Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd wypuścił agresywną nastolatkę. Prokurator nie odpuszcza

Utworzony przez co za szrot, 30 lipca 2013 r. o 13:22 Powrót do artykułu
Kiedyś w tym samym miejscu, jeszcze za gówniarza podeszło do mnie dwóch "dresiarzy" i zażądali pieniędzy. Niestety jak na tamte czasy dla gówniarza 2 zł to było dużo. Teraz się powoli rozkręca impreza na nowo - bieda w mieście, nastolatkowie potrzebują kasy na zabawę więc trzeba ją z "kogoś wyjąć".   Wypuszczanie takiego bydła w miasto - brawa brawa i jeszcze raz brawa z fajerwerkami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla prokuratora !   Nie odpuszczaj, bo to co zrobił sąd (wypuszczając ją na wolność) to sygnał dla innych że można bezkarnie bić i napadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że na mnie nie trafiła, błagałaby o przebaczenie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpity pasażer zamierzajacy lecieć z Kijowa do Polski zażartował że ma bombę w bagażu. Dostał 2 lata więzienia z 70 000 hrywien grzywny-28000 PLN. W Polsce pijany pasażer grożacy pasażerom i załodze w samolocie, wyprowadzony przez Straż Graniczną został ukarany mandatem 200 złotych.Dlatego jest niebezpiecznie. Bandyci są bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sr lublin niezla patologia najpierw nacpany informatyk probuje przekupic policjantow i zaraz spawa umozona teraz znow kolejny klimat , pierdo...a klika rozpi......c w plyl ten caly przekupny sad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sr lublin niezla patologia najpierw nacpany informatyk probuje przekupic policjantow i zaraz spawa umozona teraz znow kolejny klimat , pierdo...a klika rozpi......c w plyl ten caly przekupny sad
chodzi ci o tego informatyka, pracownika sądu ?   a ten z tej samej branży co przywalił po pijaku w teatr, tez niezły numer, tez chyba nic mu nie zrobili.   może panienki też mają rodzinę w branży co wymierza "sprawiedliwość" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŚĆ TEJ PATOLOGII W BIAŁYCH CZAPECZKACH I DRESACH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za facet, co był z tą kobitą, jakby to trafiło na mnie to bym odwinął smarkuli, żeby się nogami nakryła. Żeby było jasne, nie jestem damskim bokserem, ale w tej sytuacji to jedyna słuszna decyzja - jak poczuje ból i upokorzenie to następnym razem zanim coś takiego zrobi to się mocno zastanowi (i nie mam na myśli - że pomyśli, bo raczej nie ma czym myśleć).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory ale gość, który swojej dziewczyny nie potrafi obronić przed dwiema gó...w...niarami jest godny pożałowania.... Gdyby mnie te dwie smarkule zaatakowały, całe do domu by nie wróciły... sprawiedliwość wymierzona zostałaby na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie to córcia prominentów lubelskich kiedy tak mało dostały, barwo dla prokuratora, posadzić gówniary i raz dziennie wpier*** i rodzicom też za złe wychowanie, bo jak się nie umie wychowywać to się nie robi i rodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory ale gość, który swojej dziewczyny nie potrafi obronić przed dwiema gó...w...niarami jest godny pożałowania.... Gdyby mnie te dwie smarkule zaatakowały, całe do domu by nie wróciły... sprawiedliwość wymierzona zostałaby na miejscu...
  ... chciałbyś dostać prawomocny wyrok skazujący za "przekroczenie obrony koniecznej" lub "nieuzasadnione użycie siły" wobec 19-letniej oraz 14-letniej ? ;)   Nawet po wyroku "w zawiasach" nie znalazłbyś normalnej roboty do końca życia.   Lubelski Sąd zrobiłby z ciebie bandziora, psychola i wyrokowca. Chcesz się założyć ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla prokuratora !   Nie odpuszczaj, bo to co zrobił sąd (wypuszczając ją na wolność) to sygnał dla innych że można bezkarnie bić i napadać.
Brawo dla prokuratora i poprosimy o nazwisko życzliwego patologii sędziego. Czyn jest zagrożony wysoką karą, wysokość kaucji budzić może tylko śmiech! Dlaczego sędzia pokazuje zdemoralizowanym śmieciom, że są bezkarni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja jezdem tom sendziom co je wypuściła, a wypuściłam bo one siem broniły przed agresjom a nie napadywały, co karzdy widzi na filmie.                                              pozdrowiam sendzia ze sondu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małoletnie prostytutki ze Starego Miasta, ich alfonsi w dresikach i czapeczkach, sędziowie lubelskiego Sądu, 1000 zł kaucji,  .... doborowe towarzystwo. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia, czemu nikt nie reagował, stało pare kolesi i co zrobili? a wystarczyło je przytrzymać? czemu nie reagujecie Lublinianie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mojej żonie powiedziałem, że jeśli coś takiego by nam się przytafiło i jakieś gówniary złodziejki by tak postąpiły wobec nas to by jedna i druga po mordzie dostała, obydwie by na glebie wylądowały aż do czasu przyjazdu policji!! Precz z takimi zachowaniami!! Jak nie umieją się zachować do izolatki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sędzia - jestem pewien, że to samotna kobitka  - ma taką samą trudną córeczkę  w domu. Ze współczucia wypuściła, jak swoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastolatki, które zaatakowały parę młodych ludzi w centrum Lublina są na wolności a jak bija POlicjanta  to posiedzą 3 miesiące! wstyd!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000 zlotych to York, albo Iwan z drobnych im da, aby tylko byly gotowe do pracy! To jest czysty zysk na pieciu klientach. A swoja droga, to czy faceci "kupujacy" czternastoletnie dzicko nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci karnej. Co prawda, nie wyglada ona na tyle lat, a wrecz przeciwnie.. Nie mniej jednak o jakis dokument tozsamosci poprosic powinni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie miała dzianego tatusia, albo wujka prokuratora. Gdyby chłopak się postawił i wlał gówniarom żeby ratować dziewczynę, lub ktokolwiek inny je ustawił, to skończyłoby się tak, że dostałby 3 lata w zawieszeniu za pobicie, a media trąbiłby o tym jaki to brutal, bo zaatakował małą, bezbronną dziewczynkę. Jej twarz powinna wisieć na każdym kroku w Lublinie i niech się wstydzi, że ludzie wytykają ją palcami, skoro polskie prawo nie jest w stanie ją ukarać. Bo dziś bije przechodniów, jutro zamorduje swoje dziecko a za trzy lata zaatakuje Waszego syna lub córkę wracającego ze szkoły dla kilku złotych na piwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...