekanie na przystanku to ok. godziny, rozkładów brak.  
0
Nowe rozmieszczenia przystanków na drodze serwisowej to efekt "konsultacji" urzędu niekopetencji ( gminy) w Głusk, w efekcie postawiono kilka sztuk przystanków widmo( w ogole nie po trasie busów), i kilka w takim miejscu że każdemu do nich daleko. Teraz Ug zgania winę na Policję i GDDIK, i na odwrót , ale wida Gminy jest ewidentna i rażąca.  
0
A ja mam to w du***
0
Grunt to przenieść się na wieś i narzekać że do miasta daleko....
0
Jak mawia Tusk- "by żyło się lepiej"
0
z wieku widać, że ludzie leciwi im dalej w przód tym wymagania większe, niech się przeniosą w czasy KC PZPR. Nie dość że zrobiono tak wiele dla oszołomów spod Lublina jeszcze nie mieli tak dobrze to frendzlowaty autor tego tematu w prosytuacyjny sposób prezentuje temat....... żal to czytać 
0
jakby kto tam dojezdzal codziennie ze swidnika na klinowke lub z lublina to inaczej by gadal
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: