Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Salon Peugeota zlikwidowany po 20 latach. "To nie przez kłopoty finansowe"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2016 r. o 07:59 Powrót do artykułu
Kita jak zwykle wciska kit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze się stało. Personel na poziomie MHD w poprzedniej Polsce. Klient dla pana sprzedajaceo części to idiota a on bóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak szkoda, żeby obejrzeć nowe autko i je kupić trzeba będzie dymać,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to Peugeot zrezygnował z przaśnej firmy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geszeft przestał się kręcić. Nie ma koniunktury na PSL to i biznes nie idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co teraz z zasadą zę najlepsze interesy robi się na znajomych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do Pana Andrzeja nic nie mam rozmawiałem z nim ustalono co ustalono ale pracownicy to co innego robią jego lilientów w banbuko nie zgadzją sie na inspekcję przebiegów przed zakupieniem auta, nie zgadzają soię [podania VIN przed zapłaceniem za auto. COŚ tu niegraz szkoda Pana Andrzeja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie gadanie, że będą sprzedawane samochody bez wałów to kit. Nie takie salony sprzedawały już udokumentowane auta a jak przyszło co do czego to przebieg był wyższy, albo wychodziła po czasie kolizja itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To natepny EFEKT DOBREJ ZMIANY??????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoda. :( Właśnie miałem obstalować nowego 3008. Okazja, jedyne 155 tys. za fullopszyn. Ale nie będę jeździł nie wiadomo gdzie z pieniędzmi w zębach. Jak se znajdą nowego dylera w Lublinie, niech się do mnie zgłoszą. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autoryzowany serwis PEUGOT jest w Lublinie na ul. Lucy Herc 9.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsługa w tym salonie i serwisie oraz podejście do klienta było MASAKRYCZNE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puegot kojarzy mi się z jednym burakiem,który notorycznie na parkingu blokuje przejazd.Wcześniej uważał że postój dla inwalidy jest jego.Bez urazy dla wszystkich normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna decyzja Panie Andrzeju! Jest znacznie większy popyt na dobre używane i nie oszukane auta. Miałem w swoim życiu kilkadziesiąt samochodów z tego tylko 4 nowki reszta to używane z których część oszukanych. Sam chętnie kupie kolejne auto w takim punkcie jak u Kity dającym gwarancję przebiegu i bezwypadkowosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Andrzeju! Doskonale Pan wie jak było. Trzeba było wiele lat temu gruntownie zmienić podejście i nadal byłby Pan autoryzowanym dystrybutorem Peugeota. Proszę w końcu traktować poważnie Klientów. Szkoda każdej firmy w Lublinie, która kończy lub mocno ogranicza swoją działalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt."Absolutnie nie jest to efekt kłopotów finansowych. Nie zgadzamy się z polityką polskiego importera...". A może po prostu nie spełniacie warunków jakościowych obsługi i procedur Peugeot??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Przekształciliśmy się w największy na lubelskim rynku salon samochodów używanych'' Panie Andrzeju, nie do końca mogę się z panem zgodzić ponieważ największy salon samochodów używanych w Lublinie istnieje od 3 miesięcy a prowadzi go były dealer Forda, firma Nova.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL- owcy już nie będą kupować nowych samochodów to oni utrzymywali Pana Kitę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
np w Citroenie przysyłają ich firmowe breloczki z FV na kwotę 20 tys. i taki salon ma je sprzedać po 100 jeden, oprócz breloczków trzeba w sieci autoryzowanej sprzedać samochodziki, gadżety itp. nikt nie patrzy w centrali tylko przysyła je z fv to który salon wytrzyma takie beznadziejne kryteria ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pan Andrzej a znam go osiągnął wiek emerytalny i powinien spokojnie już odpoczywać.A to ze podczepiał się coraz pod inne partie bo chciał być w sejmie to mu się dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...