Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samolot z Dublina do Lublina wylądował w Łodzi

Utworzony przez michał, 9 kwietnia 2013 r. o 21:10 Powrót do artykułu
Kurier Lubelski napisał:
Pismaki! Nie macie ciekawszych tematów?
Właśnie to jest ciekawy temat! czas rozliczać dziadostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ POWINNY SIĘ TYM PSEUDOLTNISKIEM ZAINTERESOWAĆ NIK, CBA I INNE SŁUŻBY KTÓRYCH WIELE W NASZYM KRAIKU...OBAWIAM SIĘ JEDNAK,ŻE WYNIK KONTROLI BYŁBY WIADOMY,NO BO JAK KARAĆ KOLEGÓW Z PARTII(PO, PSL,PiS)??, KIEDYS BĘDZIE TRZEBA POSADKĘ ZNALEŹĆ, DOBRZE PŁATNĄ I WTEDY TRZEBA BĘDZIE DO POŚREDNIAKA LECIEĆ,JAK SIĘ NAKABLUJE,ŻE ZDZICHU UKRADŁ KASĘ NA LOTNISKO, CO PANOWIE WŁADZA??,CHA,CHA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nasze lotnisko robi za dworzec autobusowy to czy nie taniej było zainwestować w kilka nowoczesnych autobusów które by dowoziły ludzi na lotnisko do wawy niż wywalić tyle kasy na dworzec autobusowy co się zowie port lotniczy Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej napiszcie, że kolejni potencjalni klienci lotniska obejdą się smakiem, bo biuro Grecos wycofało swoją ofertę z wylotami z Lublinia, rzekomo z powodu niskiego zainteresowania. Niestety sam tam miałem rezerwację, a dzisiaj dostałem info, że zapraszają mnie na wyloty z innego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU przekierowany ??? buahahhahahahhhahaha sam tam mialem kogos odebrac z Angli przylot przekierowany do Wawy niby zla widocznosc a gwiazdy bylo widac ))))) Moze CBA sie zajmie tym niby lotniskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna powstac komiska sejmowa do zbadanie tej sprawy z Maciarewiczem na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedlugo bedzie lotnisko w radomiu zawsze to blizej do radomia jak do lodzi czy warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę Wizzair ląduje bez problemu w Świdniku w śnieżycę przy bardzo kiepskiej widoczności a ten nawet nie przyleciał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi sie wydaje że Ryanair nas nielubi i niechce z nami połączenia i chce żeby nasze lotnisko miało złe opinie.Ryanair nie próbuje lądować a WizzAir śmiało leci i próbóje lądować.Przynajmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...