Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samoloty F-16 znowu nad Lublinem (zdjęcia)

Utworzony przez Grześ, 2 kwietnia 2014 r. o 18:12 Powrót do artykułu
Czemu nikt nie poinformuje o takim przelocie cywilów, chetnie bym zobaczył taki samolot. Boją się że ktoś aparatem go zestrzeli i spadnie. A tak jak się tylko pojawi to wielkie hallo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie wojna ! Już są plany mobilizacji. Widać większy ruch w hurtowniach spożywczych. Ciekawe tylko kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak o 17:30 to Usa, nie nasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samoloty zrobiły kółko nad Lotniskiem w Świdniku i odleciały w stronę Lublina. Po chwili przeleciały ponownie nad lotniskiem w kierunku Łęcznej, po czym leciały nisko nad pasem startowym (wyglądało to na próbę lądowania) i ostatecznie odleciały w kierunku Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nad Pliszczynem krąży samolot i zatoczył już 5 kółek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amerykańskie ? To skąd nasza szachownica na skrzydle ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najprawdopodobniej były to samoloty polskie lub amerykańskie" Wystarczy dobrze spojrzeć na samolot O.o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Lublinem od godz 17 krazy samolot, być może to ten z NATO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mi ktoś powiedziec o co chodzi z tym samolotem co tak lata w koło na niebie(robi chyba 4-5 kółek) ?to może ten samolot z radarem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez to widziałam, a nigdzie nie ma zadnej informacji na ten temat ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mi ktoś powiedziec o co chodzi z tym samolotem co tak lata w koło na niebie(robi chyba 4-5 kółek) ?to może ten samolot z radarem ?
to AWACS samolot wczesnego ostrzegania poczytaj sobie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mi ktoś powiedziec o co chodzi z tym samolotem co tak lata w koło na niebie(robi chyba 4-5 kółek) ?to może ten samolot z radarem ?
  To prawdopodobnie AWACS, czyli samolot który ma na swoim pokładzie stację radarową i służy do wczesnego wykrywania nadlatujących samolotów lub pocisków rakietowych.   Czyli ktoś coś wie lub się boją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej wiarygodne jest to zdjęcie z boku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj widziałem również pod zamkiem platforme z czołgiem. Może było i ch więcej. Jechał w stronę Chełma?Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj widziałem również pod zamkiem platforme z czołgiem. Może było i ch więcej. Jechał w stronę Chełma?Zamościa.
nie był to czołg tylko goździk samobierzne działo .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie może coto za samolot lata nad Lublinem koło 2:00 w nocy ? Już któryś dzień z rzędu słysze silniki ale niczego nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie wojna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko jedyno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj ok. godz. 12:30 jeden czołg na lawecie i jeden Tarpan Honker z niebieskimi światłami błyskowymi przejechały przez Podgórze w Chełmie z zachodu na wchód. Czy następnie przejechały ze wschodu na zachód nie wiadomo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój sąsiad dostał już powołanie. Ma stawić się w jednostce a służy w wojskach rakietowych i obsługuje Iskandery ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...