Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Łukasz napisał:
co mają światła do lądowania ?? chodzi o radiolatarnie czy o co?? jest dzień i widoczność doskonała.
Specjalisto, a co wspólnego ze światłem ma radiolatarnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może rozładuję napięcie - wiecie ile kosztuje godzinny lot turystyczny nad lubliniem...a oni mieli to w cenie biletu, po prostu bezcenne...widok naprawdę niesamowity, tylko nie każdego na to stać aby sobie tak polatać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czystą głupotą to ty się wykazujesz. Taki jest kod lotniska czy ci się to podoba czy nie. A WAW to dobre jest, czy też głupota wszystkich na świecie
Gościu -czytaj ze zrozumieniem i potem odpowiadaj z sensem!I nie obrażaj jak nie zrozumiałeś prostego zapisu w zdaniu. Myślisz że ja nie wiem co to kod lotniska?? Zapewne podstawówka czy gimnazjum zdałeś po znajomości. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy fornale i wozaki są expertami od lotnictwa? Latać samolotem to nie to samo co latać po flaszkę. Wstyd i żal w przypadku wielu komentarzy. Jak przyjeżdżają do Lublina w pojedynkę, to niemal chcą się przywiązywać dio siebie w obawie że się pogubią, jak tylko wrócą do siebie żółć spowrotem wypływa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęśćie dostrzegł , że ciebie nie ma na lotnisku i wylądował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryanair i wszystko jasne! Dziwne,że miał zapas paliwana te kilka kółek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od pasa startowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolka napisał:
W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od pasa startowego.
Rzeczywiście "poszło" - za sprawą głupawych panikarskich lubelskich mediów i was - głupole i malkontenci! Teraz się okazało, że to nie wina lotniska a urządzenia w samolocie. I zapadła cisza. Nie wiem, na jak długo. Co do ewentualnej katastrofy, to ona już się zdarzyła. Świadczą o tym niektóre wpisy. Jeśli chodzi o spadające z nieba odłamki, to nie będę płakał, kiedy któryś walnie ciebie i innych ciołków w pustą głowę. Może wtedy zmądrzejecie. Jeśli tak, jestem za taką "katastrofą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie poszło w świat, bo takie awarie na kazdym lotnisku to chleb powszedni. U nas tylko lotnisko działa od miesiąca, i dlatego tak wszyscy to przezywamy. Tak jeszcze wyjaśnij, dlaczego Świdnik jest xle kojarzacym się zaściankiem? Pozwole sobie zaprotestować, chociażby z tego wzgledu, ze takie cos jak WSK ma w Polsce wielu fanów, i dla nich na pewno Świdnik ma konotacje pozytywne Aha, i kto i kiedy rzucił klatwe na teren wokół lotniska? Czyżby zrobiła to jakas zła czarownica?
Ostatnio edytowany 1 stycznia 2013 r. o 20:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zykle deb***e dodają komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się wydaje, że Świdnik to narazie hangar bez odpowiedniego wyposażenia w sprzęt do lądowania. No bo co tu jest nowoczesnego, jeśli nie ma naprowadzania radiowego ILS? A w ubikacji nie było wczoraj mydła do mycia rąk - standard wschodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba lotnisko w Rzeszowie jest lepsze, mają ILS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILS ma byc. Co do mydla to sie nie wypowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ I OTWÓRZCIE OCZY NA PRAWDĘ !!!! TO NIE WINA SAMOLOTU, ANI LOTNISKA, TYLKO NASI BRACIA Z KOSMOSU OSTRZEGAJĄ NAS PRZED KOŃCEM ŚWIATA. A BYĆ MOŻE NASZE LOTNISKO ODEGRA W NIM KLUCZOWĄ ROLĘ JAKO LĄDOWISKO DLA POJAZDÓW NASZYCH BRACI WIEC SZYKUJMY SIĘ NA WIĘCEJ TAKICH INCYDENTÓW WIERZCIE I BĄDŹCIE GOTOWI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madonna napisał:
A mnie się wydaje, że Świdnik to narazie hangar bez odpowiedniego wyposażenia w sprzęt do lądowania. No bo co tu jest nowoczesnego, jeśli nie ma naprowadzania radiowego ILS? A w ubikacji nie było wczoraj mydła do mycia rąk - standard wschodni.
Przecież latanie ze Świdnika nie jest przymusowe jedz do Modlina, tam mają mydło..."Standard Wschodni" ? plujesz jadem, skąd się biorą tacy haterzy, Świdnik się uczy nie zapominaj a jeżeli Ci nie pasuje "hangar" to masz standardy zachodnie tam jedź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa. A może po prostu w takich liniach latają "bardzo dobrzy" piloci, którzy "bardzo dobrze" latają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł se pilot okulary kupic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...