Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Równiez uważam,że w tym wypadku nie należy kierować się sympatiami politycznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAWOR jest w PiSiee?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Sylwuniowi T. gula ruszyli :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólne dobro ponad podziałami takich polityków porzebujemy w Lublinie wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ambitny program ściągania obcokrajowców na studia"? Można prosić o szczegóły? I z jakich krajów ściągamy tych obcokrajowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo profesjonalna kampania Żuka  ciekawe tylko kto i  ile za to płaci?   wysłałem do niego maila z prośbą o konkrety jeśli chodzi o plany dotyczące mojej dzielnicy dwa tygodnie minęły i nie otrzymałem odpowiedzi moim zdaniem nie warto na niego głosować     pozdrawiam urzędników którzy do 15:30 piszą większość komentarzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać są jeszcze w PiS mądre jednostki które olewają rozkazy przychodzące od prezesa w smsach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ślepy głupiec kierujący się interesem partii a nie mieszkańców mógłby poprzeć Muszyńskiego jeśli do wyboru ma np Żuka, brawo dla tej dwójki odważnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, ze komentarze pupili Żuka nie milkną :D Powiedzmy sobie prawdę , że żaden z tych kmiotów nie powinni zostać ponownie wybrani (oszukali nas cztery lata temu )!!! Wszyscy się ze mną zgodzą, że tylko i wyłącznie całkowita wymiana rady miasta spowoduje prawidłowe działanie urzędów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk + PO oraz Wspólny Lublin w radzie miasta = kolejne 4 grube lata  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nowe nazwiska z nowych małych ugrupowań !!! Starym stołkowiczom z PIS, PSL, PO, Wspólnego Lublina oraz SLD powiedzmy papapapapa !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają absolutną rację, w tych wyborach trzeba postawić na DOBREGO GOSPODARZA(Żuk) a nie FUNKCJONARIUSZA PARTYJNEGO, który będzie tylko marionetką w rękach partii(Muszyński)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za PO ani za żadną inną partią. Uważam że w Polsce nie ma takiej partii, która nadawałby się do rządzenia. JEDNAK : na PIS nie pójdę zagłosować bo to banda obłudników. Bardzo dobrze pamiętam rządy Pruszka i wiem że działo się tu całe G...o. Na SLD nie pójdę zaglosowac bo mi honor nie pozwala. PSLu nie lubię. Inne pomniejszej partię - brak słów. Biorąc pod uwagę co się zmieniło i wiedząc że z pustego to nawet Salomon nie naleje, uważam że jedynym dobrym, znającym sie na rzeczy prezydentem jest Żuk. Owszem, można mu zarzucić jakieś niedociągniecią ale nikt nie omówić mu tego, że zmienił miasto. Szczerze powiedziawszy, jeśli Żuk nie zostanie wybrany tylko jakiś Muszyński, to nie widzę żadnej nadzieji dla tego miasta. Trzeba zrozumieć jedno - PIS=zastój i stagnacja= budowa nowych pomniczków, pomników i tablic okolicznościowych. Szczerze? Ma gdzieś te pomniki i inne tego typu pierdołki. Chcę pracy żeby mieć na spłatę kredytów. Zaraz znajdzie się ktoś, kto mi napiszę że przez to że jest PO musiałem się zadłużyć. Odpowiem krótko - bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak fatalny musi być Muszyński że nie popierają go nawet ludzie z PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CENTRALA tego nie puści płazem.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za PO ani za żadną inną partią. Uważam że w Polsce nie ma takiej partii, która nadawałby się do rządzenia. JEDNAK : na PIS nie pójdę zagłosować bo to banda obłudników. Bardzo dobrze pamiętam rządy Pruszka i wiem że działo się tu całe G...o. Na SLD nie pójdę zaglosowac bo mi honor nie pozwala. PSLu nie lubię. Inne pomniejszej partię - brak słów. Biorąc pod uwagę co się zmieniło i wiedząc że z pustego to nawet Salomon nie naleje, uważam że jedynym dobrym, znającym sie na rzeczy prezydentem jest Żuk. Owszem, można mu zarzucić jakieś niedociągniecią ale nikt nie omówić mu tego, że zmienił miasto. Szczerze powiedziawszy, jeśli Żuk nie zostanie wybrany tylko jakiś Muszyński, to nie widzę żadnej nadzieji dla tego miasta. Trzeba zrozumieć jedno - PIS=zastój i stagnacja= budowa nowych pomniczków, pomników i tablic okolicznościowych. Szczerze? Ma gdzieś te pomniki i inne tego typu pierdołki. Chcę pracy żeby mieć na spłatę kredytów. Zaraz znajdzie się ktoś, kto mi napiszę że przez to że jest PO musiałem się zadłużyć. Odpowiem krótko - bzdety.
Oj wymyślasz popleczniku Żuka historyjkę, że niby nie wiesz na kogo głosować... To nie obecny prezydent zmienił miasto ale fundusze unijne. Przejrzyjcie sobie artykuły w gazetach z ubiegłych 4 latach, kiedy prezydent zaczął się wypowiadać PERSONALNIE. Otóż wtedy kiedy rozpoczął kampanię wyborczą. Komu z Was prezydent osobiście pomógł w czasie urzędowania? Kogo wysłuchał? (nie licząc okresu kampanii....) Większość wpisów na forach za-ŻUKiem to urzędnicy ratusza, to wiadome. Wielu z nich to powsinki i zamiejscowi i nie wiem jak z prawem do głosowania, mam nadzieje że w Lublinie go nie mają. Ale martwią się o posady, i dobrze. Mati - masz rację w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu Petkowicz czy Petkiewicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj wymyślasz popleczniku Żuka historyjkę, że niby nie wiesz na kogo głosować... To nie obecny prezydent zmienił miasto ale fundusze unijne. Przejrzyjcie sobie artykuły w gazetach z ubiegłych 4 latach, kiedy prezydent zaczął się wypowiadać PERSONALNIE. Otóż wtedy kiedy rozpoczął kampanię wyborczą. Komu z Was prezydent osobiście pomógł w czasie urzędowania? Kogo wysłuchał? (nie licząc okresu kampanii....) Większość wpisów na forach za-ŻUKiem to urzędnicy ratusza, to wiadome. Wielu z nich to powsinki i zamiejscowi i nie wiem jak z prawem do głosowania, mam nadzieje że w Lublinie go nie mają. Ale martwią się o posady, i dobrze. Mati - masz rację w 100%.
Obłudnik jak i twój cały PiS, oszukujcie się sami dalej, kto wam tak przykazał pisać? oj będzie płacz i zgrzytanie zębów gdy Żuk wygra w I turze co jest już prawie pewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo profesjonalna kampania Żuka  ciekawe tylko kto i  ile za to płaci?   wysłałem do niego maila z prośbą o konkrety jeśli chodzi o plany dotyczące mojej dzielnicy dwa tygodnie minęły i nie otrzymałem odpowiedzi moim zdaniem nie warto na niego głosować     pozdrawiam urzędników którzy do 15:30 piszą większość komentarzy:)
a kto pisze przychylne komentarze po 15:30? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurwy wędorowniczki https://www.youtube.com/watch?v=dboHQ-SJ-MA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...