Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Mandat dla \"Czerwonego Października\"

Utworzony przez listopad, 31 października 2011 r. o 21:34 Powrót do artykułu
Który to już raz? Ta knajpa była już ze 3 razy zamykana za syf i brud. Ten przybytek jeszcze istnieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam kupiłem pizze w pewnym serwisie zakupów grupowych , może zrezygnować??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym sanepid zlikwidowal. dlatego ze klienci sami wybieraja knajpe, jesli sa problemy z czystoscia to predzej czy pozniej renoma knajpy spada i zyski tez. sila rzeczy wlasciciel nie ma obrotu i plajtuje. proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm...ciagly problem z sanepidem...a bylem tam ostatnio w sobote i chyba tam wiecej moja noga nie postanie:O Pizza zostawia wiele do zyczenia to chyba juz nie mozna nazwac pizza:( cos sie popsulo w tym lokalu ale czyja to wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wieczór byłem tam pare razy jest jak zawsze kiła mogila gdyby nie piwo i że lokal czyny jest do godzin nocnych to ogolnie lipa z sosnoą;; LUBLIN NIE WIOSKA na CHODNIKACH JEST KOSTKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...