Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd złagodził kary oprawcom studenta (wideo)

Utworzony przez marro, 25 czerwca 2008 o 11:39 Powrót do artykułu
Jak to obnizyli im wyroki ??!! Ja bym dal im dozywocie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zadne dozywocie. poco taki czlowiek zyje?? wyrwac chwasta. a nie jeszcze dokladac na jego zycie
0
Super tylko się cieszyć... Banda i granda!
0
chyba podwyzszyli ??!!!, skandal!!!!!!!!, co mnie obchodzi ze on ma defekty kory mozgowej
0
Ciekawa w tej sprawie jest argumentacja "Pana adwokata" sugerująca złogodzenie wyroku - bo student sprowokował "młodzież" swoim wyglądem -bo miał długie włosy. Nikomu to nic nie przypomina? A może w Polsce obowiązują ''ustawy norymberskie?" . Brawo mistrzu lubelskiej palestry !!! Idąc tym tokiem rozumowania -okoliczność łagodząca - okradłem Pana ,bo mnie Pan sprowokował swoim bogactwem itp. Zawsze mnie zastanawiało od czasów "pomroczności jasnej " ,kto pracuje w tym zawodzie.Myślałem ,że na studiach prawniczych jest "cóś" takiego ,jak logika.No ale jeżeli zawód Adwokata w Polce jest dziedziczny - w biologi to się nazywa chów wsobny -powoduje najczęściej degenerację.
0
Cyt:,, - Dopuścili się przestępstwa przekraczając zaledwie 17 lat i ich osobowość nie była jeszcze ukształtowana - stwierdził sędzia Lewicki." Adwokaci bandytów twierdzili w apelacjach, że ich klienci nie chcieli zabić." Przecież to jest śmiech na sali ad 1--mieli nieukształtowaną osobowość==co za bzdury !!!! ad2.-nie chcieli zabić-zadali 7 ciosów w tym 5 w klatkę piersiową ,ale nie chcieli zabić!!!!! Nie zabili ,bo chłopak był cieplej ubrany. To jest sąd? To istny CYRK !!!! Na początku dostali po 15 lat i 1,6 miesięcy za obrazę sądu. Teraz ,dzięki tym DURNYM ARGUMENTOM Sędziowskim ,zmniejszono Bandytom kary do 13 lat .Czy to znaczy ,ze za obrazę sądu NIC nie dostali?????? I następne pytanie--czy oni odsiedzą cała karę tj 13 lat ,czy mogą się ubiegać po kilku latach o złagodzenie wyroku? Jeśli istnieje taka możliwość ,to pytam=GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOSC????-Na pewno nie w Sądzie.....
0
Sędzia podaje argument ,że jeden z Bandytów cierpi na defekt kory mózgowej....Panie sędzio ,nie jeden tylko dwóch mają taki defekt,a skoro go mają ,to powinni do końca życia być zamknięci w Zakładzie Psychiatrycznym. To byłaby dla nich odpowiednia kara (poza karą śmierci ,która nie wiem czemu nie jest u nas w kraju stosowana). Bandyta ,zawsze pozostanie Bandytą .
0
ci goście nie powinni już funkcjonować w naszym społeczeństwie!są zagrożeniem dla wszystkich.kozacy,gdyby komuś z moich bliskich coś zrobili to chyba sam bym wymierzył sprawiedliwość.dla mnie tych cweli powinni uraczyć dobrze przez te latka w zakładach zamkniętych.
0
Już się boję co będą robić jak im się osobowość ukształtuje. "Defekt kory mózgowej", od razu wiedziałem, że to psychopata.
0
Po wojnie często "aparat sprawiedliwości" wyręczał się bandytami, a potem sie bał. Również często ludzie o wątpliwym morale ogłaszali wyroki. "Kto z kim przystaje takim sie staje", tłumaczy zachowanie i postawę temidy Wszystkie sprawy tzw. trudne moralnie, trafiały do Lublina, i tu o dziwo znajdowały błyskawicznie rozwiązanie. W Lublinie zmiany zachodzą bardzo wolno, o ile wogóle zachodzą. Im wyżej tym gorzej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: