Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są wolne miejsca w przedszkolach

Utworzony przez ~monika~, 15 maja 2009 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Rozpoczynamy nabór do nowego przedszkola niepublicznego JUNIOR przy ul. Hryniewieckiego / Urmowskiego (boczna Filaretów LSM). Serdecznie zapraszamy. tel. 508033285, 508033286.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po raz pierwszy zapisywałam Małą, zapisałam do 4 przedszkoli w trzech mi odmówiono, dopiero w czwartym przyjęto. MIeszkam na osiedlu Nałkowskich i chciałbym pogratulowac spółdzielni mieszkaniowej dotyczy osiedla Fulmana!!!!Stworzono piękne osiedle ale nie pomyślano o zapleczu dla dzieci. Nowe duże osiedle bez mozliwości zapisania dziecka tuz obok bloków, tam az się prosi o przedszkole, bo dzięki nim na osiedlu Nałkowskich pomimo dwóch placówek "swoi" mieszkańcy nie mogą zostawić pociech - przykre i bardzo niesprawiedliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zapisałam moje dziecko do 4 przedszkoli, i nie zostało przyjęte do żadnego!!!! Oboje z mężem pracujemy, spełniamy wszelkie kryteria, a nasze dziecko nie przyjęte!!!!! paranoja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czarna~ napisał:
Ja po raz pierwszy zapisywałam Małą, zapisałam do 4 przedszkoli w trzech mi odmówiono, dopiero w czwartym przyjęto. MIeszkam na osiedlu Nałkowskich i chciałbym pogratulowac spółdzielni mieszkaniowej dotyczy osiedla Fulmana!!!!Stworzono piękne osiedle ale nie pomyślano o zapleczu dla dzieci. Nowe duże osiedle bez mozliwości zapisania dziecka tuz obok bloków, tam az się prosi o przedszkole, bo dzięki nim na osiedlu Nałkowskich pomimo dwóch placówek "swoi" mieszkańcy nie mogą zostawić pociech - przykre i bardzo niesprawiedliwe
a bylo kupowac mieszkanie na wygwizdowie za taka kase?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...