Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód dostawczy wbił się w BMW (zdjęcia)

Utworzony przez a, 9 lipca 2012 r. o 18:30 Powrót do artykułu
tomek napisał:
te wasze komentarze mnie denerwuja glupi stereotyp ze bmw = dres i deb*** ja jezdze bmw 540 e39 i nie jestem zadny dresem bardzo lubie te auta za wygode i niezawodnosc a ci co tak gadaja to chyba tylko z zazdrosci [/quote] To tylko ty tak uważasz [quote name='tomek' timestamp='1341858457' post='647132'] ze tylni naped to niby co chcesz mozemy sie ustawic jak beda jakies wyscigi na 1/4 zobaczymy co bedzie stalo
No i wylazł buraczany dres w całej okazałości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
powinni dodac nowa kategorie praw jazdy - Bmw. Ubezpieczenie byloby po 10tys zl na rok, przeglady techniczne co miesiac, a badania lekarskie obejmowalyby stan psychiczny i dojrzalosc zdajacego
Święta prawda - nic dodać nic ująć!! Tyle tylko, że samochody tej marki zupełnie zniknęłyby z naszych dróg - bo przecież zaden z ich właścicieli nie przeszedłby najprostszego testu na inteligencję, nie mówiąc już o badaniu stanu psychicznego i dojrzałości!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiej marki był samochód dostawczy? Bo wygląda mi na Fiata Ducato, jeśli to jest Fiat Ducato to ja nie mam więcej pytań, nic dziwnego że się rozbił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiej marki był samochód dostawczy? Bo wygląda mi na Fiata Ducato, jeśli to jest Fiat Ducato to ja nie mam więcej pytań, nic dziwnego że się rozbił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
A jakiej marki był samochód dostawczy? Bo wygląda mi na Fiata Ducato, jeśli to jest Fiat Ducato to ja nie mam więcej pytań, nic dziwnego że się rozbił.
To raczej iveco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
To raczej iveco.
To jeszcze gorzej. Takimi jeżdżą same wieśniaki. ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu popisał się ktoś ze starego rumpla klepanego 10 razy, A wiecei jak zrobić sałatkę z buraków?; wrzucić granat do beemki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW jechało oczywiście przepisowo: 50 max 60 km/h :-D i zdecydowanie dostawczak musiał go widzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
To jeszcze gorzej. Takimi jeżdżą same wieśniaki. )) [/quote] [quote name='schaboszczak' timestamp='1341900955' post='647266'] To jeszcze gorzej. Takimi jeżdżą same wieśniaki. ))
??????????????????????????? To raczej samochód firmy więc dziwne masz rozumowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
a ja widzialem wielu dresow jak woza sie np golfami
Dresiki najlepiej lubią cyfrę 3, Świadczy o tym ilość niezbędnych do życia atrybutów zamykająca się w ilości 3, tj. dres, fura i komóra. Ponadto o zamiłowaniu do cyfry 3 świadczy rózniważ zasób pojazdów przez nich używanych, tj. BMW 3, Golf 3, Audi A3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale niektórzy to bystrzaki są - fiat, iveco - a robur przypadkiem? Przecież to mercedes. Swoją drogą, to na 99%, znam gościa z dostawczaka (jeżeli się nie mylę, to gość mieszka bodajże na ul. Ziemiańskiej) i raz, że to jego auto, a nie "firmy", a dwa, to typ zawsze jeździł agresywnie. W tym przypadku niby nie on wymusił, ale kilka razy byłem świadkiem, gdy to on wymusił na kimś i jeszcze potrafił na kogoś pokrzykiwać, a nawet z pięściami startować. Prędkości też zawsze rozwijał wyższe niż inni - tym razem widać było tak samo, bo gdyby jechał przepisowo, to by tego BMW tak nie przestawił daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy okazji tej kolizji jakoś nikt nie pisze, że to skrzyżowanie jest trudne technicznie. Czasami tamtędy muszę jechać i mam wrażenie że tych jadących z dołu słabo widać. Ogólnie organizacja ruchu na Węglarza jest chyba nienajlepsza. a) wjazd od Spółdzielczości Pracy skęcając w lewo i jakiś dobry człowiek namalował linię ciągłą.. po co? skrzyżowanie z ul. Bazylianówka - moim zdaniem nie powino byc tutaj przejazdu c) zakaz zawracania na skrzyżowaniu z ul. Walecznych - też dziwactwo; zresztą w tym miejscu chyba lepszym rozwiązaniem byłoby rondo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE MAŁO ROZUMNI czy dla was bmw = dres, wieśniak, szpaner itd itp? macie jakieś stereotypowe myślenie z ery kamienia łupanego. Takimi autami też jeżdżą też zwykli prości ludzie (nie mówię o was niska klaso społeczna wypowiadająca się na tym forum). Osobiście jeżdżę accordem 7 gen i jak bym miał kolizję wypisywali byście że wziąłem auto od tatusia?? a może bogaty tatuś kupił mi auto?? Ku waszemu zdziwieniu sam musiałem na to zapracować. Sami jesteście pewnie na utrzymaniu tatusiów którzy opłacają wam abonament za internet - darmozjady. Zauważcie to że ktoś stracił coś na co pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pffffffffffffffff napisał:
??????????????????????????? To raczej samochód firmy więc dziwne masz rozumowanie
Tylko kompletny burak kupuje do firmy takie samochody i każe nimi jeżdzić jeszcze większym burakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami mistrzowie tu piszą a zapominają że sami jeżdżą jak barany! Nie komentuj tylko popatrz jak jeździsz i ile razy byś auto skasował z własnej głupoty! Ps. nie mam BMW, jeżdżę służbówką busem 400-500 km dziennie od kilku lat i wcale nie twierdzę że jestem święty ale przynajmniej nie osądzam innych jeśli tam nie byłem i nie wiem jak na co dzień jeździ kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
A przy okazji tej kolizji jakoś nikt nie pisze, że to skrzyżowanie jest trudne technicznie. Czasami tamtędy muszę jechać i mam wrażenie że tych jadących z dołu słabo widać. Ogólnie organizacja ruchu na Węglarza jest chyba nienajlepsza. a) wjazd od Spółdzielczości Pracy skęcając w lewo i jakiś dobry człowiek namalował linię ciągłą.. po co? skrzyżowanie z ul. Bazylianówka - moim zdaniem nie powino byc tutaj przejazdu
Odkąd przedłużyli Węglarza to przestałem jeździć przez to skrzyżowanie właśnie z powodu na złą widoczność. Akurat widoczność w tym przypadku czyli od strony Sp. Pracy jest całkiem dobra, natomiast od strony Walecznych jest beznadziejna, dodatkowo bariera jeszcze bardziej zasłania samochody jadące pod górę. Do tego dochodzi duża prędkość pojazdów jadących zarówno z góry jak i pod górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...