Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zuk w sposób bardzo ciekawy obłożył Urząd Miejski różnymi dziwacznymi radami i gremiami zajmują się one albo sobą albo ograniczaniem dostępu obywatela do urzędu jak widać w poście powyżej a równiez takimi sprawami jak odpowiednie ukierunkowanie funduszy unijnych... ktoś by rzekł rabowaniem publicznej kasy może ale ja powiem że co najwyżej planowaniem takiego skoku bo przcie jak wybory wyga kto inny niz Żuk to stare uklłady moga się nie utrzymać i jeszcze o zgrozo kasa może zacząć płynąc tam gdzie bedzie wykorzystana z pozytkiem publicznym a nie wyłacznie prywatnym... ale ale  o tym obłozeniu radami miałem pisac tak wiec na radzie która ma za zadanie hamować współpracę miasta z organizacjami społecznymi pewna radna zgłosiła jakiś czas temu taki oto temat: "Jadwiga Mach przypomniała o swoim wniosku na temat zorganizowania spotkania Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin z przedstawicielami lubelskich organizacji pozarządowych, które aktywnie działają oraz biorą czynny udział w Kongresie Organizacji Pozarządowych. Według niej takie spotkanie jest niezbędne w celu określenia potrzeb trzeciego sektora w Lublinie oraz jego oczekiwań wobec Rady Pożytku." ... jak myślicie czy wniosek radnej zostanie kiedyś uwzgledniony? czy też rada jest wyłacznie dla ograniczonego gremium? pzdr.
Dobrze gdybyś używał znaków interpunkcyjnych, przede wszystkim kropki ".", która jest dla zdania czymś, co oznacza jego zakończenie. Tyle komentarzy, a żadnego postępu  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak znaków interpunkcyjnych jest moim znakiem rozpoznawczym z małymi wyjątkami... Droga Moniko ;-) ale ale postęp - skoro wspominasz o postępie to pokażę jak urzędnicy chcą ukryć że pieniadze publiczne płyna do waskiego grona "beneficjentów" też cytatem z oficjalnej strony UM Lublin - a co... "Piotr Choroś poinformował o pracach Kancelarii Prezydenta nad sprawozdaniem prowadzonych poprzez zbieranie z komórek organizacyjnych urzędu danych ilościowych, np. ile środków przyznano w danym roku, ilu oferentom itp. Sprawozdanie jest sporządzane na podstawie paragrafu 18 Programu współpracy Miasta Lublin z organizacjami pozarządowymi. Przewodniczący Rady zaproponował, aby w przyszłości odejść od ilościowej analizy wykonania Programu, która nie jest użyteczna w praktyce, na rzecz analizy jakościowej. Piotr Choroś zapowiedział pracę nad zmianą treści Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2014, tak aby na nowo sformułować w nim cele oraz sposób badania rezultatów." ... fjane bagienko co? to jest włanie to z czego słynie Żuk... pzdr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo podróżuje jeszcze kilka lat temu gdy mówiłem że mieszkam w Lublinie musiało minąć kilka sekund nim mój rozmówca zlokalizował miejsce. Obecnie czas reakcji się skrócił)))))). To świadczy o większej rozpoznawalności Lublina. A wojenki na forach były, są i będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie dzieje się naprawdę dużo! Od kilku lat wzrosła liczba koncertów, wydarzeń kulturalnych. Mamy karnawał sztukmistrzów znany nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Turyści coraz chętniej do nas przyjeżdżają.Mamy własne lotnisko, mamy nowe autobusy. Nie mogę się doczekać budowy dworca metropolitalnego. Osobiście dla mnie, powyższe czynniki wpływają na to,że lepiej mi się mieszka w Lublinie teraz niż jeszcze kilka lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba przyznać Żuk kolosalne pieniądze ładuje w środowisko lewackich "animatorów" trudno sie dziwić - urzad zawdzięcza Palikotu co prawda spłacił dług zatrudniając tabuny pociotków swego sponsora no ale wiadomo że takie układy nie wygasają tak więc skoro Palikot romansuje z lewactwem to i Żuk ładuje pieniadze budżetowe miasta w to srodowisko festiwal "sztukmistrzów" - to doskonały przykład to impreza dla waskiego kręgu róznych kuglarzy - którzy nie potrzebuja nawet specjalnie publiczności a tylko kasy publicznej "powyzsze czynniki" rozwalają od razu kojarzy mi się podręcznik jak rozpoznac urzędnika bez zarekawków ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak ales ty schorowany, tego twojego belkotu to sie nawet po pijaku nie da przeczytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy jestem skuteczny jak trzeba próbować tak niziuteńko ;-) ergo thx za komplement rupercie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet kuglarzom się obrywa hehehe. Ogarnij się człowieku bo faktycznie wypisujesz takie głupoty że głowa mała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jadę głównie cytatami ze strony Urzędu Miasta  ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet kuglarzom się obrywa hehehe. Ogarnij się człowieku bo faktycznie wypisujesz takie głupoty że głowa mała.
  daj spokoj, nie warto nawet sobie glowy zawracac tym osobnikiem te jego wszystkie teorie to o kant dupy potluc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo lubie tę taktyke rupercie wymyśleć nazwisko które w polsce nie występuje i samemu ze soba gadać Andrzej Gowelec... śię ubawiłem kto chce niech wpisze Gowelec w google ;-) Kowalski albo Nowak było wpisać siroto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he? ze nibi ja to ten andrzej? zlituj sie misiu kolorowy bo to przestaje byc smieszne a robi sie zenujace   sadziles ze tych co ledwo przelykaja twoje wypociny mozna policzyc na palcach jednej reki? troche wiecej pokory a mniej narcyzmu      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niom niom partycypacjo ty moja w budżecie Lublina z którego finansuje sobie Zuk kampanię niom niom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwał tak zwał ale nawet te "szwajcarskie pieniądze " są dane nie na kampanię Zuka tylko na rozwój miasta. Sczwany i kreatywny księgowy Żuk sprytnie wydaje je na swoją kampanię. O swój pijar to potrafi świetnie zadbać szkoda tylko,że nie wyłożył na to ze swojego portfela. Nasza prasa też najwyrażniej jest pod wpływem tych finansów. Szczególnie GW , która pod nowym kierownictwem wchodzi mu po palcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach przed utrata koryta ich dogania :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...