Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Wybrano wykonawcę odcinka Kurów - Bogucin

Utworzony przez Jasio, 27 stycznia 2011 r. o 15:10 Powrót do artykułu
SUKCES LUBELSKICH FIRM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta firma z Portugali. A nasze firmy tylko chyba podwykonawcy. Przecież można było chyba podzielić odcinki i może najkorzystniejsze oferty dałyby firmy wywodzące się z Lubelszczyzny bo może3 spełniałyby określone wymogi przetargowe i zyski by zostały u nas a nie poszły za granicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nikt z lubelskiego nie potrafi wybudować kawałek drogi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.faceboo.im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no dlatego firma z Portugalii, bo ona zaproponowała najniższą cenę. Gdyby tylko firmy z Luleszczyzny mogły startować, to jako konsorcjum może zebrała by się jedna, może dwie... I zapewne cena byłaby o połowę wyższa. Z powodu braku konkurencji. Nie wiem jak tobie, ale mi jest rybka kto to robi, ważne by za moje podatki było budowane jak najwięcej i jak najtaniej. Dla mnie jako podatnika i klienta dróg liczy się koszt i efekt. Dla mogła by to budować nawet firma z Chin, jeśli zrobiła by to najtaniej. Capito? A czy Ty też omijasz supermarkety szerokim łukiem, żeby kupować drożej u drobnego polskiego sklepikarza? W przypadku dróg, tak samo jak w sklepie liczone są twoje pieniądze. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nikt z lubelskiego nie potrafi wybudować takiego kawałka drogi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
To już nikt z lubelskiego nie potrafi wybudować kawałek drogi???
Potrafi, potrafi... I tak wiadomo, że podwykonawcami zapewne będą lubelskie firmy (które takich przetargów nigdy nie wygrywają - zazwyczaj za duże oficjalne vadium oraz za duże "nieoficjalne")...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27mln za 1km drogi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtańsze nie oznacza ,że najkorzystniejsze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów i Puławy to chyba nadal Lubelskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z samego piachu niestety nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jedno co ma Prezydent miasta Lublina do budowy drogi ekspresowej S17, skoro budową, utrzymaniem dróg krajowych w woj. lubelskim zajmuje się GDDKiA Oddział w Lublinie, więc co on robi na zdjęciu obok artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prezydent Lublina robi na zdjęciu? Dobre pytanie, a po co za komuny aparatczyki pokazywali się na większych zbiegowizkach? Aby pokazać się :-) Niech dba lepiej o Lublin i zrobi porządek w mosirze i powywala kogo trzeba bo wstyd na miarę ogólnoświatową niebawem będzie jeszcze kilka pomysłów i ciekawych projektów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wie ile beda płacic za 1m2 ziemi??pod s 17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
Co prezydent Lublina robi na zdjęciu? Dobre pytanie, a po co za komuny aparatczyki pokazywali się na większych zbiegowizkach? Aby pokazać się :-) Niech dba lepiej o Lublin i zrobi porządek w mosirze i powywala kogo trzeba bo wstyd na miarę ogólnoświatową niebawem będzie jeszcze kilka pomysłów i ciekawych projektów!
niech Ciebie Kazik lepiej wywalą z roboty... szkoda mi takich jak TY... brechta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TANIE MIĘSO PSY JEDZĄ!!!! WSZYSCY TO ZNAJĄ ALE NADAL WYBIERA SIĘ NAJTAŃSZEGO WYKONAWCĘ!!! CO Z TEGO ŻE POWSTANIE TANIA EKSPRESÓWKA KTÓRA PO ROKU POCHŁONIE MNÓSTWO PIENIĘDZY NA REMONTY TANIEJ TANDETY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mc napisał:
Lubartów i Puławy to chyba nadal Lubelskie?
Mota-Engil Central Europe S.A. to m.in. dawny PBM Lubartów i PRDiM Lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A juz myślałem, że "lubelskie marudzenie" na jakiś przynajmniej czas umarło. Ludzie weźcie się chwilę zastanówcie czy jak będziecie chrzanić że: "czego tak drogo?", "a czego nie firmy z Lublina", "a napewno bedzie zły asfalt". Weźcie się uciszcie ludzie i zróbcie tanniej, załużcie firmę i wygrajcie przetarg, zrobicie z lepszego asfaltu... Weźcie zróbcie cokolwiek i nie narzekajcie. Narzekacie ciągle na PO, głosujecie na Kruki, Pruszkowskich, Sprawki i innych co grają na waszych bzdurnych marudzeniach. Łykacie haczyk, jak mówią, że "trzeba byłoby", "tak to nie może być" i inne "prawdzieie polskie" hasełka. A oni cokolwiek zrobili dla tego regionu, miasta? Może coś tam coś tam przyjdzie wam do głowy? Zastanówcie się i mniej mówcie a więcej róbcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mota engil to nie dawny PBM Lubartów i PRDiM Lublin... mota engil kupiło te przedsiębiorstwa i nimi zarzadza wiec to nie to samo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pozytywne,że Mota-Engil Central ma lubelskie korzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...