Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skoro juz piszecie o pracowniku to moglibyscie nie odmieniac "pracownica" bo jakos dziwnie to brzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam firma cateringowa.. Brońmy krzyża !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie konurencja{lech rest} podała do wiadomosci sanepidu że mają dobre jedzenie i trzeba coś z tym zrobic!!! Ja jadłem od nich kilkanaście razy i było ok ////POZDRAWIAM WŁASCICIELI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mieli najlepsze jedzenie z cateringu w miescie///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz, zaraz, od 17 do 18 siedziałem przed komputerem i czytałem o czym donoszą nasze media. I tekstu o sanepidzie na pewno nie było. Czyżby manipulowanie czasem? Już nie pierwszy raz! Wstyd redaktorzy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze - a w domu Pan też żywność w kuchni w umywalce myje...? Czy też może w zlewie (zlewozmywaku)...? Drobna różnica a jednak, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parias napisał:
Panie redaktorze - a w domu Pan też żywność w kuchni w umywalce myje...? Czy też może w zlewie (zlewozmywaku)...? Drobna różnica a jednak, nieprawdaż?
Heh, skoro jest wc to musi być i umywalka. Trudno jakoś sobie wyobrazić zlewozmywak koło kibla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i dobre, ale nie wiecie jak to było robione, więc widocznie był jakiś powód, że to zamknęli... więc może się lepiej przebadajcie ;p w zalewie zemborzyckim też się można kąpać i co? nawet palcem bym tej wody nie ruszyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid wypowiedział się obszernie w tym materiale . Reporter próbował też dorwać właściciela. Był blisko, ale ten mu zatrzasnął drzwi przed nosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...