Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samobójca skoczył przy rodzinie z czwartego piętra

Utworzony przez arek, 7 lutego 2009 r. o 17:17 Powrót do artykułu
drogi redaktorze z gazetki,,,,przydałoby się jakieś aktualne zdjęcie. Trochę zaangarzowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak własnie zdjęcie akrualne ze szok... przeciez kolo bloku biegnie szosa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znając życie w naszej wschodnie ścianie biedoty to na pewno nie miał pracy, a jak już miał to za 1 tys.-1500 zl i jak tu utrzyma rodzinę lub założyć rodzinę. Także na pewno nie zrobił to z dobrobytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze on nie pracował, bo miał bogatych rodziców, od których dostawał wszystko co chciał a po drugie, to było tak, że najpierw pociął sobie żyły w wannie a później skoczył całkiem nago z okna kuchni i nie spadł na drugim piętrze tylko na pierwszym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wy wszyscy nic nie wiecie. ja bardzo dobrze znałam tego człowieka i wiem że jego tak samo jak mnie wku***łyby takie opinie jakie wydajecie na jego temat. także lepiej zajmijcie się własnymi sprawami i nie pier***cie tu głupot bo nie wiecie dlaczego to zrobił i wogóle nic na jego temat. własnego życia nie macie czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej nie musi czytać co niektórych beznadziejnych komentarzy. Nie wiem jakie były przyczyny. Miał czy nie miał pracy czy dostawał pieniądze od rodziny. Wiadomo, że bez pieniędzy źle ale do bycia szczęśliwym pieniądze nie wystarczą. Niektórzy chyba nigdy tego nie zrozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...