Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Od 14 sierpnia można będzie rejestrować samochody z kierownicą po prawej stronie. Niestety obowiązkowe ubezpieczenie tych aut będzie droższe nawet o połowę." .... Unia Europejska to Polska, Wielka Brytania + 26 innych państw. Czy w pozostałych 26 państwach UE obowiązkowe ubezpieczenie aut z kierownicą po lewej stronie też jest droższe ? Jakie kaprawe ryje chcą wyrwać od Polaków dodatkową kasę za bezdurno ?
No to ja ci odpowiem, bo widzę, że nie myślisz cymbale. Za wieksze ryzyko możliwości spowodowania wypadku np podczas wyprzedzania. Mówię to z doświadczenia, gdyż widziałem naocznie na skrzyzowaniu Tysiaclecia i Sikorskiego, młoda kobieta kierująca "anglikiem" wyjechała wprost pod nadjeżdzający bankowóz Poczty Polskiej. Po prostu wychyliła się i nie zauważyła jadącego prawidłowo auta, doprowadzając do zderzenia. Było to ze 3 lata temu, ale do tej pory pamiętam ile było zamieszania z tego powodu. I dlatego mówię nie - bo to wieksze ryzyko na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie troche rozsadku! spokojnie za cene anglika i wszystkich niezbędnych przerobek można znalezc fajne auto z polski albo chociaz blizszych krajow jak czechy, slowacja a nawet niemcy. nie chce ci sie siedziec i szukac to idz do komisu. teraz coraz wiecej fajnych fur stoi wlasnie w komisach! Bezpieczeństwo do podstawa na drodze, precz z anglikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy jak zawsze chcą się "pokazać". Ja uważam,że to głupota. Jakby strasznie ciężko było dostać porządny samochód do ruchu prawostronnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostota dlaczego ma być droższe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale banda zlodzieji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...