Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jesli to prawda to jest skandal.a ten dyrektor co na to gdyby to jego dziecku taki sprzet podlaczyli.co pan na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać nazwy szpitali i gabinetów gdzie się tak robi. Brawo państwo lekarze.Myślę, że Sanepid powinień z marszu kierować takie sprawy do prokuratury, przecież to jawne naruszenie i ryzyko dla zdrowia i życia pacjenta. Dopóki szpitale nie zaczną płacić milionowych odszkodowań za zakażenia to taki proceder będzie miał nadal miejsce. Sam się wyszczepiłem na żółtaczkę, ale przeciez są inne choroby np. hiv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać nazwy szpitali i gabinetów gdzie się tak robi. Brawo państwo lekarze.Myślę, że Sanepid powinień z marszu kierować takie sprawy do prokuratury, przecież to jawne naruszenie i ryzyko dla zdrowia i życia pacjenta. Dopóki szpitale nie zaczną płacić milionowych odszkodowań za zakażenia to taki proceder będzie miał nadal miejsce. Sam się wyszczepiłem na żółtaczkę, ale przeciez są inne choroby np. hiv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywam u różnych stomatologów. Nie widziałem , aby prowadzili jakąś ewidencję. Nawet wierteł nie zmieniają w maszynach. Teraz zwrócę uwagę. A ja naiwny pacjent ufam lekarzom. Wstyd Wam? Nie. Cel uświęca środki. A celem jest mamona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hah szczerbaty to gdzie ty chodzisz do dentysty? może do tego ukraińca co przyjmował na lewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co im zrobią?"??Pragnę tu przypomnieć umorzenie sprawy dentysty ukrainca który to nie miał żadnych warunków,a setki ludzi obsługiwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co wam chodzi? Chcecie być przyjmowani czy nie? Skoro rząd daje ograniczoną ilość środków na działanie szpitali to czemu się dziwicie? I tak macie szczęście, że lekarze skłonni są do nadwykonań, bo każdy wie, że mają zakontraktowaną określoną ilość zabiegów ratowania życia rocznie i każdy zadłuża szpital...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam pytanie do Sanepidu ew. innych komentujących ten artykuł - co to są ww końcówki wierteł, które ponoć jako jedyne sterylizuje się u stomatologa? sama wykonuję ten zawód od kilku lat i nie bardzo wiem o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam w gabinecie stomatologicznym i wiem jak sie oszczedza na tego typu rzeczach to skandal.Podstawa jest leczenie a nie jeszcze dobijanie ,wiem ze wiertła sa nie wymieniane nie sterylizowane tak jak trzeba Pani stomatolog nie kazala zmieniac wierteł poniewaz twierdzila ze przy chwilowym wierceniu u pacjenta nie przeniosa sie zarazki i wiertła byly uzywane kilkakrotnie.W końcu sie ktoś za nich weżmie jezeli bedzie stwierdzone ze jest cos uzywane kilkakrotnie powinni nakladac kary a minimum 50tys złotych na dany gabinet moze by sie nauczyli pieniadze biora grube od ludzi za leczenie zębów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj w kilku szpitalach w lublinie spotkałem się z absurdem w który ciężko uwierzyć ale jednak. Okazało się że lubelskie szpitale nie posiadają uprawnień do robienia zastrzyków, jeździliśmy do kilku różnych placówek i w każdej odesłali nas z przysłowiowym kwitkiem tłumacząc się że w szpitalu nie ma gabinetu zabiegowego przecież to jest absurd. Zatem nasuwa się jedna myśl - szpitale w lublinie nie są uprawnione do leczenia ludzi skoro nie można am zrobić głupiego zastrzyku!!! Co więcej osoby siedzące na izbie przyjęć chyba nie wiedzą po co tam są z wielką łaską przyjmują tych cierpiących ludzi niemal za każdym razem komentując, że po co tu przychodzicie przecież macie swoje lokalne przychodnie, (ja przypomnę, że mamy niedzielę po godzinie 16:00). To jest po prostu upokarzające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...