Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód zawisł na barierce w centrum Lublina

Utworzony przez OM, 6 września 2012 r. o 14:45 Powrót do artykułu
To jednak nie baba ? Nie ma to parkować jak prawdziwy facet .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby straż miejska robiła się bardziej ludzka? Za rządów wieprzoskiego byli okropni. Ciekawe jak będzie teraz. Mam nadzieję, że nie będą już jeździć całego dnia po trójkącie Akademicka-Raabego-Obywatelska zakładając szczęki całkiem poprawnie zaparkowanym samochodom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te barierki to idiotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak facet za kierownicą...sierota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tryt napisał:
Czyżby straż miejska robiła się bardziej ludzka? Za rządów wieprzoskiego byli okropni. Ciekawe jak będzie teraz. Mam nadzieję, że nie będą już jeździć całego dnia po trójkącie Akademicka-Raabego-Obywatelska zakładając szczęki całkiem poprawnie zaparkowanym samochodom.
Niezły trójkąt stworzyłeś kolego... Obywatelska to nie ten rejon chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
te barierki to idiotyzm
dokładnie tak jak piszesz. W zimie to na 100% jej nie będzie widać bo będzie przysypana śniegiem. Dużo szczęścia życzę parkującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli by byc bardziej ludzcy , aż dziwne że nie wlepili w sumie za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra pułapka, kolor taki sam jak chodnik, ludzie mają sposoby by zarobić na innych ludziach, mogę dać 20 zł na farbę czerwoną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łał informacja dnia... nie bede mogl spac w nocy i pewnie zmocze sie od istotnosci tej informacji... normlanie cale moje zycie zmienilo sie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypakowany ten Strażnik Miejski, chyba na koksie jechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiadomo, rejestracja LU. Tych baranów nikt nie nauczy jeździć. A jak taki zobaczy tramwaj w stolicy, to panika w oczach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było sprawdzić stan trzeżwości Strażników, bo to dziwne, że nie dali mandatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ch... takie barierki na parkingu, jakiś idiota wymyslił, drugi idiota zatwierdził, porażająca głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamila napisał:
No wiadomo, rejestracja LU. Tych baranów nikt nie nauczy jeździć. A jak taki zobaczy tramwaj w stolicy, to panika w oczach...
pokaż ślicznotko swoje zdjęcie a wtedy dopiero zobaczysz panikę w oczach "tych baranów"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co ku*** miał dostać ten mandat. Za to że jakiś idiota wymyślił te rury? Zajmij się pismaku raczej oznakowaniem tych rur. Powinny mieć wyżej jakies flagi. sam sobie obdarłem bok o to gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż dziw że blokady nie założyli (jedyne na czym się znają), przecież auto stało niepoprawnie zaparkowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochód napisał:
A za co ku*** miał dostać ten mandat. Za to że jakiś idiota wymyślił te rury? Zajmij się pismaku raczej oznakowaniem tych rur. Powinny mieć wyżej jakies flagi. sam sobie obdarłem bok o to gówno.
ale z ciebie gamoń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśle, że na CNN dziś to jeszcze pokażą. Informacja dnia na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wystapil bym do wydzialu drogowego o odszkodowanie a raczej "O NAPRAWE" gdyby sie auto zagielo lub uszkodzilo. takie barierki MUSZA byc oznakowane kolorami ostrzegawczymi wlasnie po to aby nie dochodzilo do wypadkow jaki wlasnie zaistnial. Ulica czy droga niczym sie od siebie nie roznia a na drogach barierki maja namalowane pasy ostrzegawcze ? Maja !! takie samo oznakowanie MUSZA miec tez barierki w miescie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop nie dostał mandatu ale zapłaci za naprawę samochodu ... i napewno będzie to droższe niż mandat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...