Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyrwij murom zęby krat...   Kolejna cegła została wyjęta z podmurówki "układu zamkniętego" w naszym mieście, mieście Lublin.   Po porażce ZTM Lublin przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym i zlekceważeniem przez tę samą jednostkę organizacyjną WSA szykuje się prawdziwy pogrom.   ... zdejmij kajdany połam bat!    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wnikając w szczegóły postawię tezę, że MarMur mija się z prawdą. Nie wiem w jakiej sprawie ztm przegrało w SKO ale zakładam że administracyjnej. Jeżeli ztm było organem w sprawie (bo stroną nie mogło być) stronie na niekorzystny wynik przysługuje odwołanie do SKO. Jeżeli sprawa trafia do WSA (sądu administracyjnego) to oznacza że SKO przyznało rację organowi (ztm), a strona skarżąca od orzeczenia sko (niekorzystnego) dalej odwołała się do WSA. Ale przed sądem stroną jest już SKO a nie organ I instancji (ztm).Czyli nie da się przegrać przed SKO i jednocześnie WSA. Mója teza logiczno-prawnicza ale mogę sie mylic bo nie znam sprawy
0
Podobno szefem ,prezesem MKK jest szfagier prezydenta lublina a i on albo ma udział bądz zasiada w radzie nadzorczej,kolejne przesłanki to zatrudnieni komendanci straży miejskiej a tu wszyscy mówią że to ludzie nie obliczalni strasują ludzi masowo ze straży odchodzą gdzie mogą bo sie pracować nie da na to prezydent nic ponad 30 osób odeszło i problemu włodarze miasta nie widzą a wybory za pasem. wystarczy  posłuchać dlaczego komendant odszedł z komendy miejskiej , dlaczego został zatrudniony w straży bo podobno koledzy a dlaczego w straży stres bo taki człowiek. Prosze o sprawdzenie informacji i wyciągnięcie informacji oraz wyciągnięcie konsekwencji bo już jeden czlowiek podobno psychicznie sie leczy drugi zaczyna fiksować a inni chodzą jak obłąkani.Czyżby prezydent zatrudnił osoby ??????????????? i dał im władze po układach????????
0
@Sokrates   Chodzi o przetarg na kontrolę biletów. ZTM chciał by wygrała MKK, choć zaoferowała więcej w przetargu.
0
Nie wnikając w szczegóły postawię tezę, że MarMur mija się z prawdą. Nie wiem w jakiej sprawie ztm przegrało w SKO ale zakładam że administracyjnej. Jeżeli ztm było organem w sprawie (bo stroną nie mogło być) stronie na niekorzystny wynik przysługuje odwołanie do SKO. Jeżeli sprawa trafia do WSA (sądu administracyjnego) to oznacza że SKO przyznało rację organowi (ztm), a strona skarżąca od orzeczenia sko (niekorzystnego) dalej odwołała się do WSA. Ale przed sądem stroną jest już SKO a nie organ I instancji (ztm).Czyli nie da się przegrać przed SKO i jednocześnie WSA. Mója teza logiczno-prawnicza ale mogę sie mylic bo nie znam sprawy
Prawdopodobnie scenariusz był inny - fundacja wystąpiła do ztm o informacje, w odpowiedzi ztm pewnie odpisało, że dostęp do informacji publicznej ich nie dotyczy itd. czyli nie wydało decyzji odmawiającej. Fundacja złożyła skargę na bezczynność i sprawa trafiła do wsa. Przy tym scenariuszu sko nie ma swojej roli.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: