Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ot prawo za gebe 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi facet mieć pieniądze lub znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwisko sędziego do publicznej wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję rekordu ziomuś, jutro pijemy u Stacha, a Gienek będzie ujeżdżał później swoją skodę po Lublinie, zobaczymy po jakim czasie go złapią. Elo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN TO JEDNAK P..... MIASTO NAPRWDĘ, A POLSKIE SĄDY TO ZATRUDNIAJĄ POWALEŃCÓW A NIE SĘDZIÓW, W TYM KRAJU!!GOŚĆ KTÓRY JAK BANDZIOR PO PIJAKU NIC SOBIE NIE ROBIŁ Z BEZPIECZĘŃSTWA LUDZI, ROBIĄC SOBIE PO PIJAKU WYŚCIGI PO ULICACH 400 TYS. MIASTA, NARAŻAŁ NA UTRATĘ ŻYCIA POLICJANTÓW, NAWET KILKA DNI NIE POWĄCHA PRYCZY ARESZTU!!??PRZECIEŻ TO JEST SYGNAŁ DLA PODOBNYCH TEGO TYPU KANALI!!ROZZUCHWALI ICH JESZCZE BARDZIEJ!!!ZAŚ MNIE CZY INNEGO NORMALNEGO OBYWATELA,PŁACĄCEGO PODATKI,ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOSCI O KILKA KM/H, BĘDZIE SIE WG POWALONYCH ZMIAN W PRZEPISACH DROGOWYCH(DZIEŁO NASZYCH POSŁÓW!!)TRAKTOWĄC JAK PRZESTĘPCÓW??CO TO ZA PARANOJA,JA MAM W D... TAKI KRAJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i weź tu człowieku się czuj bezpiecznie na ulicach..... jak by takiemu jednemu czy drugiemu dali porządnie popalić to by na drugi raz się zastanowił nad tym co robi.... a teraz każdy się będzie czuł bezkarnie. super :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
nazwisko sędziego do publicznej wiadomości
Znają, ale nie ujawnią, bo się boją. Chociaż to jawne dane, ale i tak nie ujawnią, bo to są dziennikarze inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno być jak w USA zabić go na miejscu powinni nie miałby sąd nic do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha To ja tez tak jutro zrobie, rozwale wszytsko co bd stało na drodze, przejade wszytskich policjantów i na koniec wjade w komisariat. No i oczywiscie bd miał 4 PROMILE hahaha i nic mi nie zrobią ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, też bym chciał mieć takie znajomości jak ten koleś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHORY KRAJ ALE CO SIĘ TU DZIWIĆ JAK RZĄDZĄ NAMI OSZOŁOMY Z PO NA CZELE Z WREDNYM TUSKIEM LEJWODĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
nazwisko sędziego do publicznej wiadomości
...i po jakim wypuszczą Może padnie nowy rekord...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zenek~ napisał:
Gratuluję rekordu ziomuś, jutro pijemy u Stacha, a Gienek będzie ujeżdżał później swoją skodę po Lublinie, zobaczymy po jakim czasie go złapią. Elo
...i po jakim wypuszczą Może padnie nowy rekord? PS. o ten cytat mi chodziło. Sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siostry syn za jazde po piwku rowerem, siedzi 3-ci tydzien na Polnocnej.Polska a gdzie prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej draywer!Jak by Twój siostrzeniec miał wujka sędziego,to też by nie siedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgroza!!! nastepny pijany deb*** szaleje po ulicach Lublina.! Panie sedzio opamietaj sie, bo kiedys mozesz trafic pod koła szalonego, pijanego mordercy! Pan prokurator powinien postawic mu zarzut stworzenie zagrozenia katastrosy w ruchu ladowym-za co grozi do 12 lat pozbawienia wolnosci. Mam nadzieje ze dstanie co najmniej polowe tego wyroku.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...