Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są pieniądze na nowe klimatyzowane autobusy

Utworzony przez Gość, 11 lutego 2011 r. o 09:21 Powrót do artykułu
Oby tylko nie wybrali Autosana. Ta konstrukcja jest jeszcze niesprawdzona. Po Polsce jeździ raptem kilka sztuk takich autobusów w miastach powiatowych na południu Polski. Lublina nie stać na ryzyko zakupu kilkudziesięciu pojazdów których jakoś jest niewiadoma. Nie wiadomo czy za kilka lat pojazdy nie zaczną się sypać. Nie wiadomo czy producent będzie istniał za kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze nie wezma tego autosana -jest okropny kto je produkuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze wezmą mercedesa, a nie to badziewie solarisa co po 3 latach telepie się jak stary 20 letni jelcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yeeaah!!!!!!! To świetna wiadomość.Solaris przegra, bo ma gorsze parametry, wiec na pewno wybiorą Mercedesa.A Mercedes to nie obecne przegubowce Conecto tylko model znacznie wyższy Citaro.Takze będziemy mieć chyba najlepsze obecnie na rynku autobusy.Lepsze niż Solaris.No z Mercedesem Citaro, może równać sie jeszcze MAN Lion's City.Takze jest super.Ale nam sie komunikacja miejska rozwija:P A juz od kwietnia pierwsze trajtki Solarisa.razem bedzie ich 30.Czas sprzedawac samochod i jezdzic komunikacja miejska.Takie cacka nam przybędą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Marcina - kto produkuje Autosany? Co za pytanie? Autosan Sancity to taki sam składak jak Solaris Urbino. Osie, skrzynia ZF niemieckie, silnik DAF lub Renault. Ty chyba niejechałeś nowym Autosanem i pogląd na temat tej marki czerpiesz z doświaczeń z H9 z PKS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że do tych nowych, świetnych autobusów miasto zakupi również opony zimowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko nie wybrali tego gestapowskiego chłamu. Niech wygra Autosan i/lub Solaris. Ten drugi jest cenioną marką w całej Europie, natomiast Autosan zbiera bardzo dobre opinie wśród przedsiębiorstw, które go testują. Ale wielu Polaków słynie z zawiści i wykpiwania wszytkiego co polskie. Nie dziwcie się później, że zarabiacie grosze skoro tylko popieracie nabijanie kabzy Szwabom i sprzyjacie wyprowadzaniu przez nich wielkich pieniędzy z Polski do niemieckich central. Mercedes nie daje pracy w Polsce - nie mają tu żadnej fabryki czy choćby montowni, a Solaris i Autosan daje pracę i utrzymuje setki polskich rodzin. Ale zacietrzewieni, zaudani mędrcy z Ztm-u na pewno wybiorą niemiecki chłam bo drzemie w nich monstrualna niechęć do polskich oferentów. Żałosny,zakompleksiony naród na wymarciu!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gold napisał:
Oby tylko nie wybrali tego gestapowskiego chłamu. Niech wygra Autosan i/lub Solaris. Ten drugi jest cenioną marką w całej Europie, natomiast Autosan zbiera bardzo dobre opinie wśród przedsiębiorstw, które go testują. Ale wielu Polaków słynie z zawiści i wykpiwania wszytkiego co polskie. Nie dziwcie się później, że zarabiacie grosze skoro tylko popieracie nabijanie kabzy Szwabom i sprzyjacie wyprowadzaniu przez nich wielkich pieniędzy z Polski do niemieckich central. Mercedes nie daje pracy w Polsce - nie mają tu żadnej fabryki czy choćby montowni, a Solaris i Autosan daje pracę i utrzymuje setki polskich rodzin. Ale zacietrzewieni, zaudani mędrcy z Ztm-u na pewno wybiorą niemiecki chłam bo drzemie w nich monstrualna niechęć do polskich oferentów. Żałosny,zakompleksiony naród na wymarciu!!!!!!!!!!
Przecież synek dyrektora już dawno mówił na lewo i na prawo że będą Mercedesy. Więc po co tu wylewasz swoje żale ?? Zresztą wole mercedesa niż badziewie solarisa. Kiedyś był cenioną marką, dziś każdy kto raz je kupił za granicą pozbywa się ich do... polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież synek dyrektora już dawno mówił na lewo i na prawo że będą Mercedesy. Więc po co tu wylewasz swoje żale ?? Zresztą wole mercedesa niż badziewie solarisa. Kiedyś był cenioną marką, dziś każdy kto raz je kupił za granicą pozbywa się ich do... polski.
To jest właśnie ta polska głupota i zawiść, której jesteś przykładem.(o której pisze Gold). Jeśli wolisz szwabski chłam to może lepiej na stałe zrzeknij się obywatelstwa, wyjedź do Niemiec i wtedy sprawa będzie jasna. A Solarisa nikt się nie pozbywa, wręcz przeciwnie firma realizuje rekordowe zamówienia ze Szwecji i wygrywa wiele przetargów w Niemczech i Francji. Więc nie zabieraj głosu jeśli się kompletnie nie orientujesz w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a będą otwierane okna ,czy dalej lufciki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej po Lublinie jeździ się Mercedesami Conecto. Mają bardziej "turystyczne" zawieszenie i są solidnie poskładane. Solarisy niby też są okej, ale telepią się w nich szyby na wybojach i często coś stuka. Zawieszenie niestety mocno tłucze się na lubelskich ulicach, jest zbyt twarde i ma za mało skoku. Conecto są zawieszone wyraźnie wyżej, a podczas jazdy bardziej nimi buja, ale to akurat bardzo dobrze w przypadku najechania na dużą dziurę. Komfort podróżowania jest dzięki temu wyższy. Ja bym był za kupnem kolejnych Conecto, tylko z klimatyzacją. Za tą samą cenę byłoby pewnie 30% więcej sztuk Conecto niż Citaro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z przedmówcami. Znacznie solidniejsze są mercedesy i przyjemniejsze niżeli solarisy. A że solaris dla Lublina to nieznaczący rynek, to najlepiej widać po przejechaniu się warszawskimi solarisami a lubelskimi. Niestety solaris dziś to masówka, dla którego są lepsi i gorsi klienci. Dla tego cieszyłbym się jakby wygrał autosan i mercedes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipsa foods napisał:
Najlepiej po Lublinie jeździ się Mercedesami Conecto. Mają bardziej "turystyczne" zawieszenie i są solidnie poskładane. Solarisy niby też są okej, ale telepią się w nich szyby na wybojach i często coś stuka. Ja bym był za kupnem kolejnych Conecto, tylko z klimatyzacją. Za tą samą cenę byłoby pewnie 30% więcej sztuk Conecto niż Citaro.
Kilka faktów o uwielbianych przez niektórych lubelskich mercedesach connecto na początek: -autobusy te jezdzą dopiero rok - 1,5 roku -tapicarka siedzen w Mercedesach connecto jest już wymieniana bo się psuje i dziurawi -wiem od żródła(warsztat mpk) że "turystyczne" zawieszenie mercedesów connecto ciągle się psuje na lubelskich drogach, jadac autobusami connecto slychac wyrażne skrzypienie. -pod podłogą zbiera się woda -woda skrapla się na suficie przestrzeni pasażerskiej -są również problemy z elektroniką Tak działają po ROKU - PÓŁTORA ROKU - tureckiej produkcji, lubelskie Mercedesy Connecto. Kiedy przyjechały do Lublyna prezes ztm i inne dziady z urzędu miasta mówili, ze jest to "absolutnie najwyzsza półka jeżeli chodzi o autobusy miejskie". Teraz okazuje się, że te autobusy nie byly jednak z najwyższej półki, a najlepsze są Citaro. Jak kupimy Citaro, a te będą sie psuć, ZTM będzie głosić, ze najwyższa półka to MAN...Ogarnijcie się ludzie . Solarisy kupowane są w całej Europie, w szczególnosci kupują je Niemcy, Czesi, Francuzi. Wydaje mi się, ze ta niepohamowana chęć Lublinian do zakupu Mercedesów - to objaw kompleksu chęci bycia Metropolią. "Kraków ma Mercedesy, to my też będziemy mieć". Niestety, ale inne miasta przeganiają Lublin. Rzeszów czy Białystok nie tracą czasu ani pieniędzy na ciągłe porównywanie się do innych miast jak to czyni Lublin. Tam rozwija się przemysł, gospodarka. Dlatego Lublin nie powinien przyjmować postawy "postaw się a zastaw się" tylko wybrać tanie, dobre i oszczędne autobusy a nie kupować drogie Mercedesy, które i tak zepsuja się szybko na lubelskich drogach. Dla Lublina i MPK najlepsze będą w mojej ocenie Autosany. Autobusy miejskie Autosana to nowa konstrukcja, budowana z zagranicznych podzespołów renomowanych firm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=X6NNWgVGkpk[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.autosan.pl http://www.youtube.com/watch?v=QnglM19VOqc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz pomóc. Zbudujmy podjazd dla niepełnosprawnego Adriana .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates) [media]http://www.youtube.com/watch?v=n3IzgNbIOJI&feature=related[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr. Ernesto Che Guevara napisał:
"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates) [media]http://www.youtube.com/watch?v=n3IzgNbIOJI&feature=related[/media]
WYPIER . DALAJ Z TEGO FORUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janko nazista napisał:
WYPIER . DALAJ Z TEGO FORUM
"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates) [media]http://www.youtube.com/watch?v=n3IzgNbIOJI&feature=related[/media] Możesz pomóc. Zbudujmy podjazd dla niepełnosprawnego Adriana .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...