Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid skontroluje restauracje w centrum Lublina

Utworzony przez daj w łapę, 1 września 2010 o 15:02 Powrót do artykułu
ciekawe kiedy sanepid sprawdzi LECH REST catering bo oni są chyba nie zniszczalni a obiady wożą osobowym daewwo matizem i cinquecento normalnie jaja
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Janusz? a może raczek Paweł Policzkiewicz, powiatowy inspektor sanitarny w Lublinie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Janusz S.to wojewódzki inspektor a Paweł P. = powiatowy. ale jaka to różnica jak oni dwaj to jak jedno
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obowiązek powiadomienia o zamiarze wszczęcia kontroli wynika z ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, nie z dobrej woli czy ?wspaniałomyślności? kontrolującego: Art. 79 : 1. Organy kontroli zawiadamiają przedsiębiorcę o zamiarze wszczęcia kontroli. Są od tej zasady liczne wyjątki, przewidziane w wymienionym artykule, w tym: Art. 79: 2. Zawiadomienia o zamiarze wszczęcia kontroli nie dokonuje się, w przypadku gdy: 2) przeprowadzenie kontroli jest niezbędne dla przeciwdziałania popełnieniu przestępstwa lub wykroczenia, przeciwdziałania popełnieniu przestępstwa skarbowego lub wykroczenia skarbowego lub zabezpieczenia dowodów jego popełnienia; oraz: 5) przeprowadzenie kontroli jest uzasadnione bezpośrednim zagrożeniem ży-cia, zdrowia lub środowiska naturalnego; Wydaje się jednak, że nawet powyższy cytat nie ma tu zastosowania, bo trudno podejrzewać, że w każdej restauracji i w każdym pubie mają coś do ukrycia, czego kontrolujący nie umie dostrzec bez elementu zaskoczenia. Po co więc pajacować ? ? ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: