Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód potrącił rowerzystę na ul. Głębokiej

Utworzony przez po, 16 października 2014 r. o 20:25 Powrót do artykułu
A dlaczego rowerzystom bez żadnych uprawnień i szkoleń wolno poruszać się po drogach? Jeśli do potrącenia doszłoby z winy rowerzysty to kto zapłaci kierowcy za powstałe szkody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko kilka pytań - kiedy zajmą się tymi rowerzystami wjeżdżającymi na przejście dla pieszych? Ostatnio skręcałam na strzałce z Grabskiego na Drogę MM i zatrzymałam się przed przejściem, bo akurat była na nim jakaś pani, gdy już miałam ruszać, to nagle jak wariat wjechał na rowerze chłopak, który z pasów zrobił sobie skręt w lewo i jezdnią pojechał na wprost. Dobrze, że dopiero ruszałam. Pominę już taki drobiazg, że skoro jest wyznaczona ścieżka rowerowa to po niej należy się poruszać. Kolejna sprawa, to skoro takie modne jest to rowerowanie, to czas wprowadzić dla rowerzystów obowiązkowe OC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też rowerzyści już uszami wychodzą.Jak w Pekinie.Najbardziej uprzywilejowana grupa w naszym mieście, a kultury jazdy zero-jeżdżą jak chcą,gdzie się tylko da,często z piracką prędkością.Trasa rowerowa może być obok,a zasuwają jezdnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Straż Miejska nie sprawdza uprawnień do jazdy rowerami rowerzystów, analogiczny przypadek skręt w prawo  przejście puste a na przejście z dużą prędkośćą wjeżdza rowerzysta. Czy dlka rowerzystów nie powinno byuć ograniczenia prędkości przed przejściem i wjzady na nie. Gdzie ci genialni od zarządzania, jakie ograniczenia maja przestrzegać rowerzysći? Poruszają się rowerem po wyznaczonych na chodniki dróżkach to czy maja ubezpieczenie, jak przepisy obowiązuja poruszających się to niech obowiązują wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten chłopiec jest z ul głębokiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz, puknijcie się w głowy ! W artykule  jest napisane że wine ponosi kierujący ! To chyba kierowcy powinni pójśc ponownie na nauke przepisów. To że siedzisz w samchodzie nie zwalnia Cię z przestrzegania przepisów. Jest takie rondo w Lublinie: Lwowska/Andersa/Koryzonowej. Tam w kązym przypadku jadący rowerzeysta dookoła ronda po ścieżce dla rowerów ma pierwszeństwo. I to nie on ma się zatrzymywać tylko samochody bo maja znak ustąp albo zjeżdzają z ronda i przecinają tę drogę. Ile samochodów tam sie nie zatrzyma i nie ustąpi ? Moge sie założyć że 1000 dziennie. !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...