Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech pracuja, można postać w korkach, aby robota sprawnie szła do przodu. Na razie zasuwaja aż miło popatrzeć. Codziennie coś nowego się dzieje. Mam nadzieję, że robota szybko pójdzie i juz wkrótce będzie można się cieszyć z nowej drogi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie kładki powinny być budowane nad każdą dwupasmówką w Lublinie zamiast przejść dla pieszych i sygnalizacji świetlnej co 100 metrów.
0
Praca idzie pięknie;) A czy ktoś dysponuje informacją kiedy rozpocznie się budowa nowego wjazdu do Świdnika? Bo nikt nie potrafi określić konkretnej daty, a właściciele gruntów wiedzieliby na czym stoją.
0
miło popatrzeć na tempo prac. miło poczytać forum gdzie wszyscy zadowoleni i totalny brak wiecznych marudów. dobrze, że budowa tak szybko idzie, w końcu coś ruszyło. powiem więcej, budowa idzie pełną parą, budowa lotniska też nie stoi w miejscu, strefa ekonomiczna przyciąga nowych inwestorów- może nie są to duzi gracze, ale każde miejsce pracy jest na wagę złota! widać, że coś się ruszyło w tym mieście. a z innych części miasta: - w końcu sprawa górek czechowskich załatwiona - w wakacje rusza wielki remont lubelskich ulic - prezydent próbuje wskórać coś u konserwatora aby nie odrzucał projektu Pasażu Vicotria - urzędnicy prezydenta naciskają na Alchemię żeby zaczęła w końcu budować bo inaczej posypią się kary nie wiem jak inni, ale jak dla mnie w tym mieście zaczyna się coś dziać, nareszcie!
0
bożydar napisał:
Takie kładki powinny być budowane nad każdą dwupasmówką w Lublinie zamiast przejść dla pieszych i sygnalizacji świetlnej co 100 metrów.
Bozydar, nie nad kazda. Niektore ulice w miescie sa dwupasmowe, ale przejscia na poziomie jezdni byly, sa i beda potrzebne. Poza tym nie kazdy ma sile ciagle wchodzic i schodzic z kladki. Poza miastem - oczywiscie masz racje.
0
Wy myślicie,że jakaś babcia w drodze do kościoła będzie się wspinała na 4.5-ro metrową kładkę po stromych schodkach ? Sztuka dla sztuki. Na zachodzie nasypem unosi się nieco poziom jezdni do góry a przejście, na ile teren pozwala obniża pod ziemię. Owszem to drożej ale ma to sens -natomiast to, to dobre ambonki dla chuliganerii,która będzie miała skąd zrzucać kamienie na samochody,a piesi jak przebiegali przz jeznię tak przebiegać będą. Kto tu siedzi przy programach projektowych, skąd bierzecie wzorce ?...z czeskich filmów ?
0
mam jedno małe ale powinni wziąć pod uwagę natężenie ruchu i robić to wszystko głównie w nocy kiedy jest najmniejsze
0
llubellak@op.pl napisał:
miło popatrzeć na tempo prac. miło poczytać forum gdzie wszyscy zadowoleni i totalny brak wiecznych marudów. dobrze, że budowa tak szybko idzie, w końcu coś ruszyło. powiem więcej, budowa idzie pełną parą, budowa lotniska też nie stoi w miejscu, strefa ekonomiczna przyciąga nowych inwestorów- może nie są to duzi gracze, ale każde miejsce pracy jest na wagę złota! widać, że coś się ruszyło w tym mieście. a z innych części miasta: - w końcu sprawa górek czechowskich załatwiona - w wakacje rusza wielki remont lubelskich ulic - prezydent próbuje wskórać coś u konserwatora aby nie odrzucał projektu Pasażu Vicotria - urzędnicy prezydenta naciskają na Alchemię żeby zaczęła w końcu budować bo inaczej posypią się kary nie wiem jak inni, ale jak dla mnie w tym mieście zaczyna się coś dziać, nareszcie!
Ty wiesz jak szybko Wasilewski wybudował tunel pod Racławickimi i inne obiecane inwestycje? Powoli powoli -jak na razie to tylko na Mełgiewskiej że coś się rzeczowego dzieje reszta to wielki znak zapytania z prozaicznej przyczyny "Zbudujemy wieś tylko pieniądze gdzieś" a jaki obiekt jest "Wybrukowany szczerymi chęciami" to wszyscy doskonale wiemy. Mówisz ,lotnisko- tam dopiero wycięto las a karpa nadal sterczy z ziemi i ile rosło drzew do dzisiaj możemy policzyć. To że na ten obiekt nie przyjechał wodzunio Tusk pewnie ma nie tylko symboliczny wydźwięk i jeżeli będzie miał przeznaczyć 230mln na Muzeum II Wojny Światowej i na Świdnickie Lotnisko to zgadnijcie co wybierze ? Z tym optymizmem wolę poczekać chociaż jestem ZA ,aby Panu Prezydentowi Żukowi się udało
0
Rodak napisał:
Ty wiesz jak szybko Wasilewski wybudował tunel pod Racławickimi i inne obiecane inwestycje? Powoli powoli -jak na razie to tylko na Mełgiewskiej że coś się rzeczowego dzieje reszta to wielki znak zapytania z prozaicznej przyczyny "Zbudujemy wieś tylko pieniądze gdzieś" a jaki obiekt jest "Wybrukowany szczerymi chęciami" to wszyscy doskonale wiemy. Mówisz ,lotnisko- tam dopiero wycięto las a karpa nadal sterczy z ziemi i ile rosło drzew do dzisiaj możemy policzyć. To że na ten obiekt nie przyjechał wodzunio Tusk pewnie ma nie tylko symboliczny wydźwięk i jeżeli będzie miał przeznaczyć 230mln na Muzeum II Wojny Światowej i na Świdnickie Lotnisko to zgadnijcie co wybierze ? Z tym optymizmem wolę poczekać chociaż jestem ZA ,aby Panu Prezydentowi Żukowi się udało
Na Mełgiewskiej trwa budowa łącznika do obwodnicy. trasa Lublin- Piaski w budowie. Temat Górek Czechowskich, załatwiony w zeszłym tygodniu. Prezydent Żuk stara się o cofnięcie negatywnej decyzji wydanej przez konserwatora zabytków odnośnie Pasażu Victoria. w okresie wakacyjnym rozpocznie się remont kilku naprawdę ważnych odcinków dróg w naszym mieście. wiem wiem, to wszystko to tylko kropla w morzu potrzeb. wiem wiem, są inne drogi, wiem wiem, strefa za wolno się rozwija ale ja powiem tak, dobrze że coś się dzieje, że jednak będą te remonty, że w strefie w wielkich bólach ale zawsze, rodzą się nowe miejsca pracy. Piszesz o lotnisku, właśnie budowana jest płyta postojowa na samoloty, niedługo będzie ogłoszony przetarg na wykonawcę pasa startowego oraz terminalu. jak dla mnie, dużo się dzieje, choć szczerze mówiąc, jesteśmy w takim miejscu, że co by się nie działo, to w porównaniu do Wasilewskiego i Pruszkowskiego, to i tak wiele
0
Jak zwykle duża część to patologiczni malkontenci. Nic się nie robiło - było źle. Coś się w końcu ruszyło - jest też źle. Jednemu się nie podoba, że utrudnienia w ruchu i powinni w nocy budować. Jakby budowali w nocy to zaraz jękliwe towarzystwo darło by ryja, że spać nie można. Drugiemu na wszelki wypadek projektowane kładki nad jezdniami już nie pasują i powołuje się na syndromy babci. Kuśwa - kolejkę linową trzeba budować.I też będzie do du.. bo babcia ma lęk przestrzeni. Dom wariatów. Lubelski dom wariatów.
0
Typowo pełowski głupek, szkoda na ciebie czasu.
llubellak@op.pl napisał:
Na Mełgiewskiej trwa budowa łącznika do obwodnicy. trasa Lublin- Piaski w budowie. Temat Górek Czechowskich, załatwiony w zeszłym tygodniu. Prezydent Żuk stara się o cofnięcie negatywnej decyzji wydanej przez konserwatora zabytków odnośnie Pasażu Victoria. w okresie wakacyjnym rozpocznie się remont kilku naprawdę ważnych odcinków dróg w naszym mieście. wiem wiem, to wszystko to tylko kropla w morzu potrzeb. wiem wiem, są inne drogi, wiem wiem, strefa za wolno się rozwija ale ja powiem tak, dobrze że coś się dzieje, że jednak będą te remonty, że w strefie w wielkich bólach ale zawsze, rodzą się nowe miejsca pracy. Piszesz o lotnisku, właśnie budowana jest płyta postojowa na samoloty, niedługo będzie ogłoszony przetarg na wykonawcę pasa startowego oraz terminalu. jak dla mnie, dużo się dzieje, choć szczerze mówiąc, jesteśmy w takim miejscu, że co by się nie działo, to w porównaniu do Wasilewskiego i Pruszkowskiego, to i tak wiele
0
Romek napisał:
Człowieku - wypier***aj do Warszawki, tam będziesz miał lepiej... Wg mnie Kolega a rację i tyle...
0
A ty wy pier***aj na Białoruś ze swoim deb***nym kolegą do waszego kolegi Łukaszenki. I spier dalaj pełowski śmierdzielu.
jak_ja_nie_lubię_buractwa napisał:
Człowieku - wypier***aj do Warszawki, tam będziesz miał lepiej... Wg mnie Kolega a rację i tyle...
0
jak_ja_nie_lubię_buractwa napisał:
zostaw pruszona, widzisz jak sie zdenerwowal
0
http://www.niedlapsakielbasa.pl/
0
Romek napisał:
no nie, ręce opadają. czego się chłopcze nawąchałeś, czy to po lekturze manifestu politycznego wodza tak cię sponiewierało? coś się ruszyło w tym zapyziałym mieście ale widać to Cię nie rusza, Tobie najlepiej pasowałoby jakby gnojem rzucać przez ulicę. gdzieś masz to, że w końcu coś ruszyło. nie wiem skąd u Ciebie taki pesymizm, nie mam pojęcia. pewnie żeś zero życiowe, żona Ci nie daje, koledzy się śmieją, dzieci rzucają ziemniakami, psy leją pod twoje drzwi i nawet gałąź którą wybrałeś, urwała się pod twoim durnym cielskiem- jednym słowem ZERO. dla twej wiadomości, doczytaj dokładnie mój post gdzie jest jak wół napisane, że zarówno Pruszkowski z PiS jak i Wasilewski z PO nic nie zrobili! pomyśl a jeśli Ci to nie wychodzi, poszukaj mocniejszej gałęzi
0
pisior napisał:
A ty wy pier***aj na Białoruś ze swoim deb***nym kolegą do waszego kolegi Łukaszenki. I spier dalaj pełowski śmierdzielu.
Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem. po prostu trzeba zohydzić to wszystkim, tak aby plusa przekuć na minusa. czemu tak się zachowujecie, co wam nie pasuje w tym, że ktoś może się cieszyć z tego że są inwestycje, że jest jakiś w końcu ruch! drażni was to, nie możecie zdzierżyć że ktoś może mieć powody do zadowolenia w momencie kiedy wasz prezes karze wam się umartwiać 24 godziny na dobę. g mnie obchodzi ten cały PiS, przegraliście 5 wyborów pod rząd, przed wami kolejne klęski ale was to kręci, to jak woda na młyn dla was, żyjecie od porażki do porażki, dlatego też na swój nikczemny sposób próbujecie zohydzić życie innym, którym nie po drodze z waszym malutkim prezesikiem
0
Pax, Panowie i Panie. Niezaleznie, czy i na kogo glosowaliscie. Cieszmy sie, ze obwodnice robia .
0
llubellak@op.pl napisał:
Panie Pisior. nie ma co się tak unosić. nie wiem czemu ale gdy coś się dzieje, wy z pisu nie możecie tego przełknąć. zachowujecie się jak pies ogrodnika, sami nie zjecie i nikomu nie dacie. nie rozumie waszej strategii, miasto ma szansę na jakiś postęp to NIE! trzeba opluć, zwymyślać i zmieszać z błotem. po prostu trzeba zohydzić to wszystkim, tak aby plusa przekuć na minusa. czemu tak się zachowujecie, co wam nie pasuje w tym, że ktoś może się cieszyć z tego że są inwestycje, że jest jakiś w końcu ruch! drażni was to, nie możecie zdzierżyć że ktoś może mieć powody do zadowolenia w momencie kiedy wasz prezes karze wam się umartwiać 24 godziny na dobę. g mnie obchodzi ten cały PiS, przegraliście 5 wyborów pod rząd, przed wami kolejne klęski ale was to kręci, to jak woda na młyn dla was, żyjecie od porażki do porażki, dlatego też na swój nikczemny sposób próbujecie zohydzić życie innym, którym nie po drodze z waszym malutkim prezesikiem
Naprawdę nie rozumiesz? Czym jest gorzej tym jest lepiej, bo może uda się wrócić do władzy, to całe wyjaśnienie.
0
kolego llubellak@op.pl daj spokój, szkoda klawiatury na te pis'owskie zaczepki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: