Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Policjant molestował kobiety. Trzy lata więzienia

Utworzony przez ryszard, 1 marca 2011 r. o 14:21 Powrót do artykułu
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W LUBLINIE, UL. PÓŁNOCNA 3. Tam się różne rzeczy wyrabiały. Ten gwałt na ul. Północnej to wierzchołek góry lodowej. Pijani policjanci pluli i wyzywali swoją koleżankę policjantkę (bibka na Komendzie), a potem uciekli na urlopy, bo bali się konsekwencji karnych. Kilku zostało zwolnionych z pracy. Lubelska prasa o tym pisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Takiej dupci w celi na pewno dadzą satysfakcję. Wyrok jest śmieszny, co to ma być. Idziesz z lufką 3 lata, jestem największym kawałem huja jaki chodzi po ziemi też 3 lata. Mam nadzieję, że sadzowi też zgwałcą bliską osobę - taka karma, tylko 3 latka. Pamiętajmy ze taki gwałt powinien dostać 12 lat, ale jeśli był policjantem to 3??? gdzie logika.
Ciekawe ile dostanie mecenas z Białegostoku ,który nie wiadomo czy za zgoda swojej asystentki odbył z nią (stosunek-zgwałcił ją) a następnie zamordował ?. Jak myślisz skarzą go czy zgonią na krasnoludki ?....mogą też swierdzić "POmroczność jasną" albo syndrom głuszcza gdzie samiec w ostatniej fazie toków ślepnie i głuchnie i w zasadzie nie wie co w tym czasie czyni i co się z nim dzieje.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Północnej jest Komenda Miejska Policji. KWP jest na ul. Narutowicza. Pomyśl zanim cokolwiek napieszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W LUBLINIE, UL. PÓŁNOCNA 3. Tam się różne rzeczy wyrabiały. Ten gwałt na ul. Północnej to wierzchołek góry lodowej. Pijani policjanci pluli i wyzywali swoją koleżankę policjantkę (bibka na Komendzie), a potem uciekli na urlopy, bo bali się konsekwencji karnych. Kilku zostało zwolnionych z pracy. Lubelska prasa o tym pisała.
Wydaje mi się, że przy ul. Pólnonej jest Miejska Komenda Policji a Wojewódzka przy ul.Narutowicza ?. Co do "plucia"...też mam takich,którym należałoby charknąć w gębę bo twarzy już od dawna nie mają, żyją i to całkiem dobrze z podpier*alania i intryg-pytanie czy takie można nazwać koleżanką ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem za gwałt powinna grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Trzy lata to zdecydowanie za mało, niech go za to przedmuchną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zapchlonemu psiarzowi(nie obrazajac zwierzat). powinien dostac 10, niech mu przecwela teraz d***. j.e.b.a.n.y gwalciciel! nie powinno byc litosci dla takich bez wzgledu na to kim ten ktos jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piszę ze świetlicy aresztu śledczego w lublinie. Policjant już jest osadzony i dostał etat darmowej prostytutki pod celą Ludzie z całego oddziału śledczego stoją w kolejce na zapodanie policjantowi faji Dziękujemy organom ścigania za udostępnienie nam swojego kolegi i czekamy na kolejnych mundurowych którym tak się podoba władza na wolności
KŁamiesz! Wiem,że takie śm..ie nie potrafią pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się. Ten gwałt był w MIEJSKIEJ Komendzie Policji na ul. Północnej 3 w Lublinie. Pisał o tym "Dziennik Wschodni", "Kurier Lubelski" i Gazeta Wyborcza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje jak taki gad w ogóle dostał się do policji ? Szczelne sito eliminacji pokonała stryjna, szwagier ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tą zgwałconą studentką?Już wytrzeźwiała,jest już może aptekarką i wstąpiła do katokickiego stowarzyszenia aptekarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z czyjego PO-lecenia tak skandalicznie niski wyrok.To wszystko smiechu warte te sady i ci sedziowie swoja PO-stawa daja PO-cichu przyzwolenie na tego typu przestepstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam, czepiacie się. Gość chciał sobie poruchać w czasie pracy i umilic sobie trochę służbę i takie wielkie halo. Dziewczyna pewnie sama chciała, a jak wytrzeźwiała to sie jej odmieniło. Ale do kogo ja to mówię, pewnie wielu z was, co wypowiadają sie na forum na codzien chodzi w bluzach z napisem CHWDP i robi rozpier*** na osiedlach a tutaj tacy obrońcy moralności .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant z 9 letnim staże napisał:
a tam, czepiacie się. Gość chciał sobie poruchać w czasie pracy i umilic sobie trochę służbę i takie wielkie halo. Dziewczyna pewnie sama chciała, a jak wytrzeźwiała to sie jej odmieniło. Ale do kogo ja to mówię, pewnie wielu z was, co wypowiadają sie na forum na codzien chodzi w bluzach z napisem CHWDP i robi rozpier*** na osiedlach a tutaj tacy obrońcy moralności .
Jasiu-nie wazne jaka bluza,byle byla czysta,jeszcze tego brakuje aby PALA dyktowal mi w czym mam chodzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coz tylko gwalcic!!!!! trzyblata to jak za czekolade????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO 3 LATA. TO TERAZ MOZNA FUFAC DO OPORU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TYLKO 3 LATA. TO TERAZ MOZNA FUFAC DO OPORU.
PAMIĘTAJ,ŻE TYLKO ZA PIJANE SĄ TAK NISKIE KARY. Trzeźwa może Cię znacznie więcej kosztować. A jaka w tym przyjemność to już nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PAMIĘTAJ,ŻE TYLKO ZA PIJANE SĄ TAK NISKIE KARY. Trzeźwa może Cię znacznie więcej kosztować. A jaka w tym przyjemność to już nie wiem.
JESZCZE TRZEBA DODAC ZE NIEBIESCY MAJA DUZE ZNIZKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty wniosek -chcesz tanio fufac-idz do policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JESZCZE TRZEBA DODAC ZE NIEBIESCY MAJA DUZE ZNIZKI.
No właśnie więc ja już wolę czekoladę. Kupioną oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prosty wniosek -chcesz tanio fufac-idz do policji.
Daj spokój. Mnie interesuje jakość nie ilóść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...