Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jeszcze popiełuszki 35 a koło chemicznego.Syf nie z tej ziemi.Nabiał zawsze zepsuty.lezy sobie nawalony na kupie w malutkiej lodówce razem z wedlina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500zł ??????????? powinni dostać po 5000zł to może by coś poprawili!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chińska restauracja jest otwarta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chinska otwarta. dziala bez zmian. jedzenie pycha:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
465456 napisał:
to jeszcze popiełuszki 35 a koło chemicznego.Syf nie z tej ziemi.Nabiał zawsze zepsuty.lezy sobie nawalony na kupie w malutkiej lodówce razem z wedlina
milcz kapusiu,morda w kubel- nie podoba Ci się to idź sobie do innego sklepu.Idiota skończony,będzie tu adresy podawal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamka napisał:
chinska otwarta. dziala bez zmian. jedzenie pycha:)
Udostępnili już ubikację dla klientów? Kucharz zaczął myć ręce? Wynieśli już jedzenie ze sklepu z butami?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi konsument do chińskiej(orientalnej) restauracji i prosi o jakieś danie w którym będzie sporo mięsa.Po zjedzeniu posiłku,konsument prosi szefa lokalu i puta,co to było za danie,bo bardzo mu smakowało.Zadowolony szef odpowiada"czipsy.Klijent się zdenerwował i mówi"jakie czipsy.Przecież tam było samo mięso.Na to chińczyk:no przecież mówię że Czi psy! (co po polsku brzmi 3 psy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VanMai czy LeVan? hmmm... i nie wiedziałam że to chińska. Myslałam że koreańska ale możliwe że nie mam takiej wiedzy... A jedzonko dobre. Tyle ludzi co tam przychodziło to potrawy musiały byc świeże-tak mi się wydaje. Natomiast skep u gośki to dopiero wynalazek. Czas się tam zatrzymał, jakby to był '88 .... i te dziewczyny... omg... znalazłoby się w prawie każdym sklepie coś do czego możnaby się przyczepić. Jakiś czas temu (od roku) w stokrotce na mariańskiej widniała tabliczka przy warzywach, że jeśli zobaczysz towar np zepsuty to powiedz nam, damy za niego 2 dobre. chyba po to tam zatrudniają pracowników, żeby sprawdzały czy np. czerwona kapusta nie jest spleśniała. Pozrdawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bazyli napisał:
milcz kapusiu,morda w kubel- nie podoba Ci się to idź sobie do innego sklepu.Idiota skończony,będzie tu adresy podawal.
I bardzo dobrze syf trzeba tępic.A Ty jak lubisz w...starocie to dalej sobie kupuj.Kilka razy zdarzyło mi się w tym sklepie kupic serek z pleśnią albo mleko które nie chciało się zagotować.Nikt mi kasy za to nie zwrócił.Mam prawo domagać się żeby towar sprzedawany był dobrej jakości.Ty zapewne jesteś smakoszem nalewek których pełno jest w tym sklepie więc Twoja wątroba juz nie reaguje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech tępią tych co nieświeże potrawy serwują sanepid mógłby skontrolować garmażerki w których roi się od nieczystości np"GAR-SMAK" na Koncertowej tam jest jeden wielki syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
500zł ??????????? powinni dostać po 5000zł to może by coś poprawili!!!!
Niestety ale tylko tyle max można nałożyć mandatu na jedną osobę i to przeważnie na właściciela. A ty byś dał/-a 500 zł takiemu zwyczajnemu sprzedawcy, który zarabia 1000 zł netto ? Owszem 500 zł zdecydowanie za mało.... ale nie bój się nie tylko za mandat właściciel będzie musiał zapłacić , ale za wizyty sanepidu też!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pamiętam to kiedyś prowadził to Wietnamczyk i tak jest chyba do dziś ale dawno nie miałem z nim kontaktu może coś się zmieniło ale nie mylcie nacji bo choć wszyscy są żółci to jednak różnice są !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to kto powinien zaplacic tą kare chyba nie wlasciel sklepu przeciez gdy poeirza osobie i placi jej to powinna dbac o caly sklep Nieraz tak bywa i w niejdnym sklepie co mogłabym wskazac jak sprzedawca ma wiecej do powiedzenia od wlasciela i rządzi po swojemu cale kliki pracują zmawiają sie przeciw wlascielowi bo im malo placą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...