Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd wypuścił agresywną nastolatkę. Prokurator nie odpuszcza

Utworzony przez co za szrot, 30 lipca 2013 r. o 13:22 Powrót do artykułu
Ta decyzja sądu (sądu?), to większe przestępstwo, niż pobicie na chodniku. Jeżeli w tym dzikim kraju (jak go określił Miro Drzewiecki) połowa świętych krów odzianych w czarne togi nie zostanie wywalona na bruk i pozbawiona dożywotnio prawa wykonywania zawodu - agresja przestępców będzie narastać. Nie ma większej zachęty do popełniania przestępstw, niż bezkarność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie podaje nazwiska sędziego który odpowiada za popieranie chuligaństwa i patologii??? Czy to tajemnica???? Niech świat wie kto to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju zdziwiłoby mnie już tylko to, gdyby nastała normalność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje napisac do Mariusza Maxa Kolonko aby zajal sie ta sprawa a jak on sie tym zajmie to ta cala sprawa nie przycichnie tak szybko wiec ludzie piszcie ze mna do niego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby to była moja / TWOJA dziewczyna ( ta pobita) ? JA PRZEWIDZIAŁBYM TO ŻE EWENTUALNY WYROK NIE UKAŻE ICH W RZADEN SPOSÓB: PARĘ MOCNYCH LIŚCI I SZYBKI NOKAUT !!!!! NIEWAŻNE ŻE POTEM BYM TO NA POLICJI WYJAŚNIAŁ !!!!! GORZEJ CZUŁBYM SIĘ GDYBY MOJĄ BLISKĄ OSOBĘ TAK PONIŻONO W WOLNYM, SWOIM KRAJU W CENTRYM MIASTA WOJEWÓDZKIEGO !!!!!!!!!!SĄD I WYPUSZCZENIE: ŻAL ! WARTOŚĆ KAUCJI: ŻAL ! ŚWIADKOWIE I ICH NIEPORADNOŚĆ: ŻAL ! aaaaaa:PAMIĘTAJCIE: W POLSCE LICZYMY PRZEDE WSZYSTKIM NA SIEBIE ! NIE NA POLICJĘ, ŚWIADKÓW, BLISKICH, PROKURATURĘ, SĄDY !     http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e4/POL_Lublin_COA_1.svg/200px-POL_Lublin_COA_1.svg.png&imgrefurl=http://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Lublina&h=253&w=200&sz=42&tbnid=x0za5FjRWjEeSM:&tbnh=90&tbnw=71&zoom=1&usg=__6-FCQgj7ls4xG9yR9i_JTlHZpes=&docid=CEpwzRLSBBpvTM&sa=X&ei=jEr4UamMNaOM4ATqr4GgCg&ved=0CDsQ9QEwAQ&dur=281
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak, odwinąłbyś jednej czy drugiej w obronie to raz, że za chwilę by ten łysy i kaszkiet po tobie skakali a dwa że jeszcze na dokładkę za pobicie byś dostał ze 3 w zawieszeniu.   Naprawde, żal.pl polski wymiar sprawiedliwości. W tej chwili może tymczasowe aresztowanie (to tylko środek zapobiegawczy przed sprawą, utrudnia mataczenie w sprawie, zastraszanie świadków i ucieczkę podejrzanego)  to faktycznie przesada ale z drugiej strony - pewnie teraz gwiazdy paradują po dzielnicy i kpią z policji i sądu. Za rozbój (kradzież z przemocą) grozi od 2 do 12 lat, w artykule napisano, że w sprawie też dołącza jakieś kradzieże w sklepach więc chyba o okolicznościach łagodzących być mowy nie może. Chyba że w ogóle umorzą postępowanie a to już by w ogóle był kabaret ale chyba prokurator na to nie pozwoli..   A dziewczyna napadnięta ma traume do końca życia, podejrzewam że boi się z domu jeszcze wyjść. W artykule pisano że ma liczne obrażenia też. Mnie napadli kilka lat temu wytatuowani gówniarze (jak się okazało później po 20kilka lat jednak i policji dobrze znani) w biały dzień na ul. lubartowskiej niedaleko dworca, udało mi się uciec ale później też się bałem z domu wychodzić jeszcze z tydzień.   Więcej monitoringu na ulicach, na to środki muszą się znaleźć, bezpieczeństwo ważniejsze niż jakieśtam ograniczenie prywatności. Gdyby nie ta kamera gdzie widać kawę na ławę to jeszcze pewnie by wyszło że to napadnieta napadła tych zbirów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem ale skoro to był rozbój to postanowienie sądu jest niezrozumiałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny z getta na miasto się wypuściły i biedne nie wiedziały, że tu inne obyczaje panują niż u nich na dzielni. Dajcie spokój skąd miały wiedzieć, że ta druga nie umie się bawić!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś może napisać coś więcej o niejakim Yorku i Iwanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem ale skoro to był rozbój to postanowienie sądu jest niezrozumiałe.
Dlatego tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ja mam wrażenie że jakby ten chłopak jednej i drugiej wypłacił sierpa to było by po zawodach ? Ja osobiście za takie coś wobec swojej wybranki, znalazłbym cwaniare w tym maluczkim mieście i żałowałaby że jej na 3 miechy nie aresztowali. nie wiem czy nie spędziła by w szpitalu dłużej... bo łapki połamałbym w kilku trudnodostępnych miejscach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To coś widać były z towarzystwem. Co towarzystwo miało, że nikt tego nie ruszył? Kim jest Iwan i York? Czyją rodziną są te....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest sad..?  zero rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...