Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Komitet burmistrza Nałęczowa musi przeprosić za nieprawdę

Utworzony przez no pasaran, 27 listopada 2014 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Mieszkanko wsi i inni hejterzy piszecie jak byście sami byli Mazierskim... Kto wie moze i tak jest :) dzieki temu ze pozwał Ćwieka to moze w końcu opowie o sobie na forum bo do tej pory cieżko mu sie wysławiac :) żałosny jest Ten Mazierski... Bóg wie skąd !! Bo nie z Naleczowa !!! Pewnie wam obiecał drogę asfaltowa do każdego pola !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanko wsi i inni hejterzy piszecie jak byście sami byli Mazierskim... Kto wie moze i tak jest :) dzieki temu ze pozwał Ćwieka to moze w końcu opowie o sobie na forum bo do tej pory cieżko mu sie wysławiac :) żałosny jest Ten Mazierski... Bóg wie skąd !! Bo nie z Naleczowa !!! Pewnie wam obiecał drogę asfaltowa do każdego pola !
Źle zostałam zrozumiana. Ja w całości popieram P. Ćwieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanko wsi i inni hejterzy piszecie jak byście sami byli Mazierskim... Kto wie moze i tak jest :) dzieki temu ze pozwał Ćwieka to moze w końcu opowie o sobie na forum bo do tej pory cieżko mu sie wysławiac :) żałosny jest Ten Mazierski... Bóg wie skąd !! Bo nie z Naleczowa !!! Pewnie wam obiecał drogę asfaltowa do każdego pola !
  Żalośni to są ludzie co piszą takie farmazony. Zwłaszcza Pańskie ostatnie zdanie. Żałosny jest Pan Burmistrz i jego komitet, żeby stosować takie chwyty do ogłupiania wyborców. Zamiast przekonywać mieszkańców gminy swoimi osiągnięciami to wymysla bajeczki i rozwiesza po nocy. Albo jeszcze lepiej roznosi po domach. Żałośni są ludzie którzy, nie widzą przekrętów Burmistrza np kupno kawałka działki za 450tyś zł, albo ta szopka z budowa cmentarza. Żałosne również jest wspomaganie sie w pracy alkoholem. Można by mnożyć takie przykłady... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, coś dużo wiesz wieści z Urzędu. Skoro jesteś Gościem Gminy Nałęczów a może pracownikiem,to nie wypada zabierać głosu.
      zabieram głos bo od kilku lat patrze co się dzieje i mnie krew zalewa. miejsce pracy nie ma tu znaczenia. zabiorę głos bo mam takie wyborcze prawo i z wielką chęcią z tego skorzystam w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazierski napisał swój życiorys w swoich materiałach reklamowych są dostępne wszędzie ,nigdy nic nie ukrywał - SĄD TO POTWIERDZIŁ!!!! Zamiast mieć szacunek do tego człowieka do jego kultury osobistej , tytułu , wykształcenia to obrzucacie człowieka błotem .  Ale to tylko potwierdza wasz poziom - Ćwiekowcy !!!! Głosuję na Mazierskiego  bo wiem ,że Nałeczów potrzebuje nowego włodarza , jak najszybciej .Inaczej będziemy zapadłą dziurą . Daję mu szansę , bo ma zapał , wiedzę i kulturę osobistą !!!  W obecnej sytuacji gdy jest tylko dwóch kandydatów -Nie mamy innego wyboru jeśli chcemy aby Nałeczów się rozwijał .  CZAS POKARZE CZY TO DOBRY WYBÓR , jeśli nawet jest to wybór między złym i jeszcze gorszym to trzeba dać szansę nowemu człowiekowi bo już wiemy co ten obecny sobą reprezentuje .CZAS NA ZMIANY !!!  GŁOSUJMY NA MAZIERSKIEGO !!!!!
my tez z cala rodziną glosujemy na pana mazierskiego i wiele moich znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazierski napisał swój życiorys w swoich materiałach reklamowych są dostępne wszędzie ,nigdy nic nie ukrywał - SĄD TO POTWIERDZIŁ!!!! Zamiast mieć szacunek do tego człowieka do jego kultury osobistej , tytułu , wykształcenia to obrzucacie człowieka błotem .  Ale to tylko potwierdza wasz poziom - Ćwiekowcy !!!! Głosuję na Mazierskiego  bo wiem ,że Nałeczów potrzebuje nowego włodarza , jak najszybciej .Inaczej będziemy zapadłą dziurą . Daję mu szansę , bo ma zapał , wiedzę i kulturę osobistą !!!  W obecnej sytuacji gdy jest tylko dwóch kandydatów -Nie mamy innego wyboru jeśli chcemy aby Nałeczów się rozwijał .  CZAS POKARZE CZY TO DOBRY WYBÓR , jeśli nawet jest to wybór między złym i jeszcze gorszym to trzeba dać szansę nowemu człowiekowi bo już wiemy co ten obecny sobą reprezentuje .CZAS NA ZMIANY !!!  GŁOSUJMY NA MAZIERSKIEGO !!!!!
my rownież glosujemy w sumie to 3/4 naszego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ci pomoze Soltysi ktorzy dostaja kase na swoje zachcianki i od niechcenia zamowia przed zima kamien na droge na wsi Oni maja swoje sprawy Soltys ma kase na swoje plany na kukly przy remizie za jaka kase? I na bzdury. Zamiast na organizacje utylizacji ternitu dofinansowanie zalozenia solar Tak jak w cywilizowanych gminach!!!!! Prywata ich sie liczy To najwazniejsze (:
Te kukły to strazniczki ogrodu rustykalnego w D....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie dziwi was że sprawa w sądzie oraz wyrok nastąpiły bardzo szybko? Nawet tydzień nie minął...
jak mogl minać tydzien czlowieku to są wyroki 24 godzinne troche znajomosci prawa normalnie brak slow na to pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazierski kim on w ogole jest. Chlop ktory ma tylko swoje zdanie nie slucha innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ćwiek przegrał w sądzie to te ulotki nie powinny być już roznoszone po gminie!!! A tymczasem dzisiaj w Sadurkach dostarczano je do każdego domu! ćwok chyba liczy na ciemnotę ludzi ze wsi że się nabiorą i uwierzą tym pomyjom wylewanym przez niego na Mazierskiego. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ PO RAZ KOLEJNY !!!!  JA GŁOSUJĘ NA MAZIERSKIEGO
czyli naruszenie decyzji sądu, my tez glosujemy na pana Mazierskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może z inicjatywy pana zastępcy?.........słyszałem o tym w jaki sposób traktował pracowników w Bełżycach...
Puknij sie w łeb najlepiej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i moja calutka rodzina z gminy nałeczów również GŁOSUJEMY NA MAZIERSKIEGO. Dość machlojek, dość zamykania szkół, dość obłudy i realizacji własnych interesów burmistrza. Trzeba nowych sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłam na spotkaniach z panem Ćwiekiem i mam pytanie, czy przedstawił w jakiej sytuacji finansowej jest nasza gmina? Prawdopodobnie na jednym ze spotkań padła kwota 8 mln zadłuzenia. Czy az tyle moze brakować w gminnej kasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłam na spotkaniach z panem Ćwiekiem i mam pytanie, czy przedstawił w jakiej sytuacji finansowej jest nasza gmina? Prawdopodobnie na jednym ze spotkań padła kwota 8 mln zadłuzenia. Czy az tyle moze brakować w gminnej kasie?
To bardzo prawdopodobne niestety... Nasz burmistrz to kanciarz jakich mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tak , że tonący brzytwy się chwyta. Czując zagrożenie Ćwiek rozpoczął najbardziej plugawą i odrażającą kampanię. Ale nie ma się co dziwić to samo działo się 8 lat temu gdy walczył o urząd z Wójcikiem . To była też lekko mówiąc bardzo nieuczciwa kampania , a fanatyczni zwolennicy ze strażakami na czele za wszelką cenę starali wypromować swojego guru. Tak jest też i w tej kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwiek jak zwykle, albo pijany albo na kacu. Ja chociaż nie piłem, też na kacu po tych 8 latach rządów Ćwieka. Kac bo niestety kiedyś na niego zagłosowałem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tak zagłosuje na Ćwieka człowieka którego znam widzę jak Nałęczów kwitnie a nie na człowieka o którym nic niewiem
To tak jak z ciętymi kwiatami ,kwitną przed wyborami zobaczysz co by było za rok jakby Ćwiek wygrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie patrzę Ci w oczy zakłamana Nałęczowianko! wywieźć to można Ciebie, razem z Panem Mazierskim, który może być tylko marionetką w rękach PO! Ciekawe jakież to wielkie zmiany zostaną wprowadzone? prywatyzacja przychodni, sprzedanie uzdrawiska żydom oraz układy rodzinne i kolesiostwo bo już Panu Rewerze posadkę wiceburmistrza obiecywał! Zastanów się obywatelko i idź po rozum do głowy!
Małgośka mówią CI oj głupia Ty głupia Ty..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, coś dużo wiesz wieści z Urzędu. Skoro jesteś Gościem Gminy Nałęczów a może pracownikiem,to nie wypada zabierać głosu.
Mieszkanka wsi - dobre sobie :):) :) Pewnie to pracownica urzędu , która boi się o stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle zostałam zrozumiana. Ja w całości popieram P. Ćwieka.
 W całości pewnie duszą i ciałem - a co na to mąż :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...