Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Mole i robaki w cukierni Ambasador

Utworzony przez czysty mop, 9 lutego 2009 r. o 16:29 Powrót do artykułu
ten mandat to smiech na sali kazdy klient placil za te zwierzatka zywa gotowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wiem za co sie placilo tam duze sumy za ciasto za tzw swiezyzne ,hehehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciasteczka z Ambasadora są najsmaczniejsze pod słońcem. Palce lizać! Bardzo uwielbiam ten lokal. A w sanepidzie to ktoś chyba chce za wszelką cenę się wykazać i zrobić karierę polityczną. Co komu przeszkadzają mole? One przecież nadają lokalowi kolorytu. Poza tym sama nie mogę się pozbyć od lat w domu tych owadów. To nie takie proste. Pozdrawiam załogę mojej kochanej cukierni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencja nie śpi...zrobi wszystko,byle tylko zdobyć klienta...od dawna robię tam zakupy i nigdy nie było sytuacji,żebym była źle obsłużona lub kupiła nieświeże ciasto...nie dajcie się omotać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klient. kruk: najwyraźniej pracownicy wrócili z "Ambasadora" i odrabiają pracę domową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest smieszne! ludzie nie dajcie sie omotac takimi bzdurami! od wielu miesiecy tam kupuje i nigdy nic takiego nie zauwazylam! prasa i telewizja tylko czeka na takie bzdurne sensacje zamiast zajac sie czyms naprawde konkretnym!!!! ja bede nadal klientka tej wspanialej cukierni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy tu za bzdury wypisujecie?!! Akurat właściciel tej cuk to mój dobry kumpel dlatego jeśli temat znacie tylko od tych beznadziejnych "pisarczyków" (sami podkręcają tematy nie znając prawdy) to lepiej nie napinajcie się bez sensu!!! Ale w sumie i skąd mają znać prawdę "dziennikarze" skoro sam dyrektorek sanepidu nie wie co gada bo popisał się okropnie m.in w tv, biedny leci po sławę ale i zapewne się wypieprzy... Nie słuchajcie bzdur, deb***i i konkurencji !!! A posprzątać to posprzątamy na pewno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ambasador jest najlepszą cukiernią w całym regionie! od momentu kiedy kuiłem tam ciasto - wszelkie inne smakołyki dla mnie nie istnieją Bywam tam często i oprócz profesjonalnej obsługi dostaje siweze i smaczne ciasto - DLATEGO Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ NIE WIERZE W TEN STEK BZDUR!!! Mysle, ze sytuacja bardzo szybko zostanie wyjaśniona i działanie konkurencji nie odniesie zamierzonego celu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ambasador to jedna z najlepszych cukierni w mieście. I nic tego nie zmieni. ja juz od dawna tam kupuje ciasteczka i nie mialam zadnej niespodzianki. skad niby ta mole i robaki? nie mozliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sytuacja napewno sie szybko wyjasni... bo nic tam nie ma. a czepic sie mozna wszytskiego. prawda????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja często jestem klientka Cukierni Ambasador nigdy nie uwierze ze dzieja sie tam takie rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SANEPID JAK SANEPID TAKIE MA ZADANIE ŻEBY WYTYKAĆ BŁĘDY A MAM NADZIEJE ZE PRACOWNICY AMBASADORA ZROBIĄ WSZYSTKO ŻEBY TO NAPRAWIĆ!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że właściciel sie stara zasypać forum słodkim pierdzeniem na temat swojego przybytku. Nie zmienia to faktu że był syf i robale - olewacie klientów to my olejemy was. Dziękuje za ciastka z wkladką - postoję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sanepidzie pracują poważni ludzie - głównie lekarze. Chyba wiedzą co mówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odkad dostalam nieswieze ciastko juz tam nie chodze a po takim incydencie juz napewno nie zawitam w ambasadorze to jest skandal zeby sprzedawac ludziom takie rzeczy. nie polecam tej cukierni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy pan P zamknie nam całe miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A faktycznie myślisz, ze właściciel nie ma co robić tylko wchodzic na Dziennik wschodni i pisać komenatrze? Ty deb***u! W tej cukierni, zawsze były i są najlepsze wypieki w mieście. Ostatnie ciastko zakupilam w niedziele i dziwnym trafem nie znalazłam żadnej wkładki. Jak któryś z kolegów powiedział, konkurencja nie śpi, ale AMBASADOR na pewno nie da za wygraną . Wciąż będę klientką tej cukierni i żadne oszczerstwa tego nie zmienią!! Pozdrawiam całą załogę Ambasadora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę czytac tego co piszecie! przecież każdy kto kupuję w tej cukierni,wie że ciasto zakupione tam jest świeże i najsmaczniejsze bez żadnego robactwa! Obudźcie się i nie dajcie omotać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszytsko jest ustawione. ktos dostal sporo kasy za to. panie z sanepidu nie przyszly an kontrole...tylko zamknac cukiernie... to skandal. jak mozna robic ludzion takie swiństwa!! sadnepid sanepidem po to jest zeby kontrolowac.... ale to jest juz przesada..to co napisali i to jakie zarzuty stawiaja cukierni. ja nigdy tam brudu nie widzialem. naturalne jest to ze zawsze sa jakies okruszki ciast...wkoncu to jest przedmiotem sprzedazy...ale bez przesady. najlepiej to pozamykajcie wszytstkie sklepy w regionie.a na zakupy bedziemy jezdzic do apteki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest nauczka dla pracownikow ambasadora i tez dla innich cukierni i restauracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...