Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód dostawczy wbił się w BMW (zdjęcia)

Utworzony przez a, 9 lipca 2012 r. o 18:30 Powrót do artykułu
powinni dodac nowa kategorie praw jazdy - Bmw. Ubezpieczenie byloby po 10tys zl na rok, przeglady techniczne co miesiac, a badania lekarskie obejmowalyby stan psychiczny i dojrzalosc zdajacego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że w 10 kolizjach i wypadkach bierze udział co najmniej 8 samochodów marki BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu ma do rzeczy bmw???? samochod jak kazdy inny trzeba miec pretensje do kierowcy a nie do samochodu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bmw napisał:
a co tu ma do rzeczy bmw???? samochod jak kazdy inny trzeba miec pretensje do kierowcy a nie do samochodu!!!!!!
to prawda, tylko dlaczego Ci kierowcy przeważnie jeżdżą BMW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B M W - Będziesz Miał Wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... a co tu ma do rzeczy bmw???? ..." to samo co dres... bmw to nie samochód, to stan umysłu... żenada poprostu i z tego co się widzi, to normalni ludzie zaczynają omijać tę markę, właśnie przez palantów, których widać na naszych drogach. bi em dablju, dres i biała czpeczka. Kozacki zestaw, i jest co czytać na dzienniku. Średnio 2 x w tygodniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelność. Na tym skrzyżowaniu nie ma ul. Ponikwoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E-36 do kosza haha dresiarskie auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewno cwaniak myślał, że przeskoczy, wdepnął do podłogi, ale samochód się zakrztusił przełączając się na gaz i masz ci babo placek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie . Znowu Beeee eMkaaaa!!!! Gaz do dechy , a on stoi . Co jest ??? Puk , puk - to ja ! Tylni napęd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a czym ma jeździć buractwo jak nie bmw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wasze komentarze mnie denerwuja glupi stereotyp ze bmw = dres i deb*** ja jezdze bmw 540 e39 i nie jestem zadny dresem bardzo lubie te auta za wygode i niezawodnosc a ci co tak gadaja to chyba tylko z zazdrosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek, ale to nasza wina, że taki jest stereotyp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No nie . Znowu Beeee eMkaaaa!!!! Gaz do dechy , a on stoi . Co jest ??? Puk , puk - to ja ! Tylni napęd !
ze tylni naped to niby co chcesz mozemy sie ustawic jak beda jakies wyscigi na 1/4 zobaczymy co bedzie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryr napisał:
tomek, ale to nasza wina, że taki jest stereotyp?
a ja widzialem wielu dresow jak woza sie np golfami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdzisz czym chcesz,i nie trzeba byc burakiem,jesli chodzi o burkaow,to oni jezdza tez wszystkim,i naprawde widac po blachach,na skrzyzowaniach ze nie znaja zasad,auto nie gra roli,w tym przypadku,ja tez BMW 3 i zadowolony jestem,i nie jestem ze wsi,wychowalem sie w miescie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jednego mniej. Na jakiś czas będzie spokojniej na drogach zanim go wyklepie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryr napisał:
pewno cwaniak myślał, że przeskoczy, wdepnął do podłogi, ale samochód się zakrztusił przełączając się na gaz i masz ci babo placek
dobre dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle nikt nie widzi powagi sytuacji, tylko deb***ne komentarze umieja pisac!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - Bardzo Młody Wieśniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...