Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Tak nie wolno żegnać zmarłych

Utworzony przez jk, 17 kwietnia 2013 r. o 10:21 Powrót do artykułu
Skąd Panie LOLO jesteś tak zorientowany? Co konkurencja nie śpi PANIE LOLO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie mozna bylo wybrac innego zdjecia. Szlam od przejscia i widzialam ze 'fotograf' czail sie w krzakach i akurat musial zrobic zdjecie jak ja przechodzilam a malo tego jeszcze to zdjecie zostalo umieszczone w gazecie internetowej. Jesli ktos z redakcji przeczyta moj komentarz to chcialabym aby bylo ono usuniete!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam jest obok knajpka smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie tak się nie powinno postępować. każdy zmarły zasługuje na to, by pochować go godnie i z szacunkiem, a takie uchybienia są niedopuszczalne. u mnie w mieście w zakładzie ******kalla-ndm.pl/ by to nie przeszło, bo znają się na rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko współczuję :-(. Jak mój brat zmarł w wypadku w Niemczech to z rodziną skorzystaliśmy z zakładu Hades z Lublina. Zajęli się większością formalności i starali się jak najmniej nas w to angażować. To ciężkie kiedy umiera bliska osoba a tu jeszcze jej transport z kraju do kraju i ta cała dokumentacja. Ale można to przetrwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś się może wypowiedzieć na temat firmy Feniks jakie macie opinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...