Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd uchylił decyzję wojewody ws. byłej szefowej COZL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2016 r. o 10:24 Powrót do artykułu
Chopie toż pisałem ,że do września a potem ............. i jak Bóg da pierwsza rozprawa w pierwszej instancji 2020r tak pod koniec ;-) Czy to znaczy utrwalamy układ lubelski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam kontrola CBA w urzędzie marszałkowskim ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziennik wschodni i urzędy marszałkowskie będą się teraz sadzić aj ja jaj ;) A sądy są takie jak ludzie o tym wiedzą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sądach też ludzie -wiadomo jak to jest ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za niegospodarność i sytuację w szpitalach odpowiada zarząd województwa w tym marszałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś na tym forum jest chory. Potrzebuje specjalisty od głowy. Pisze wciąż to samo, na okrągło. Zna bardzo niewiele słów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki Wojewoda mądry a nie potrafił uzasadnienia napisać :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za niegospodarność i sytuację w szpitalach także odpowiada zarząd województwa w tym marszałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za niegospodarność i sytuację w szpitalach także odpowiada zarząd województwa w tym marszałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sądach też ludzie -wiadomo jak to jest ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziennik wschodni i urzędy marszałkowskie będą się teraz sadzić aj ja jaj ;) A sądy są takie jak ludzie o tym wiedzą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli wsadzić swojego to zwolnili Starosławską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam kontrola CBA w urzędzie marszałkowskim ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziennik wschodni i urzędy marszałkowskie będą się teraz sadzić aj ja jaj ;) A sądy są takie jak ludzie o tym wiedzą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sądach też ludzie -wiadomo jak to jest ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś ABW nie przeprowadziło kontroli w COZL czyżby pomylili to z Urzędem Marszałkowskiim bo to chyba nie ten sam ADRES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli wsadzić swojego to zwolnili Starosławską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sądach też ludzie -wiadomo jak to jest ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziennik wschodni i urzędy marszałkowskie będą się teraz sadzić aj ja jaj ;) A sądy są takie jak ludzie o tym wiedzą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam kontrola CBA w urzędzie marszałkowskim ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...