Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Piekarnia może wznowić produkcję

Utworzony przez ~magda~, 5 lutego 2009 r. o 20:20 Powrót do artykułu
czuję sie oszukana przez Panią Wcisło!!!!!! często robiłam zakupy w Comexie na Czechowie i szlag mnie trafił, że chleb który jadłam, oprócz mąki drożdży i takim tam miał w składzie robaki!!! Kupowałam tak mi się wydawało pełnowartościowy produkt i płaciłam pełnowartośćiowymi pieniędzmi, na temat drożdżówek z przeterminowanym serem się nie wypowiem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlebuś z Medalionów jest najsmaczniejszy pod słońcem. Palce lizać! A w sanepidzie to ktoś chyba chce za wszelką cenę się wykazać i zrobić karierę polityczną. Co komu przeszkadzają puste pudełka po papierosach? Że piekarz pracuje bez koszuli tylko w tiszercie to tylko jego sprawa. I powinni chyba pochwalić, ze podłoga jest wyłożona tekturą, żeby się nikt na mokrej powierzchni nie wywalił. Pozdrawiam załogę mojej kochanej Piekarni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta napisał:
Chlebuś z Medalionów jest najsmaczniejszy pod słońcem. Palce lizać! A w sanepidzie to ktoś chyba chce za wszelką cenę się wykazać i zrobić karierę polityczną. Co komu przeszkadzają puste pudełka po papierosach? Że piekarz pracuje bez koszuli tylko w tiszercie to tylko jego sprawa. I powinni chyba pochwalić, ze podłoga jest wyłożona tekturą, żeby się nikt na mokrej powierzchni nie wywalił. Pozdrawiam załogę mojej kochanej Piekarni!
Niestety ale widać przykład ludzkiej głupoty, poszukaj sobie w necie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz rozporządzenia 852/2004 w sprawie higieny środków spożywczych i poczytaj DOKŁADNIE a będziesz wiedzieć kobieto dlaczego sanepid przyczepił się do pustych paczek po papierosach oraz tego, że jeden z pracowników pracował bez odzieży (Zał II Rozdział V pkt 1 - tegoż rozporządzenia tj. Każda osoba pracująca w styczności z żywnością powinna utrzymywać wysoki stopień czystości osobistej i nosić odpowiednie, czyste i, gdzie stosowne, ochronne okrycie wierzchnie.) Wyedukuj się trochę w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jEDNA OTWRTA TERAZ WARTO ZAJRZEC CO ADMINISTRACJA ZROBIŁA NA KALINOWSZCZYZNIE KOMU WYNAJEŁA LOKAL POD SCHODAMI POMIESZCENIE CO NADAJE SIE DO UZYTKU NA INNE USLUGI A TAM CO SIE NIE NADAJE SA USLUGI OKRZEII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już od dawna nie kupuję w tej piekarni na Romera bo to jeden syf .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...