Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd zajął się zakazem wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2017 r. o 12:26 Powrót do artykułu
Nie dla sraluchów! Lazi to to często bez kagańca i straszy dzeici! Stefa wolną od psów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie i jeszcze raz nie. Zrobić wybiegi na nieużytkach wzdłuż Al. 1000-lecia . Niech sobie tam biegają z pieskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miastem wolnym od kundli. Chipować i kastrować. I dowalić taki podatek żeby się odechciało trzymać śmierdziuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogród Saski to tylko fragment dużego miasta, gdzie chcemy być wolni od psich kup. Reszta trawników, skwerów i parków jest do dyspozycji czworonogów. W czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych nienawistnych idiotów - na księżyc czyściochy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na każdą władzę , która zakaże trzymania psów i kotów w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentarzach widać jaki mamy stosunek do istot żywych.Czyli jak zwykle-sto lat za murzynami, nie mówiąc o tych lepiej rozwiniętych państwach gdzie do prawie każdej knajpy można wejść z czworonogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję oddac teren parku deweloperom pod budowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że Saski zostanie jedyną ostatnią ostoją bez psich kup w tym zasranym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecenasie Przeciechowski używasz porównania jakiegoś osiłka niszczącego wiaty z psem zanieczyszczającym taką przestrzeń jaką jest miejski park. Otóż zapytam - łobuziaka wandala można złapać i ukarać .... a czy psa który obsikał nasadzenia na rabatce też można ukarać ? - głupiego gadanie . Nie byłoby problemu gdyby 60% posiadaczy psów nie było głupsze od swoich podopiecznych. Kiedy zwróciłem takiemu aby nie pozwolił załatwić się psu na środku chodnika to ten kazał mi to powiedzieć psu. I o czym mówimy albo inaczej - z kim rozmawiać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po komentarzach widać jaki mamy stosunek do istot żywych.Czyli jak zwykle-sto lat za murzynami, nie mówiąc o tych lepiej rozwiniętych państwach gdzie do prawie każdej knajpy można wejść z czworonogiem.
 Taaa... i ten czworonóg załatwia ci się przy talerzu, idiotyzm. W tych co lepiej rozwiniętych państwach do parku przeznaczonego dla osobników homo sapiens nie wejdziesz z kundlem dla nich sa wydzielone miejsca zielone (czasami parki). Przykład tego (wydzielenia) masz w Warszawie w Ogrodach Pałacu Krasińskich, które sa jednym miejsce w centrum gdzie można spokojnie usiąść na trawie, czego nie zrobisz już w Ogrodzie Saskim który jest tak samo obs.any jak nasz przed remontem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tyle miejsc dla psiaków niech saski choć bedzie wolny od psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znane są też przypadki łapówkarstwa i złodziejstwa w PO. Czy zatem należy zakazać członkom PO udziału w rządzeniu? Jestem za! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
proponuję oddac teren parku deweloperom pod budowę
 to miały byc ciche negocjacje, spaliłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie widzę spacerujących z pieskami ale uwierzcie mi-NIGDY nie zobaczyłem aby taki właściciel posprzątał po swoim pupilu! Wczoraj pod moim balkonem bezczelny młody człowiek na zwróconą mu uwagę by zabrał psie odchody popatrzył na mnie jak na idiotę. Starsze panie wyprowadzające swe pieski podobnie zareagowały na zwróconą im uwagę mówiąc że jestem niegrzeczny. Sąd nie sprawi że ludzie będą kulturalni-prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby pis doszedł do władzy to Szyszko park wytnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
do tych nienawistnych idiotów - na księżyc czyściochy!
  here you are! ***s://***youtube.com/watch?v=lwzq10gpbyo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to dzikusy.Osiedle ąę w stolicy, cuda wianki, wodotryski, mieszka tu m.in. Omena z tvn. A na trawniku centralnie nas..ne przez kundla i niesprzątnięte przez właściciela. Ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Jaworski i Bartłomiej Bałaban, twórcy nieformalnej grupy "Lublin z psem". To sa NIEWOLNICY psiego lobby. Zróbmy tak jak w Poznaniu! Posadźmy bardzo unikatowe rośliny, np. rosiczki. I napis: Zakaz wprowadzania psów z powodu cennych przyrodniczo okazów". TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie życzę sobie być obszczekiwanym i obwąchiwanym i doopie mam stwierdzenie "on nie gryzie". Jeżeli psiarze mówią że mają prawo to co, ja go nie mam? Również i ja jeszcze nigdy nie widziałem by psiarz po swoim pupilu sprzątał, za to ja zmuszony byłem nie raz prać ubranie gdy czyjś pupil chciał się ze mną przywitać... Bardzo się cieszę że taki zakaz istnieje i oczekuję że w innych miejscach również zaczną się takie zakazy pojawiać. Chcesz psa, to go sobie trzymaj z daleka ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...