Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd złagodził kary oprawcom studenta (wideo)

Utworzony przez marro, 25 czerwca 2008 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Jak to obnizyli im wyroki ??!! Ja bym dal im dozywocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadne dozywocie. poco taki czlowiek zyje?? wyrwac chwasta. a nie jeszcze dokladac na jego zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super tylko się cieszyć... Banda i granda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba podwyzszyli ??!!!, skandal!!!!!!!!, co mnie obchodzi ze on ma defekty kory mozgowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa w tej sprawie jest argumentacja "Pana adwokata" sugerująca złogodzenie wyroku - bo student sprowokował "młodzież" swoim wyglądem -bo miał długie włosy. Nikomu to nic nie przypomina? A może w Polsce obowiązują ''ustawy norymberskie?" . Brawo mistrzu lubelskiej palestry !!! Idąc tym tokiem rozumowania -okoliczność łagodząca - okradłem Pana ,bo mnie Pan sprowokował swoim bogactwem itp. Zawsze mnie zastanawiało od czasów "pomroczności jasnej " ,kto pracuje w tym zawodzie.Myślałem ,że na studiach prawniczych jest "cóś" takiego ,jak logika.No ale jeżeli zawód Adwokata w Polce jest dziedziczny - w biologi to się nazywa chów wsobny -powoduje najczęściej degenerację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:,, - Dopuścili się przestępstwa przekraczając zaledwie 17 lat i ich osobowość nie była jeszcze ukształtowana - stwierdził sędzia Lewicki." Adwokaci bandytów twierdzili w apelacjach, że ich klienci nie chcieli zabić." Przecież to jest śmiech na sali ad 1--mieli nieukształtowaną osobowość==co za bzdury !!!! ad2.-nie chcieli zabić-zadali 7 ciosów w tym 5 w klatkę piersiową ,ale nie chcieli zabić!!!!! Nie zabili ,bo chłopak był cieplej ubrany. To jest sąd? To istny CYRK !!!! Na początku dostali po 15 lat i 1,6 miesięcy za obrazę sądu. Teraz ,dzięki tym DURNYM ARGUMENTOM Sędziowskim ,zmniejszono Bandytom kary do 13 lat .Czy to znaczy ,ze za obrazę sądu NIC nie dostali?????? I następne pytanie--czy oni odsiedzą cała karę tj 13 lat ,czy mogą się ubiegać po kilku latach o złagodzenie wyroku? Jeśli istnieje taka możliwość ,to pytam=GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOSC????-Na pewno nie w Sądzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia podaje argument ,że jeden z Bandytów cierpi na defekt kory mózgowej....Panie sędzio ,nie jeden tylko dwóch mają taki defekt,a skoro go mają ,to powinni do końca życia być zamknięci w Zakładzie Psychiatrycznym. To byłaby dla nich odpowiednia kara (poza karą śmierci ,która nie wiem czemu nie jest u nas w kraju stosowana). Bandyta ,zawsze pozostanie Bandytą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci goście nie powinni już funkcjonować w naszym społeczeństwie!są zagrożeniem dla wszystkich.kozacy,gdyby komuś z moich bliskich coś zrobili to chyba sam bym wymierzył sprawiedliwość.dla mnie tych cweli powinni uraczyć dobrze przez te latka w zakładach zamkniętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się boję co będą robić jak im się osobowość ukształtuje. "Defekt kory mózgowej", od razu wiedziałem, że to psychopata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wojnie często "aparat sprawiedliwości" wyręczał się bandytami, a potem sie bał. Również często ludzie o wątpliwym morale ogłaszali wyroki. "Kto z kim przystaje takim sie staje", tłumaczy zachowanie i postawę temidy Wszystkie sprawy tzw. trudne moralnie, trafiały do Lublina, i tu o dziwo znajdowały błyskawicznie rozwiązanie. W Lublinie zmiany zachodzą bardzo wolno, o ile wogóle zachodzą. Im wyżej tym gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...