Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Lotos" był lepszy a to co teraz jest to jeden wielki syf nastawiony na zysk..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam sanepid do Sklepu w Niemcach, tam muchy fruwają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ffff napisał:
zapraszam sanepid do Sklepu w Niemcach, tam muchy fruwają
dobrze że nie leżą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos cienki ten mandat jak zwykle , dla takiego lokalu to taka kasa jak z wyrzucenia zepsutych produktow z tygodnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe pięć stówek mandatu??? ło joj! toż to rozłoży firmę i bezrobocie podskoczy na wschodzie! widziaŁOSIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ffff napisał:
zapraszam sanepid do Sklepu w Niemcach, tam muchy fruwają
a do którego konkretnie?? bo zdaje się są dwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam sanepid do budek z kurczakami lub hamburgerami w centrum lublina, a w szczególności do arabskich kebabów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkurencja zaciera raczki dopoki jej nie sprawdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dobrze że nie leżą!
fruwają po mięsie i wędlinie............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nieprawidłowości stwarzały bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia klientów. - W pomieszczeniu, gdzie przechowywano produkty spożywcze latały muchy. - Mięso drobiowe było przechowywane w chłodni, gdzie było 11 stopni (według producenta powinna wynosić 4 stopnie). - Naczynia były wyszczerbione, a w pomieszczeniu, gdzie przygotowywano jedzenie był remont, wokół leżały płyty paździerzowe. - W lokalu brakowało także środków do dezynfekcji. - Pracownicy restauracji nie byli przygotowani do pracy. Trójce osób brakowało dokumentacji lekarskiej do celów sanitarno–epidemiologicznych. - Lokal prowadził catering, na co nie miał odpowiedniego zezwolenia. Sanepid nałożył na restaurację mandat w wysokości 500 zł " No i knajpa zbankrutowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam i pozdrawiam wszystkich internautów z Lublina i całą resztę zainteresowanych jakie lokale trzeba omijać dla własnego zdrowia.ja ostatnio byłem przejazdem i zaliczyłem wpadkę na"starym"Olimpie w wietnamskim barze"LE VAN"(obok TELEPIZZY)nie dość,że jest tam brudno jak w murzyńskiej hacie to jak zareklamowałem danie to był całkowity brak reakcji na mój monit i totalna olewka!zgłosiłem całe zajście w szczegółach do Sanepidu i czekam na odpowiedz i efekty.jak dostanę odpowiedz to podzielę się z nią z wami natychmiast!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...