Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystkie ujadające pieski i osoba która rozkręciła tą "aferę" może cmoknąć Pana Profesora w pompę Jeżeli myślicie że jest inaczej to wystarczy śledzić sprawę do końca! hahahahah
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to h,,,j nie Pan, ale obawaiam się ze masz racje
0
no nie wiem czy ta spraw skończy się uniewinnieniem -jednym z pokrzywdzonych jest wnuk Sędziego Sądu Okręgowego w Lublinie to sami sobie możecie odpowiedzieć zakończenie sprawy.
0
zrobią z nigo głupka i umorzą
0
Miałem z nim kiedyś do czynienia, to jest prawda, najpierw zażądał kasy uzależniając od tego pomoc córce, której żle złozyli nogę w jego szpitalu i jego podwładni. Skończyło się tylko na tym, że mu powiedziałem jaki jest z niego.............( tu pasuje wszystko).Dostałby w mordę w tym gabinecie, ale była tam również moja małoletnia córka. Rozmawiałem później na temat tego .............( tu pasuje wszystko ) z innymi lekarzami i 9 z10 powiedziało, że wszyscy o tym wiedzą, że ten.............( tu pasuje wszystko) wydziera kasę od rodziców swoich pacjentów. Zero szacunku, ZIOBRO wróc na Ministra Sprawiedliwości.
0
Mój ojciec też kiedyś dał mu łapówkę, około 1998 roku, inaczej nie przyjęliby mnie do szpitala... Kwoty, o jakie jest oskarżony, to znikomy procent tego, co wziął rzeczywiście... Niech siedzi dziad na starość!!! Za ten stres rodziców, którzy się bali o własne dzieci...
0
Artykuł zawiera wiele błędów stylistycznych i literowych. Takich mamy obecnie "dziennikarzy". Wielu z Was nie potrafi posługiwać się poprawną polszczyzną w mowie i na piśmie. A społeczeństwo to czyta i powiela...........
0
Jeden z niewielu który wpadł. Nie znam takiego który nie bierze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: