Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Bakterie coli i gronkowce w Karczmie Tadami

Utworzony przez Buzal..., 18 lutego 2014 r. o 16:37 Powrót do artykułu
no i dobrze. To nie normalne dzieci normalnych Polakow robia imprezy w knajpach, tylko nowobogactwo os tak zwanych PO-litykow. Naszych dzieci nie stac na to, ale ze sa patriotyczne to wola w kazda niedziele odwiedzic swoj kosciol i pomodlic sie. Nie choruja na jakies bakterie i nie musza sie meczyc z wlasna przeszloscia. Porzadna polska rodzina dba o to co by kazdy mial w sercu Boga i sprawiedliwosc dajaca takie same szanse dla wszystkich a nie tylko wyjatkow... Juz ta cala elita drzy przed wyborami, bo gdzies trzeba bedzie znalesc pieniadze potrzebne na wyrownanie mozliwosci dla kazdego, a nie tylko dla wybranych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciele karczmy troszkę przechrzcili przysłowie, miało być "przez żołądek do serca" a wyszło " przez żołądek do wc".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam raz .......wystarczy . Obsługa - koszmar . Wredne jedzenie . Ceny z kosmosu . Mimo to że wnętrze jest drewniane to totalny brak klimatu . Brrrrrr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne jest tołkowanie tej sprawy od rana przez kurier i dziennik.Jakby ktoś celowo chciał sprawę jak najbardziej rozgłosnić.Nigdy nawet tam nie byłem ale wydaje mi sie że to konkurencja kożysta z wpadki tej restauracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze. To nie normalne dzieci normalnych Polakow robia imprezy w knajpach, tylko nowobogactwo os tak zwanych PO-litykow. Naszych dzieci nie stac na to, ale ze sa patriotyczne to wola w kazda niedziele odwiedzic swoj kosciol i pomodlic sie. Nie choruja na jakies bakterie i nie musza sie meczyc z wlasna przeszloscia. Porzadna polska rodzina dba o to co by kazdy mial w sercu Boga i sprawiedliwosc dajaca takie same szanse dla wszystkich a nie tylko wyjatkow... Juz ta cala elita drzy przed wyborami, bo gdzies trzeba bedzie znalesc pieniadze potrzebne na wyrownanie mozliwosci dla kazdego, a nie tylko dla wybranych!
...ale o co chodzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku co ty bredzisz! Po jakiego grzyba miszasz w to polityke? A jak byś był tam na weselu i byś sie pochorował, są zaniedbania ze strony lokoalu i to straszne . A ty człeku sie ogarnij bo jeszcze napisz ze gender temu wszytkiemu jest winne :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ścisłości - to był metek z okazji końca studiów studentów weterynarii ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze. To nie normalne dzieci normalnych Polakow robia imprezy w knajpach, tylko nowobogactwo os tak zwanych PO-litykow. Naszych dzieci nie stac na to, ale ze sa patriotyczne to wola w kazda niedziele odwiedzic swoj kosciol i pomodlic sie. Nie choruja na jakies bakterie i nie musza sie meczyc z wlasna przeszloscia. Porzadna polska rodzina dba o to co by kazdy mial w sercu Boga i sprawiedliwosc dajaca takie same szanse dla wszystkich a nie tylko wyjatkow... Juz ta cala elita drzy przed wyborami, bo gdzies trzeba bedzie znalesc pieniadze potrzebne na wyrownanie mozliwosci dla kazdego, a nie tylko dla wybranych!
  Muszę powiedzieć,że dokonałeś milowego kroku w kwestii unikania sraczki.Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik studenci na 6 roku to nie dzieci wiec zamknij ten krzywy ryj i siedz cicho pisiorze. A jak nie to idz tam i zryj to zarcie prosiaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik studenci na 6 roku to nie dzieci wiec zamknij ten krzywy ryj i siedz cicho pisiorze. A jak nie to idz tam i zryj to zarcie prosiaku.
Szkoła niesiołowskiego i czosnek od cibie jedzie na odległość dupku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam byłam mnóstwo razy i zawsze byłam zadowolona. Było czyściutko i schludnie.Każdemu może się to przydarzyć, nikt nie zrobił tego specjalnie. Niestety większość społeczeństwa będzie robić z tego aferę zamiast współczuć komuś komu się rujnuje dorobek życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast trolować i narażać zdrowie ludzi to powiedz matce żeby myła łapy po wyjściu z klopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam byłem dwa razy i więcej nie będe . Jedzenie nie dość że wstrętne to jeszcze śmierdziało czymś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedzenie zawsze było nie świeże a stara właścicielka faktycznie brudem zarosła jedzenia pracownikom żałowała więc ja jej też nie żałuje  wiem bo tam robiłam w tym syfie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam byłam mnóstwo razy i zawsze byłam zadowolona. Było czyściutko i schludnie.Każdemu może się to przydarzyć, nikt nie zrobił tego specjalnie. Niestety większość społeczeństwa będzie robić z tego aferę zamiast współczuć komuś komu się rujnuje dorobek życia.
  Ale masz farta. Przy tylu negatywnych komentarzach... Byłem tam i nie zgodzę się z twoją opinią. Nie polecam tego lokalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo, prorocza wypowiedź:   Ponieważ dziennik wschodni ma dziwaczne pojęcie o spamie to proszę wpisać na stronie .mmlublin. w wyszukiwarce:   Przyjęcie komunijne na bogato, czyli jak restauracja w Lublinie doradzała Czytelniczce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam byłam mnóstwo razy i zawsze byłam zadowolona. Było czyściutko i schludnie.Każdemu może się to przydarzyć, nikt nie zrobił tego specjalnie. Niestety większość społeczeństwa będzie robić z tego aferę zamiast współczuć komuś komu się rujnuje dorobek życia.
Jaki dorobek życia jak ta knajpę postawili za kasę z dotacji unijnych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorobek zycia to wlasciciel sobie sam rujnuje,a za co wspuczuc,za to ze zatrul 60 osòb? ZAMKNAC TEN BAJZEL I NIGDY WIECEJ NIE OTWIERAC a poza tym przypie...mozliwie wysoka kare pieniezna!!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać nasze stare powiedzenie "konkurencja nie śpi " się sprawdza . Widocznie konkurencji zależy aby pozbyć sie tej karczmy .. a podsycanie tej sytuacji przez media powinno być kary godne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to najlepiej schować sprawę pod dywan i żeby nikt o niej nie wiedział? a później kolejne osoby będą cierpieć. jak można współczuć komuśkto nie zadbał o podstawowe rzeczy? najlepiej to dorabiać się na czyjejś biezie, nie? pieniądze i chęć zysku nie może przesłonić najważniejszej rzeczy jaką jest zdrowie! więc całe szczęście że sanepid bardzo szybko zadziałał. i oby nie odpuścił tej restauracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...