Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie, nie, nie…nie wierzę! Chociaż to sa dwie prostytutki ze „stajni” Yorka i Iwana, nie podejrzewam, aby któryś z nich miał wystarczająco mocne układy w sadach, co mogło przełożyć się na uwolnienie tej zdziry! I jak mamy my obywatele postrzegać nasz wymiar sprawiedliwości? Jak maja przykładać się do pracy policjanci narażeni na ostracyzm społeczny za swoje działania? Polska wydaje się być krajem na zakręcie! Może brak wiedzy prawniczej nie upoważnia mnie do podejmowania dyskusji, ale zdrowy rozsądek wręcz wyje ze złości…
  kim są York i Iwan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby to była moja dziewczyna ( ta pobita). JA PRZEWIDZIAŁBYM TO ŻE EWENTUALNY WYROK NIE UKAŻE ICH W RZADEN SPOSÓB:   PARĘ MOCNYCH LIŚCI I SZYBKI NOKAUT !!!!!   NIEWAŻNE ŻE POTEM BYM TO NA POLICJI WYJAŚNIAŁ !!!!!   GORZEJ CZUŁBYM SIĘ GDYBY MOJĄ BLISKĄ OSOBĘ TAK PONIŻONO W WOLNYM, SWOIM KRAJU W CENTRYM MIASTA WOJEWÓDZKIEGO !!!!!!!!!!   SĄD I WYPUSZCZENIE: ŻAL !   WARTOŚĆ KAUCJI: ŻAL !   ŚWIADKOWIE I ICH NIEPORADNOŚĆ: ŻAL !   aaaaaa:     PAMIĘTAJCIE: W POLSCE LICZYMY PRZEDE WSZYSTKIM NA SIEBIE ! NIE NA POLICJĘ, ŚWIADKÓW, BLISKICH, PROKURATURĘ, SĄDY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nam POjeby zafundowały OJCZYZNĘ.  Zaczęło się od procesu jaruzela i kiszczaka i tak jest do dzisiaj. Sprawiedliwość mierzona różnymi miarkami.  Przyłączam się do apelu tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe rozdanie? Masz na myśli Jarkacza? Tego z Porozumienia Centrum? Tego, co wspólnie z bratem podpier***ił spółkę Telegraf?      Co ma do tego Tusk?   Ty tak poważnie, czy robisz sobie jaja?
Jest konfidentem !!!  oglądnij  "  NOCNĄ ZMIANĘ " tam razem z innymi czerwonymi konfidentami,komuchami,i pachołkami Moskwy wysadził naszą ojczyznę w powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  kim są York i Iwan?  
  Podbijam. W kilku komentarzach do poprzedniego artykułu na temat pobicia pojawiły się te ksywy. Kim oni są? To sutenerzy? Gdzie prowadzą działalność? Skąd się wywodzą?     W latach '80. mieszkańcy centrum Dublina poradzili sobie z przestepcami narkotykowymi organizując marsze z pochodniami pod ich domy, itd. Może to jest rozwiązanie? Publiczne napiętnowanie przez lokalną społeczność ciężko pracujących ludzi.   Kim są York i Iwan? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest ta dziewczyna, że wyszła? Sędzia niech czeka aż jego córka/żona tak dostanie. A kolesie tego czegoś to co? Nie było ich tam? Kim jest ten York i Iwan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...