Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wodrol, który jest nowym właścicielem kamienicy, chce w jego miejsce postawić Za chwilę zdjęcia i film z wydarzenia.
Czy ktokolwiek w redakcji czyta co publikujecie? Artykuł urwanyw połowie. No chyba że to tak specjalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i za doczytanie reszty artykółu mam zapłaćić, za taki chłam, są zabawni hehehhehehehehe.......... ubaw po pachy :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inz napisał:
Czy ktokolwiek w redakcji czyta co publikujecie? Artykuł urwanyw połowie. No chyba że to tak specjalnie...
reszta to pewnie pod premium się ukrywa... :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka tego niepełnosprawnego dziecka niech natychmiast poda właściciela do sądu! Jest to narażenie zdrowia i życia. Wygraną ma w kieszeni. Ludzie, w jakim my kraju żyjemy?! Od kilku lat użeram się z patologią, która nie płaci czynszu, dewastuje kamienicę. 4 zdrowe, dorosłe osoby, 3 z wyrokami, 1 pracuje na czarno. Jest wyrok, ale NIE MA EKSMISJI NA BRUK! Nie można im nic zrobić. Ani odciąć wody, zabrać piwnicę. A tutaj można spokojnie odciąć co się da?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobra.. nie fajnie ze wylaczony prad, krytykujecie to ale ciekawa jestem co wy byscie zrobili-zapewne to samo... wiec wyobrazcie sobie ze to wy nabywancie czy kupujecie nieruchomosc, stajecie sie jej wlascicielem i zapewniacie lokale zastepcze dla rodzin ktore tam mieszkania wynajmuja... a mieszkancy nie chca sie wyprowadzic. przeciez to nie jest ich wlasnosc a tak sie zachowuja. skoro prosby wlasciciela nie pomogly to co mial zrobic... kilka rodzin przywlaszcza sobie mieszkania, nikt ich na ulice nie wyrzuca, daje dom. a oni w zaparte. gdyby nie zapewnil im nowych mieszkan to wtedy prawnie nie mozna wywalic matek z dziecmi, rodzin.. wielu wlascicieli mieszkan czy kamiennic ma takie problemy. ludzie zapuszczaja korzenie i ani mysla odejsc.. a przeciez to nie jest ich wlasnosc ... ...rownie dobrze wszyscy studenci ktorzy wynajmuja mieszkanka mogliby porobic sobie dzieci i nie dac sie wyrzucic, a co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak proszę państwa szczy się na Żyda.W srodku miasta pod okiem policji .Przy zezwoleniu władzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To terrorystczna banda Kalinowskiego winna jest całej tragedii.Płacimy regularnie czynxze - a jesteśmy terroryzowani i doprowadzeni do upodlenia . szczegó\ly na forum dziennik wschodni/wodrol. Kupili kamienicę wraz z lokatorami - ostrzegaliśmy że może dojść do tragedii - i stało się . prosimy o komentarze w temacie wodrol lublin, na forum DW. Uczciwi mieszkańcy kamienicy przy ul.Sądowej 6 w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mascovi streets napisał:
To terrorystczna banda Kalinowskiego winna jest całej tragedii.Płacimy regularnie czynxze - a jesteśmy terroryzowani i doprowadzeni do upodlenia . szczegó\ly na forum dziennik wschodni/wodrol. Kupili kamienicę wraz z lokatorami - ostrzegaliśmy że może dojść do tragedii - i stało się . prosimy o komentarze w temacie wodrol lublin, na forum DW. Uczciwi mieszkańcy kamienicy przy ul.Sądowej 6 w Lublinie
No ale oni zwyczajnie was nie chcą.I ja ich rozumiem.Nie macie prawa własności ,nie stać Was na kupno mieszkań to szukajcie innych do wynajęcia.Argument,że płacicie czynsz-to jest wasz obowiązek a nie przywilej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkamy tutaj od 50 lat, placiliśmy regularnie wszystkie opłaty, aż zjawił się gangster Kalinowski z Wodrolu Lublin który kupił kamienicę wraz z lokatorami-w kamienicy hotel a ludzie na bruk. Tacy wlaścicieli już powinni siedzieć. Sprawy o eksmisję są w sądach ale te indywidua Wodrolu nie robią sobie nic z prawa. Internauci którzy krytykują- postawcie się w naszej sytuacji-tracicie dach nad głową poprzez przestępcze działania ? Kiedy to dotknie was tak samo będziecie prosić o Pomoc. ul.Sądowa 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobne pytanko do ,, uczciwych lokatorów z sadowej,,: wynajmuję mieszkanie studentom, oni płacą regularnie, jednak ja planuje sprzedaż miszkania, bo przeprowadzam sie do innego miasta, w związku z czym moi lokatorzy mają prawo własności MOJEGO MIESZKANI, a ja nie mogę sprzedać MOJEGO MISZKANIA??????????? ABSURD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ,,uczciwych lokatorów" wasz manifest jest ewidentnym przykładem tego, że oczekujecie czegoś konkretnego -przecież każdy wie,że ta kamieniaca to rudera, a nie hotel Hilton!! możecie znależć tysiace innych lokali do wynajęcia , ale wy NIE CHCECIE!! Ta kamienica grozi zawaleniem, ale wy NIE CHCECIE sie wyprowadzić!! Proponuja Wam lokale zastepcze, ale też NIE CHCECIE !!! i to bez fatygi szukania !!, więC pewnie oczekujecie , że dostaniecie cos za darmo, bo przeciez jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o PIENIĄDZE!!! , a tu ,,uczciwi lokatorzy", mały psikus - na własne mieszkanie trzeba zarobić!!! i to uczciwie!!!, więc przestańcie z siebie robic ofiary, bo to jest śmieszne!! nikt Was z dnia na dzień nie wyrzuca, bo ta sprawa ciagnie sie juz miesiącami, a po drugie najważniejsze - wy tylko WYNAJMUJECIE, nie jesteście właścicielami.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zastanawiam czy przypadkiem tych złośliwych komentarzy nie piszą wodrolowcy. Bo to wszystko jest na jedną modłę. Myśmy na te mieszkania niejednokrotnie zarobili. Ale ci gamsterzy dlatego że mają kupę kasy mogą pewnego dnia kupić wasze domy a na ich miejscu postawić markety a wszystko załatwiając pod stołem w Pubie Czarna Owca Kalinowskich - tego złośliwym życzymy . ul.Sądowa 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
My mieszkamy tutaj od 50 lat, placiliśmy regularnie wszystkie opłaty, aż zjawił się gangster Kalinowski z Wodrolu Lublin który kupił kamienicę wraz z lokatorami-w kamienicy hotel a ludzie na bruk. Tacy wlaścicieli już powinni siedzieć. Sprawy o eksmisję są w sądach ale te indywidua Wodrolu nie robią sobie nic z prawa. Internauci którzy krytykują- postawcie się w naszej sytuacji-tracicie dach nad głową poprzez przestępcze działania ? Kiedy to dotknie was tak samo będziecie prosić o Pomoc. ul.Sądowa 6
przez 50 lat to czas było pomyśleć o swoim a nie mysleć ,że kolejne 50 się uda.Trzeba było się zebrać i kupić tą kamienicę a nie płakać ,że ktoś jest gangsterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mj: W jaki sposob zarobiliscie na te mieszkania? Macie akt wlasnosci? Jezeli zarobiliscie ( czyli zaplaciliacie za te mieszkania) a nie przenesiono na Was wlasnosci to rzeczywiscie mozna mowic o braku ucCiwosci. Ale jak ktos inny jest wlascicielem a Wy uniemozliwiacie mu korzystanie ze swojej wlasnosci to chyba Wy raczej jestescie nieucziwi. Uprzedzajac wszystkie zarzuty pisze od razu ze nie wiem nawet kto (co) to jest wodrol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety na waszą głupotę nie ma rady, macie tylko nascie lat, PRL to dla was zła bajka, ale tak faktycznie było, a ty "go\sciu"jak nie masz o tym pojęcia to się nie odzywaj !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mj napisał:
niestety na waszą głupotę nie ma rady, macie tylko nascie lat, PRL to dla was zła bajka, ale tak faktycznie było, a ty "go\sciu"jak nie masz o tym pojęcia to się nie odzywaj !!!!!!!!!!!!!!
Nie twierdze ze mam racje. Prosze przedstaw swoje argumentt i wyprowadz mnie z bledu. twierdzisz ze mieszkanie zostalo splacone wiec logiczne jest ze poqunienes byc jego wlascicielem, dlatego nie mysisz sie obawiac ze ktos Cie z niego wyrzuci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Nie twierdze ze mam racje. Prosze przedstaw swoje argumentt i wyprowadz mnie z bledu. twierdzisz ze mieszkanie zostalo splacone wiec logiczne jest ze poqunienes byc jego wlascicielem, dlatego nie mysisz sie obawiac ze ktos Cie z niego wyrzuci
Nie badz taki wielki madrala, bo nie masz pojecia o sprawiedliwosci spolecznej. Moja matka mieszkala tutaj od 1951 roku, bo jej sie nalezalo z tytulu zatridnienia w owczesnym Magistracie. Ja tez od urodzenia i teraz moja wnuczka sie wprowadzila. Moze i bysmy poszlo na uklad z Kalinowskim, ale nie na Felin. Sam tam moze sie wprowadzic. Cale zycie mieszkalismy centralnie i tak tez teraz chcemy! Wy krytykujacy nawet nie macie pojecia na jakich pieniadzach ten gangster siedzi! Ja z zona pokazlilismy mu mieszkanie na Grottgera dla nas i jedno na Okopowej dla wnuczki. Jak nam to da, to juz jutro sie wyprowadzimy! Tyle lat uczciwie placimy czynsz, ze juz dawno nam sie nalezy to nasze mieszkanie jako wlasnosciowe! Jego chamstwo i pazernosc juz nam spac nie pozwala, tylko z zona czuwamy i pilnujemy, zeby nam krzywdy nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glos z Sadowej nr 6 napisał:
Nie badz taki wielki madrala, bo nie masz pojecia o sprawiedliwosci spolecznej. Moja matka mieszkala tutaj od 1951 roku, bo jej sie nalezalo z tytulu zatridnienia w owczesnym Magistracie. Ja tez od urodzenia i teraz moja wnuczka sie wprowadzila. Moze i bysmy poszlo na uklad z Kalinowskim, ale nie na Felin. Sam tam moze sie wprowadzic. Cale zycie mieszkalismy centralnie i tak tez teraz chcemy! Wy krytykujacy nawet nie macie pojecia na jakich pieniadzach ten gangster siedzi! Ja z zona pokazlilismy mu mieszkanie na Grottgera dla nas i jedno na Okopowej dla wnuczki. Jak nam to da, to juz jutro sie wyprowadzimy! Tyle lat uczciwie placimy czynsz, ze juz dawno nam sie nalezy to nasze mieszkanie jako wlasnosciowe! Jego chamstwo i pazernosc juz nam spac nie pozwala, tylko z zona czuwamy i pilnujemy, zeby nam krzywdy nie zrobili. [/quote] [quote name='Glos z Sadowej nr 6' timestamp='1344567663' post='662817'] Nie badz taki wielki madrala, bo nie masz pojecia o sprawiedliwosci spolecznej. Moja matka mieszkala tutaj od 1951 roku, bo jej sie nalezalo z tytulu zatridnienia w owczesnym Magistracie. Ja tez od urodzenia i teraz moja wnuczka sie wprowadzila. Moze i bysmy poszlo na uklad z Kalinowskim, ale nie na Felin. Sam tam moze sie wprowadzic. Cale zycie mieszkalismy centralnie i tak tez teraz chcemy! Wy krytykujacy nawet nie macie pojecia na jakich pieniadzach ten gangster siedzi! Ja z zona pokazlilismy mu mieszkanie na Grottgera dla nas i jedno na Okopowej dla wnuczki. Jak nam to da, to juz jutro sie wyprowadzimy! Tyle lat uczciwie placimy czynsz, ze juz dawno nam sie nalezy to nasze mieszkanie jako wlasnosciowe! Jego chamstwo i pazernosc juz nam spac nie pozwala, tylko z zona czuwamy i pilnujemy, zeby nam krzywdy nie zrobili.
To skoro wprowadziłeś na siłe wnuczkę to myślisz, ze na "piękne oczy" ma dostać kolejne mieszkanie? Na mieszkania się bierze kredyty i pracuje, a nie dostaje z kwaterunku. W latach 50tych kamienice miały właścicieli, którzy musieli wyprowadzać się do mieszkanek i patrzyli jak ich własności są niszczone przez zamieszkujących tam ludzi. Przykładem są moi dziadkowie - wysiedleni ze swojej kamienicy, do mieszkania w innej kamienicy - całe życie mieli nadzieję, ze wrócą na swoje a miasto zarządzające ich własnością robiło długi na hipotece, wpisywało fikcyjne remonty. A ludzie mieszkający w ich własności, zabranej w imię zasad niszczyli wszystko co się da i nie dbali, a po 2000 roku zrobił się płacz po sprzedaży prawa własności. Dodam, że moi dziadkowie nie dożyli odzyskania kamienicy To jest właśnie sprawiedliwość społeczna pokazana z drugiej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z innej beczki. To stara,zabytkowa kamienica. Jej nowy właściciel robi wszystko, żeby ją zburzyć i postawić tu hotel. Czy nikogo nie obchodzi, że ten kwartał jest zabytkowym ciągiem budowli powiązanych stylowo, jednym z ostatnich pięknych (jak się je wyremontuje wszystkie) ciągów jednorodnych domów z epoki? Gdzie jest konserwator zabytków? Mieszkałam przy Sądowej 4 i wiem, jakie tam są piękne mieszkania. Do renowacji i dla mieszkańców, a nie na hotel!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kalinowscy byli wlaścicielami od zawsze do byłoby to co innego, ale ci gangsterzy kupili zabytek tylko po to by go zniszczyć. a ponadto z gangsterami się nie rozmawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...