Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Marian Kowalski niewinny. Nie pobił mężczyzny w klubie Graffiti

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 r. o 12:26 Powrót do artykułu
Brawo dla niezawisłego wymiaru sprawiedliwości w Lublinie ! Wierzyłem że ten człowiek jest niewinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia który wydał ten wyrok sam dobrowolnie może zgłosić do odbycia 3 lata pozbawienia wolności. Sama korupcja w tym sądzie, bziemy monitorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...powód został pobity przez nieznanych sprawców..." Tak jak w PRL-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja... dobra zmiana w akcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka wymiaru sprawiedliwości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Kowalski to dla mnie odrażający typ, ale błędy które popełniła policja to jakiś skandal. To zwykła kpina. Im się nie chce nic wyjaśniać, albo robią to w żółwim tempie. Sam kiedyś oskarżyłem gościa, który napadł mnie w klubie, a na obdukcję skierowano mnie po 1 miesiącu, a po 2 miesiącach poproszono o okazanie rzeczy, które zostały zniszczone (koszulka itd.)!!! Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo , to była ustawka lewaków żeby uciszyć Kowalskiego ,wczoraj znowu donieśli na niego na Policję ! Sami widzieliście jaki teatrzyk urządził ten cudownie uzdrowiony lewaczek na manifestacji kotów zrobią wszystko żeby obronić swoje ubeckie emerytury .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to na obdukcję zostałeś skierowany? Ja z moim synem pojechałem sama, zapłaciłam tyle ile to kosztuje, a lekarze wzięli pod uwagę opis od lekarza pierwszego kontaktu i który poprosiłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klakier na kaczych uslugach to wyrok nie mogl byc inny, Lublin przeprasza za kowalsskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĄD SIĘ NIE POPISAŁ JA ZA SAMĄ MORDĘ DWA LATA BYM DAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Marianie! Krasnystaw Pozdrawia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek powinieneś wróci na bramkę to najlepiej ci wychodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kowalski to wstyd dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za samego ryja powinien dostac dozywocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy się go popiera czy nie, powodzenia życzę, bo to prawdziwy Polak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie, Kowalski to taki Bolek, tylko dla młodych i łysych. ONR często sponsorowany jest/był przez żydo-hamerykę USrael.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już samo to że w jednym szpitalu nie miał złamania, a już w kolejnym nagle dostał złamanie ? I to że siostra tam pracuje napewno nie miało na to wpływu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Marian !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co lewackie świnie ? Marian !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cz marianowi podoba się to co robi jarek , jak rozdaje miliony euro Ukrainie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...