Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Policjanci winni pobicia w komendzie

Utworzony przez jan88, 15 marca 2011 r. o 07:13 Powrót do artykułu
Wg powinno być tak: wykonujesz zawód zaufania publicznego podlegasz surowszemu prawu. Co to ma znaczyć że Ci panowie po po tych paru latach wrócą na komisariat w charakterze POLICJANTÓW. Paranoja jakaś.Sadyści policjantami takich to powinno się piętnować i w telewizji pokazywać jako przykłady naruszeń kodeksu karnego przez funkcjonariuszy. Pamiętacie Struja tego glinę co został zamordowany przez dwóch wyrostków na przystanku autobusowym w Warszawie? Wieczorem po zabójstwie były milicjant antyterrorysta Dziewulski Jerzy w programie Fakty po Faktach w TVN24 apelował o zwiększenie ochrony prawnej policjantów.Otóż teraz ja Jan88 apeluje o zwiększenie ODPOWIEDZIALNOŚCI prawnej(karnej) policjantów. Do mamra z takimi i niech się współwięźniowie odpowiednio nimi zajmą!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnioskuję, że w Policji pracują sami brutale ! A w Sądzie i w prokuraturze same aniołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Pan "redaktor" dalej nie zapoznał się z aktami sprawy i opisuje wersje policjantów, co jak pokazuje wyrok nie jest zgodne z ustaleniami sądu. Po pierwsze: zdarzenie nie miało miejsca pod sklepem. Po drugie: wezwanie na interwencje spreparowali sami policjanci. Po trzecie: policjanci sfałszowali badania alkomatem. Po czwarte: zdjęcia na jezdni były robione 40 minut przed rzekomym wezwaniem policji. Po piąte: połamanie palców podczas gestapowskiego przesłuchania to nie jest "uszkodzenie palca". Po szóste w pobiciu uczestniczyło, bądź było świadkami co najmniej jeszcze 4 policjantów którzy nie zrobili nic by pomóc pokrzywdzonym. Po siódme: przeciwko trzeciemu policjantowi jeszcze w zeszłym roku ruszyła sprawa w sądzie, a zatem jego nazwisko od co najmniej roku jest znane. Takich rzeczy jak manipulowanie zapisami w karcie szpitalnej oraz innych manipulacji dowodami nie chce mi się opisywać - odsyłam do lektury akt sprawy. I jeszcze jeden aspekt tej ( i nie tylko tej) sprawy z policjantami, sprawa ta na początku została prawomocnie umorzona, prokuratura nie dopatrzyła się w zachowaniu funkcjonariuszy nic nagannego! WSZYSTKIM OBROŃCOM UCIŚNIONYCH POLICJANTÓW ŻYCZĘ SPOTKANIA NA KOMEDZIE Z ICH RÓWNIE MIŁYMI KOLEGAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok zapadł dwa tygodnie temu - gratuluje refleksu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wywożą bezdomnych za miasto, pobiją i zostawiają żeby zamarzli to nie opiszecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niektórym tu tzw."poszkodowanym" spuściłbym nie taką wpier*ol jak ta- i jeszcze solą bym sypał aby lepiej piekło . Powywalane,poniszczone(nawet betonowe)śmietniki,poniszczone przystanki , elewacje domów,porysowane karoserie samochodów,burdy stadionowe i uliczne,zadymy w- i pod knajpami....im wolno,ale jak taki dostanie manto od polijanta to zachowuje się jak skarcony wnuczek przed obliczem dobrotliwej babci. Śmieci należy zgniatać a następnie utylizować a dzisiejsze ustawodawstwo bardziej służy wykolejeńcom niż obywatelowi- czemu ? bo taki nie dość,że nabroi to obywatel musi go jeszcze utrzymywać za kratkami(i to w godziwych warunkach). A na łańcuch i do budy łacha uwiązać a kopniaków nie żałować. Panowie obwinieni Policjanci ja jestem z Wami jak i większość społeczeństwa,- Na posteruku Policji byłem kilka razy i nie spotkałem się nigdy z agresją. Jedynie co mnie tam drażniło to bezsilność funkcjonariuszy wobec obowiązującego prawa...dodajmy -chorego prawa gdzie epidemia POMROCZNOŚCI JASNEJ i GRYPY FILIPIŃSKIEJ usprawiedliwia przed sądami wszystkie łajdactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
A jak wywożą bezdomnych za miasto, pobiją i zostawiają żeby zamarzli to nie opiszecie?
Bzdury pleciesz i pewnie wczorajsza dawka denaturatu jeszcze cię trzyma Janku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze im tak, dobry wpi...ol nikomu nie zaszkodził, szkoda tych policjantów. zrobili porzadek zeby taki pan sedzia mogl swoja d*** bezpiecznie wozic do sadu, a ten teraz ich skazuje. i jeszcze po 10 tys maja zaplacic, za co? uwazam ze jesli to zrobili funkcjonariusze publiczni to niech placi panstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie jedno, dwóch niewinnych bezbronnych chłopców spacerowało sobie, wieczorowa porą.... a tu bezwzględni gliniarze z palami ich napadli i ich spacyfikowali! hmm, tylko po co??????????????? może mi ktoś odpowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie wzieli sie za tych nafaszerowanych sterydami i amfetamina bandytow zwanych potocznie"policjantami"..Brawo dla chlopakow za ugotowanie tych kur.....ew chociaz nie watpie ze reszta policyjnej bandy nie omieszka im jeszcz kiedys odebrac troszke zdrowia w taki sposobb zeby nic im nie udowodnili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam że nie dostał za to że spokojnie sobie siedział. Wszystkim chuliganom na początek porządny wpie#@$@ a potem można już jak z człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci policjanci powinni jeszcze dostać jakieś obywatelskie ordery. Precz z menelami i dresami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro taki rzetelny jestes, to napisz czemu prokuratura to umozyla? a potem czemu to zostalo wznowione? moze pan redaktor ujawni nazwisko przemyslawa s.... i czyim jest pociotkiem ze stolicy? i kto za tym stoi zeby bylo po mysli tych biednych chloptasi, ponoc pobitych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
No nareszcie wzieli sie za tych nafaszerowanych sterydami i amfetamina bandytow zwanych potocznie"policjantami"..Brawo dla chlopakow za ugotowanie tych kur.....ew chociaz nie watpie ze reszta policyjnej bandy nie omieszka im jeszcz kiedys odebrac troszke zdrowia w taki sposobb zeby nic im nie udowodnili...
"siomik"...tylko nieznaczna część abramowickiego szpitala się spaliła i myślę,że jakieś łóżko dla Ciebie znajdą. Oby tylko leczenie przyniosło oczekiwany skutek bo w niektórych przypadkach medycyna też bywa bezsilna.....to tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie ma rodzine na stolku to mozna wszystko za to sie wezcie i ustalcie fakty a z sadami to sa jaja za kase i wladze mozna wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja! Tępic chuliganów z Kaliny! Uniewinnic policjantów, dać nagrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanty napisał:
"siomik"...tylko nieznaczna część abramowickiego szpitala się spaliła i myślę,że jakieś łóżko dla Ciebie znajdą. Oby tylko leczenie przyniosło oczekiwany skutek bo w niektórych przypadkach medycyna też bywa bezsilna.....to tyle
O prosze jak kanty sie udziela na forach a w swojej rodzinnej wsi chodzi kanalami z obawa przed linczem wspol wiesniakow za swoje upodobania sexualne...Pozdrowienia buraku dla Wojtka twojej milosci pedale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znając życie to dwóch bezbronnych studentów lubelskich, znanych w swoim środowisku sąsiedzkim, jako uczynni życzliwi i mili chłopcy. zostali zbici przez bezuczuciowych i nie mających serca stróżów prawa za to że przebywali przy sklepie. napewno to od początku tej interwencji okazali dowody, odpowiadali na pytania, piwa nie pili..... no ku*** złote chłopaki. mieszkam od 50 lat w tym mieście i przeżyłem poprzedni ustrój!! a tu dwóch siusiu-majtków dostało przyśpieszony kurs dobrych manier i tego jak żyć w dzisiejszych czasach... a ten sĄD skazuje policjantów!!!! to może jak mi sie włamie złodziej do sklepu i ukradnie coś, to moja wina bo mam interes i chce zarobić i może wyrok mi też dać?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dostać medale za skuteczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra kara ale nie powinno być zawieszenia. To są policjanci? za brame z nimi - tam ich więźniowie odpowiednio potraktują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...