Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przepraszam, ale to np. taki Kabaciński ma prawo wywieszać plakaty ośmieszające Żuka, a on jako prezydent miasta nie może  być twarzą kampanii zachęcającej mieszkańców do decydowania o Lublinie? Dziwne wnioski co niektórych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to miłe wczoraj gazety oceniły Żuka na 5+.  Dzisiaj wkładamy granat do kibla. Czy zostaniemy opryskani fekaliami? Cóż za durne pytanie! Tak wszyscy. Bez wyjątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że Żuk stara się współpracować z mieszkańcami. Każdy mógł przecież pójść na spotkanie z prezydentem organizowane w każdej z dzielnic Lublina. Billboard z takim hasłem pokazuje, że nadal nie jest za późno, aby podsunąć rządzącym pomysły na lepsze funkcjonowanie naszego miasta.  Na stronie Urzędu Miasta znajduje się strona http://www.lublin.naprawmyto.pl/ Warto ją poznać i "decydować razem".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garść faktów: -nowe miejsca pracy -obwodnica -dojazdy do obwodnicy -najlepsze MPK w Polsce -centrum kultury -przebudowa ulic w mieście -stadion -basen itd Żal pupę ściska, że inny kandydacik nie ma szans. Trzeba było pracować przez ostatnie trzy lata, a nie spać. Dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma się czym pochwalić. Zrobił dla Lublina dużo dobrego. Podczas jego kadencji miasto zmieniło się na lepsze. Wiadomo, nikt nie jest nieomylny, czasem i on popełnia błędy, ale na pewno robi dużo więcej dobrego, niż złego. Nie tak jak jego poprzednicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny plakat. Studiuję fotografię - i muszę przyznać - ładny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i teraz już wiem, że coś robią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garść faktów: -nowe miejsca pracy -obwodnica -dojazdy do obwodnicy -najlepsze MPK w Polsce -centrum kultury -przebudowa ulic w mieście -stadion -basen itd Żal pupę ściska, że inny kandydacik nie ma szans. Trzeba było pracować przez ostatnie trzy lata, a nie spać. Dobranoc.
  Gdzie te nowe miejsca pracy ?? Większość firm w SSE to działała wcześniej w samym mieście, tylko się przenosi aby nie płacić podatków.   Obwodnica - Tylko kto ją realizuje GDDKiA ??   Dojazdy do obwodnicy, fakt, tylko w budowie.   Najlepsze MPK ?? Człowieku, MPK to ruina, prezes który doprowadza spółkę do stanu zbliżonego za Miłosza. Autobusy należące do MPK to ruiny które nie powinny wozić ludzi. CO innego autobusy należące do ZTM, przekazane do eksploatacji MPK. Autosany - już chyba jelcz w swoim czasie robił lepsze... Nowe trolejbusy Ursus, miały jeździć po Lublinie od 1 października, do dziś z 5 nie jeździ ani JEDEN !! Do tego radny miejski zatrudniony na zbędnym stanowisku za skromne 8 000 zł miesięcznie.   Centrum kultury - ile lat trwała ta przebudowa i kto ją rozpoczął, za czyjej kadencji przygotowano projekty, starano się o dofinansowanie ??   Przebudowa ulic w mieście - Tu się dużo dzieje, jednak króluje fuszerka i mam spore obiekcje że wyremontowane ulice wytrzymają tyle lat co przed remontem. Do tego ślamazarne tempo robót oraz nienaliczanie kar umownych wykonawcom np. KPRiD i skręt z Filaretów w Głęboką.   Stadion - w budowie i tak na prawdę dla kogo ?? Lublinianki ?? Motoru ?? Czy dla Górnika ?? Fajnie że powstaje, ale w innym miejscu można było go zbudować znacznie taniej (podmokłe grunty) oraz większy. Taki jest po prostu za mały na imprezy na Światowym poziomie.   Basen - W budowie.... Zobaczymy jak zostanie skończony, ale fajnie że powstaje.   Żal będzie pośladki ściskał jak trzeba będzie zacząć spłacać kredyty zaciągnięte na te inwestycje. I życzę aby obecny prezydent był wówczas prezydentem i miał ten drobny problem na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to, że jestem całkowicie obojętny wobec rządzących. Ani mi oni przeszkadzają ani wadzą. Ale to, jak wielka jest nienawiść na forach wobec nich niezmiennie mnie przeraża.  Co Wy z tego macie? Poprawę nastroju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrość bije od tych co nic nie robią. Może warto zabrać się za konstruktywną krytykę a nie za bicie piany.
 
Zazdrość bije od tych co nic nie robią. Może warto zabrać się za konstruktywną krytykę a nie za bicie piany.
  Pytanie jest konkretne - gdzie jeżdżą nowe trolejbusy Ursus  które miały być dostarczone na początku października ??   Dla czego przebudowa skrzyżowania Bohaterów Mote Cas. z al. Kraśnickimi do dziś nie jest skończona ??   Czemu miasto nie wymaga na PKP dokończenia remontu wiaduktu nad ul. Kunickiego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawą przy rozliczaniu wykonawców są zapisy umowy. Czasami, jeśli przemawia za tym interes społeczny, miasto w efekcie negocjacji z wykonawcą zmienia sposób uiszczenia kary np. rezygnując z kary finansowej na rzecz wykonania dodatkowych prac przez wykonawcę    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie to chyba najciekawsze w tej kampanii Krzysztofa Zuka nie jest ani to że robi mu ja Agora czy że wydaje on na nią pieniądze majace iść na cele społeczne ale widoczne na forach zatrudnienie mrówek od wpisywwania pozytywnych komentarzy płatne komentarze maja zazwyczaj postać "wiele zrobił" "wielkie poparcie" etc są ogólnikowe bo... bo mróweczka z warszawy czy Pcimia która je pisze nie ma pojęcia nawet gdzie leży Lublin. ciekawe przy tym ile to idzie na taki marketing z pieniędzy publicznych bo przecie z kasy prywatnej Żuk kampanii nie finansuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehmm widzę że panegiryki wypisuej tez Ania D. z zatrudnionego w UM Lublin Stowarzyszenia Homo Faber ;-) Wiesz Aniu to że to właśnie członek zarządu waszsego stowarzyszenia został zatrudniony jako urzednik odpowiedzialny za kontakty urzędu ze stowarzyszeniami (głównie zreztą z waszym przecie stowarzyszeniem no i jeszcze z tym w którym działa jego połowica) ... więc ta sytuacja wcale a wcale nie stanowi plusa dla Żuka wręcz odwrotnie tak własnie powsytaje sytuacja korupcyjna śmierdzący układzik sytuacja w której twoja walentynko-wazelinka dla Żuka tu na forum jest już dawno sowicie opłacona pieniędzmi z miejskiego budżetu i tego nie da się naprawić przez stronę naprawmyto za prowadzenie której żuk wam płaci nie da się - próbowałem napisaliście mi w odpowiedzi że na układy nie ma rady chyba że lublinianie nie zagłosuj ą na Żuka pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Billboard całkiem całkiem. Pozytywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk ma się czym pochwalić, zrobił dla tego miasta bardzo wiele. Fatalne jest zaś to, że maprzy sobie taki balast jak Z. Hołysz, czy jemu podobni. Toz to czyste samobójstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to dziwne istoty, zwłaszcza Polacy. Jak mają źle to jest źle, ale czują się  dobrze bo "siedzą w tym, co znają". Jeśli ktoś stara się dla nich z dobrym skutkiem, tak jak w tym wypadku prezydent Żuk angażuje się w to,żebyśmy żyli w lepszym, ładniejszym, ciekawszym mieście, to nie, jedyna opcja, najbezpieczniejsza - zbesztać go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
balast? balasta to jest np Rada Lobbingu przy Piotrze C. ;-) może taki cytacik: radny Zdzisław Drozd pyta a lobbysta Przedstawiciel firmy „Landbrand” Hubert Gonera odpowiada: "Zdzisław Drozd zwrócił się z zapytaniem, kto jest liderem tworzenia produktów turystycznych – miasto czy interes prywatny (m. in. przedstawiciele biur turystycznych). Hubert Gonera poinformował, iż dla jak najbardziej korzystnego wpływu na miasto i obiektywizmu, wyboru dokonano po dokładnym wypozycjonowaniu, wybierając te produkty które wg GUS stanowiły najbardziej popularne i atrakcyjne. Wybierane były pod względem obiektywnych danych np. cen oferty gastronomicznej (Lublin Smaków). Strategia została napisana przy udziale kilkuset osób w projekcie. Przy każdym produkcie będzie wyznaczony lider i partnerzy produktowi, którzy zechcą uczestniczyć w rozwoju danej oferty (wdrożeniu danego produktu turystycznego). Poinformował, iż w tym okresie finansowania Komisja Europejska prawdopodobnie przekaże mniejszą kwotę na dziedzinę turystyki niż w poprzednim okresie finansowania, dlatego tak ważna jest rola partnerstw produktowych oraz referatu ds. turystyki, który stworzy platformę do ich działania, ale jednocześnie nie będzie ich wyręczał w pełnieniu swoich funkcji." no  i kto jest tym liderem? i dlaczego będzie mozna dobrze zarobic przy referacie ds turystyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że Przemysław Leniak próbuje zrobić autoreklamę.  Pewnie myśli sobie,że dzięki takim wpisom + swoim zdjęciem zachęci konkurentów żuka do zatrudnienia go przy komentowaniu jaka to obecna władza jest zła i nic nie robi. Może lepiej załóż bloga bo powoli pod tym artykułem go tworzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk w sposób bardzo ciekawy obłożył Urząd Miejski różnymi dziwacznymi radami i gremiami zajmują się one albo sobą albo ograniczaniem dostępu obywatela do urzędu jak widać w poście powyżej a równiez takimi sprawami jak odpowiednie ukierunkowanie funduszy unijnych... ktoś by rzekł rabowaniem publicznej kasy może ale ja powiem że co najwyżej planowaniem takiego skoku bo przcie jak wybory wyga kto inny niz Żuk to stare uklłady moga się nie utrzymać i jeszcze o zgrozo kasa może zacząć płynąc tam gdzie bedzie wykorzystana z pozytkiem publicznym a nie wyłacznie prywatnym... ale ale  o tym obłozeniu radami miałem pisac tak wiec na radzie która ma za zadanie hamować współpracę miasta z organizacjami społecznymi pewna radna zgłosiła jakiś czas temu taki oto temat: "Jadwiga Mach przypomniała o swoim wniosku na temat zorganizowania spotkania Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin z przedstawicielami lubelskich organizacji pozarządowych, które aktywnie działają oraz biorą czynny udział w Kongresie Organizacji Pozarządowych. Według niej takie spotkanie jest niezbędne w celu określenia potrzeb trzeciego sektora w Lublinie oraz jego oczekiwań wobec Rady Pożytku." ... jak myślicie czy wniosek radnej zostanie kiedyś uwzgledniony? czy też rada jest wyłacznie dla ograniczonego gremium? pzdr.
Ostatnio edytowany 4 grudnia 2013 r. o 15:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że Przemysław Leniak próbuje zrobić autoreklamę.  Pewnie myśli sobie,że dzięki takim wpisom + swoim zdjęciem zachęci konkurentów żuka do zatrudnienia go przy komentowaniu jaka to obecna władza jest zła i nic nie robi. Może lepiej załóż bloga bo powoli pod tym artykułem go tworzysz
 ;-) psuję robotę co? taki mam kaprys ;-) a co do autoreklamy to czy ja muszę się reklamować? oczywiście nie zaszkodzi nigdy kto wie może nastepcy Żuka posytawią na fachowców? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...