Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakim prawem ta pani co przemawiała w nagraniu, p.Banaszak, nieprawnie dookoptowana przez panią P... do Komisji Rewizyjnej osoba- co potwierdził dzisiaj pan Skowronek na rozprawie, ma czelność zarzucać komuś nieuczciwość jak sama nieuczciwie działa w tej komisji. Ta pani jest nikim w tej komisji i niech nie uzurpuje sobie prawa zabierania głosu jako członek Komisji Rewizyjnej. To jeden z przykładów na to jak działała pani P... i jej ekipa. Niedługo wszystkie niegodziwości zostaną zdemaskowane. To tylko kwestia czasu.
Ostatnio edytowany 20 września 2011 r. o 16:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezma psina w ajencja. Guong Wa Tung - właściciel restauracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja1 napisał:
Jakim prawem ta pani co przemawiała w nagraniu, p.Banaszak, nieprawnie dookoptowana przez panią P... do Komisji Rewizyjnej osoba- co potwierdził dzisiaj pan Skowronek na rozprawie, ma czelność zarzucać komuś nieuczciwość jak sama nieuczciwie działa w tej komisji. Ta pani jest nikim w tej komisji i niech nie uzurpuje sobie prawa zabierania głosu jako członek Komisji Rewizyjnej. To jeden z przykładów na to jak działała pani P... i jej ekipa. Niedługo wszystkie niegodziwości zostaną zdemaskowane. To tylko kwestia czasu.
Jak powiązałam fakty ,to już wiem o co w tym interesie chodzi.Wiadomo,że o kasę która miała być zabezpieczeniem pani P .Przedstawiając cudowne faktury na jeszcze bardziej cudowne rzeczy szybko by pieniążki z konta Animalsa wyprowadziła,ma doradcę i obie wiedzą jak to się robi.A Tarasińska zakręciła kranik i cała gawiedź oszalała z nienawiści .P. jest już w takim wieku ,że wszystko można zwalić na demencję starczą.P.Banaszek zapomniała o starym polskim przysłowiu,że jak Bóg chce kogoś pokarać ,to mu rozum odbiera i pani w swojej publicznej wypowiedzi okazała się osobą rozumu pozbawioną.Za te słowa które są oskarżeniami zapewne zostanie pani pociągnięta do odpowiedzialności,a ja chętnie łapkę do tego przyłożę.A na zakończenie to jeszcze pani napisze,że ta klinika jest jedną z lepiej wyposażonych w lublinie,ma świetnych lekarzy i już ma dobrą renomę i może zacząć zarabiać pieniądze dla stowarzyszenia,a. nie dla podreperowania domowych budżetów p.P.i zauszników.Bo jest taka trywialna prawda,że aby wyjąć trzeba najpierw włożyć,szkoda,że jej pani nie zna.Nikt z zarządu wybranego na zebraniu 2 września 2009r niczego nie ukradł,a właśnie o to nas pani,p.Banaszek pomawia i postaram się aby nauczyła się pani odpowiedzialności za słowa i czyny.
Ostatnio edytowany 20 września 2011 r. o 16:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest klinika tylko najwyżej lecznica. Po drugie, ci lekarze wcale nie są tacy świetni, niestety. Po trzecie, żeby zrobić taką inwestycję za pieniądze stowarzyszenia to potrzebne jest walne zebranie, a takowego nie było. 4 osoby zarządu zadecydowały jak zagospodarować ponad 200tys! Trzeba mieć nie lada tupet ! Myślę, że lecznica nie bedzie przynosić dochodu, bo zjedzą ją koszty. A teraz, gdy smród wokół Animalsa już się rozpełzł po całym miescie ludzie nie będą chcieli dawać zarobić stowarzyszeniu, które tak się kłóci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma dawać , będzie dawał.Jo nie mam zwierzaka ale kaske dam na bidoków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś widać nie ma wiedzy od czego jest zarząd to właśnie zarzad jest po to powołany aby zarzadzać stowarzyszeniem .Ciekawe kogo pytała P... a o pozwolenie kiedy oddawała Krzesimów nalezacy do Animalsa. Z tego co nosą wieści zdecydowała sama ,jednoosobowo widać ona ma przewilej i wolno jej wszystko bo za plecami ma L.... , a to dobry parasol ochronny.
Ostatnio edytowany 20 września 2011 r. o 16:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy w Krzesimowie zostały odebrane na mocy ustawy o ochronie zwierząt. Animals nie przedłużył umów pracownikom, psy zostały bez opieki. Było to już za kadencji nowego zarządu, który się przepychał i zupełnie zignorował probelm Krzesimowa. Świdnickie stowarzyszenie przejęło de facto porzucone psy a potem normalnym trybem przetargowym weszło w administrowanie schroniskiem. I są na to papiery. W tym roku albo na początku przyszłego powinien być kolejny przetarg na administrowanie Krzesimowem. Jesli ktoś chce- proszę bardzo może stawać do przetargu. Zobaczycie jaki to miód sprzątać psie gówna 24h i gotować kaszę z odpadkami 3 i 4 gatunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę,nie mieszajcie świdnickiego Stowarzyszenia i ich schroniska w wewnętrzne spory Animalsa.Piszę ich schroniska,bo są jego właścicielami,nie administratorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to są przetargi na właściciela schroniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Od kiedy to są przetargi na właściciela schroniska?
Myślę że sprawę wyjaśni się szczegółowo, kiedy Animals na swojej stronie przedstawi dokumenty na podstawie, których siwidnickie stowarzyszenie stało się ,, właścicielem,, schroniska w Krzesimowie ,a uzupełnieniem będą zdjęcia obrazują ówczesny stan schroniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze się stało. Wierzę w praworządność lubelskich sądów, więc jestem spokojna o werdykt / i los bezdomnych zwierząt/. Mam pytanie - czy lecznica jest czynna? Pani Tarasińska - trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co to teraz będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już po Animalsie. Miało być zebranie, zwołane przez sądowego rzecznika, ale się nie odbyło z powodu braku kworum do przegłosowania czegokolwiek. Tym samym stowarzyszenie idzie do sądowego rozwiązania. I to by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością przeczytałam historię lubelskiej organizacji Animals. Szanowni państwo się kłócą, a nieszczęsne bezdomne koty walcza o przetrwanie bez możliwości jakiegokolwiek schronienia. A mamy już zimę w pełni. Nieliczni "dokarmiacze" próbują ratowac biedne zwierzaki. I to głównie dzięki nim może częśc z nich przetrwa. Gratuluję sposobu rozwiązywania problemów lubelskiemu Animals.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Panią Profesor Halinę Kowalską-Pyłkę i wiem, ile czasu, energii i pieniędzy poświęciła (i poświęca nadal) na niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom. Znam też schronisko w Krzesimowie - oby wszystkie schroniska w Polsce funkcjonowały choćby w połowie tak dobrze jak to. Odebranie Pani Profesor możliwości działania w lubelskim Animalsie jest niepowetowaną stratą dla bezdomnych zwierząt. Nowe władze Animalsu nie budzą zaufania - przeznaczenie ogromnej sumy zebranej na koncie stowarzyszenia na budowę i wyposażenie kliniki dla zwierząt, z której dochód (wątpliwy) ma być jakoby przeznaczony na pomoc dla zwierząt uważam za skandaliczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM PANIĄ P... I WIEM DOSKONALE ŻE TO ONA POMAGA ZWIERZĘTOM A T... PATRZY TYLKO JAK TU ZAROBIĆ NA BIEDNYCH ZWIERZĘTACH A WCALE IM NIE POMAGA
Ostatnio edytowany 20 września 2011 r. o 16:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T... TO OSZUSTKA NIE KOCHAJĄCA ZWIERZĄT TYLKO ZARABIAJĄCA NA NICH ZŁODZIEJKA A PANI P.... TO KOBIETA NIOSĄCA DOBRO I KOCHAJĄCA ZWIERZĘTA CAŁYM SERCEM POMOGŁA MI WIELOKROTNIE W SPRAWACH ZWIERZĄT A T... ZAWSZE TYLKO MÓWIŁA ŻE ONA NIC NIE MOŻE
Ostatnio edytowany 20 września 2011 r. o 16:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta LALA na zdjęciu jest mocno WSTAWIONA,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAA......... i dlatego awanturuje się o kasę bo na flazseczkę zabrakło...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to fakt, Halinka z Terenią N. lubią sobie chlapnąć,więc nic dziwnego że przyszły do sądu napite jak szpadle wstyd.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...